Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

Mi sie dzis przysnilo ze zapomnialam wyslac jakis plik szefowi. Obudzilam sie o 5:00 i siedzialam przed kompem zeby jeszcze raz przygotowac materialy i podeslac szefowi.

A najgorsze jest to ze dopiero w Poniedzialek sobie sprawdze czy faktycznie juz raz tego nie wyslalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki i maleństwa 🙂
Zaczęłam sprzątać dom obiad prawie gotowy pakować się do reszty do walizek i wieczorem w drogę 😉
Rozmawiałam z moją koleżanką, która rodzi końcem sierpnia. Brzuch ma tak nisko że lekarz powiedział, że w każdym momencie może rodzić. Nie śpi po nocach bo maleństwo tak się wierci. Więc babeczki korzystajmy z życia póki się da 🙂 Przed etapem słoniątek 😁 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe własnie niedługo nadejdzie etap słonia ;p i to sie zbliza wielkimi krokami bo kolenja sukienka jest na mnie za mała;p buuu a jeszcze 2 tygodnie temu w nia na wcisk wchodziłam 😜 trauma;p bno dzis ide na slub kolezanki i nie mam w czym.... dobrze ze na wesele nie ide bo chyba bym w worku musiala isc teraz.. gapa na ostatnia chwile sie ubiera;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
a ja mam 80 cm zmierzyłam właśnie 😜


w najszerszym miejscu brzucha masz 80cm?????
w pasie mam mniej ... i to o wiele bo 85 cm ale tam gdzie brzuch wystaje to 103 cm szok 😮
przed ciaza mialam 68cm...tak szyłam suknie ślubną 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Ktoś wsponina jakieś sukienki... 🤪
jejku mam 10cm wiecej w biuscie a jak zmierzylam brzuch w najszerszym miejscu to mam 103 cm !!! 😮


Hehe Guga Ty to nie dość, że wysoka to i brzuszek masz pokaźny 😉
Zainspirowałaś mnie i też się zmierzyłam 😉 ...z 64cm na 83cm przeskoczyłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
guga napisał(a):
Ktoś wsponina jakieś sukienki... 🤪
jejku mam 10cm wiecej w biuscie a jak zmierzylam brzuch w najszerszym miejscu to mam 103 cm !!! 😮


Hehe Guga Ty to nie dość, że wysoka to i brzuszek masz pokaźny 😉
Zainspirowałaś mnie i też się zmierzyłam 😉 ...z 64cm na 83cm przeskoczyłam 😜


ide zmierzyc jeszcze raz !!!!!!!!!!!!!!!
🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
OŚWIADCZENIE: 😜

Gudze rzuciło się na wzrok 😁

mam brzuchol ale max 93 cm 🤪 😁


Hihi zdarza się najlepszym 😜
A kobietom w ciąży się wszystko wybacza heh 😉

Ja pamiętam, że z Olą na przełomie jakoś 7/8 m-ca miałam 107cm, była naprawdę duża jak na mnie ( ważyła 3700 i 60cm długa ) 😉
Ciekawe jak będzie tym razem bo tatuś ma ponad 190 cm wzrostu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Cześć dziewczynki i maleństwa 🙂
Zaczęłam sprzątać dom obiad prawie gotowy pakować się do reszty do walizek i wieczorem w drogę 😉
Rozmawiałam z moją koleżanką, która rodzi końcem sierpnia. Brzuch ma tak nisko że lekarz powiedział, że w każdym momencie może rodzić. Nie śpi po nocach bo maleństwo tak się wierci. Więc babeczki korzystajmy z życia póki się da 🙂 Przed etapem słoniątek 😁 !


Jest lato więc dobrze, że jeszcze w miarę spokojnie możemy korzystać. A zimą to sobie mogę czatować na poród.
U was też prognoza pogody się sprawdziła? U mnie nadal fantastyczne słońce. Właśnie zjadłyśmy z mamą i siostrzeńcem obiad w ogrodzie - pysznego pstrąga. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...