Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
Gorące pozdrowienia dla [size=Gugi] by szybko wracała do zdrowia .
Biedna ile my kobiety niektóre stresu i bulu musimy przejść 😞
Trzymaj się i odpoczywaj,odpoczywaj,odpoczywaj i nie szalej z pracami domowymi naprawdę !!!
A to dla Gugi od bliźniaczków :
http://www.youtube.com/watch?v=mACqcZZwG0k 😆


dzieki Blizniaki 😘
leze grzecznie na kanapie i czytam ZAJEFAJNA lekture, ktora wszytkim brzuszkom polecam goraco...tez mam ja z polecenia i na allegro kosztuje niewiele a niejednym uratowała dupe 🙂
\\\\\\\'\\\\\\\'Język niemowląt\\\\\\\'\\\\\\\' Tracy Hogg[color=orange][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ 🙂
Guga ale nas nastraszyłaś, ale wszystko się dobrze skończyło i teraz leż i odpoczywaj 🙂 O tej książce też słyszałam wiele dobrego, jeszcze co prawda nie zakupiłam, ale mam na liście rzeczy dla dziecka 😉
Aaagaaa witaj, każdej z nas przydałby się taki wyjazd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Dzielna guga ja bym chyba wpadła w histerie.
U mnie niestety bez zmian kaszel strasznie męczy, nie chciałam brać kilku leków ale muszę chyba włączyć następny

Naturalny antybiotyk :

Kurkuma + miód + cytryna- jedna lyzka kazdego i sok z calej cytryny....
co 8 godz, jak antybiotyk....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje udanych wizyt tym u ktorych przebiegły one spokojnie i wszystko jest ok.... A za ciebie Guga mocno trzymamy kciuki i bedzie ok... teraz tylko leż leż i jeszcze raz leż....no i czytaj ta ksiazke to bedziesz naszym tłumaczem ;D hehehe a tak serio to nie watpie ze niezle sie wystraszyłas... ale dobrze ze bylas wtedy w gabinecie... bynajmniej w jego poblizu a nie na zakupach gdzies w miescie z dala od pomocy.... bedzie dobrze malenka zobaczysz 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo guga o kurkumie nie słyszałam. Miód i cytrynę jem na okrągło. Akurat mam ta przyprawę w domu to wypróbuję. Dziś mojej psiapsiółce Lusia dała 3 kopniaki. Ale mamusia dumna. Kurczę już się nie mogę doczekać prenatalnych jeszcze 4h. Jestem ciekawa bardzo jak wygląda. Bo to że musi być zdrowa to oczywiste inaczej staram się nie myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
nie wiem jak dodać te filmy z usg dałam w galeri i nie wiem gdzie one teraz są 😮
biedna guga odpoczywaj dużo kruszynka jest najważniejsza teraz będzie dobrze!!

Jeden slodki filmik z fikajacymi nozkami jest w twoim profilu, jak sie na niego kliknie i w video 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wyrazny filmik... moj 3d nie ejst tak wyrazny.. ja sobie tylko fotki zrobilam te co wam na forum wkleilam bo na filmie malo widac.. troszke buziaka... ale nie zamieszcze bo on ma 900 mega a ja nie wiem jak to uciac zeby dac tylko fragment...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc u mnie dzisaj zakręcony dzień ledwo żyje 😞
Guga dobrze że wszystko ok to najważniejsze ja chyba bym na zawał padła
Pammat filmik boski sexi nóżki 😁
Dziewczyny gratluję udanych wizyt
Ja za godzinkę zmykam na swoją wizytę także napiszę co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...