Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wczoraj byłam w szpitalu na tym usg i miałam tylko usg robione brzucha a dzisiaj byłam na wizycie i dostałam wynik cytologi miałam grupę 1 i sprawdzane palcem czy jest oki i wszystko dobrze! robiłam siku 2 godziny temu i miałam brązową wydzielinę i kropkę krwi a ja mam nadżerkę jak myślicie naruszył mi lekarz bo teraz już mam kolor kawy z mlekiem 😮 i się poprawiło ...
gratuluję udanych wizyt dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
wczoraj byłam w szpitalu na tym usg i miałam tylko usg robione brzucha a dzisiaj byłam na wizycie i dostałam wynik cytologi miałam grupę 1 i sprawdzane palcem czy jest oki i wszystko dobrze! robiłam siku 2 godziny temu i miałam brązową wydzielinę i kropkę krwi a ja mam nadżerkę jak myślicie naruszył mi lekarz bo teraz już mam kolor kawy z mlekiem 😮 i się poprawiło ...
gratuluję udanych wizyt dziewczyny 🙂

jak nic Ci się tam już nie dzieje to raczej ok, ja też kiedyś po wizycie miałam plamki krwi, ale miałam zakładany wziernik. Któraś wtedy nawet pisała, że to się często zdarza, bo \"tam\" teraz wszystko wrażliwe i ukrwione, także spokojnie, nie stresuj się niepotrzebnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
pammat napisał(a):
wczoraj byłam w szpitalu na tym usg i miałam tylko usg robione brzucha a dzisiaj byłam na wizycie i dostałam wynik cytologi miałam grupę 1 i sprawdzane palcem czy jest oki i wszystko dobrze! robiłam siku 2 godziny temu i miałam brązową wydzielinę i kropkę krwi a ja mam nadżerkę jak myślicie naruszył mi lekarz bo teraz już mam kolor kawy z mlekiem 😮 i się poprawiło ...
gratuluję udanych wizyt dziewczyny 🙂

jak nic Ci się tam już nie dzieje to raczej ok, ja też kiedyś po wizycie miałam plamki krwi, ale miałam zakładany wziernik. Któraś wtedy nawet pisała, że to się często zdarza, bo \"tam\" teraz wszystko wrażliwe i ukrwione, także spokojnie, nie stresuj się niepotrzebnie 🙂

Dokladnie, ja tez mam lekka nadzerke i po pobieraniu cytolpgii tez lekko plamilam, wiec wszystko w normie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ja cytologie już mialam ostatnio teraz mialam wyniki a tak to tylko palcem sprawdzał dzisiaj i dlatego się zastanawiam czy jest możliwe naruszenie jej palcem bo nie wiem gdzie ona jest czy głęboko czy gdzieś z przodu 😮
ostatnio jak miałam robioną cytologie to nie miałam plamienia a dzisiaj miałam po palcu 🤢
nic idę spać dobranoc dziewczyny 🤨 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
ja juz po wizycie 🙂 było ciekawie napisze później bo muszę siostrze włosy zafarbować 🙂


Rubi, gdzie relacja? Ja właśnie też mamie włosy pofarbowałam. A jutro sama idę do fryzjera i muszę teraz jakiś fryzurek poszukać 😆
Katja buziaki dla małej Lusi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem późno ale mój młodszy synek miał mały wypadek tak niefortunnie uderzył buzią że jedynka wcisła mu się w dziąsło i sie przkrzywiła boże jak ja sie wystraszyłam recznik i tamowanie krwi 😞 także o 20 pojechałam z nim do dentysty ale ma dziąsło opuchnięte i wargusię i nic nie można mu ruszać dopóki nie zejdzie opuchlizna czekam aż zaśnie żeby mu okład zrobić 😞 mam nadzieję że nie straci tego zęba i że zalążek drugiego nie jest uszkodzony 😞 zobaczymy
Na wizycie wszystko pięknie się rozwija serduszko bije malutki się rusza pokzał się od strony dupki i co najprawdopodobniej 3 chłopak druzyna jak nic 🙂 mam go nie łapać za słowka bo nie jest na 100% pewny za 2 tygodnie połówkowe więc mam nadzieję że się potwierdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
jestem późno ale mój młodszy synek miał mały wypadek tak niefortunnie uderzył buzią że jedynka wcisła mu się w dziąsło i sie przkrzywiła boże jak ja sie wystraszyłam recznik i tamowanie krwi 😞 także o 20 pojechałam z nim do dentysty ale ma dziąsło opuchnięte i wargusię i nic nie można mu ruszać dopóki nie zejdzie opuchlizna czekam aż zaśnie żeby mu okład zrobić 😞 mam nadzieję że nie straci tego zęba i że zalążek drugiego nie jest uszkodzony 😞 zobaczymy
Na wizycie wszystko pięknie się rozwija serduszko bije malutki się rusza pokzał się od strony dupki i co najprawdopodobniej 3 chłopak druzyna jak nic 🙂 mam go nie łapać za słowka bo nie jest na 100% pewny za 2 tygodnie połówkowe więc mam nadzieję że się potwierdzi 🙂

Biedny synus, tak to juz jest z dzieciakami, ze zawsze daja nam powod do zmartwien, ale bedzie dobrze.
Najwazniejsze zeby maly byl zdrowy, no i teraz to bedziesz sama kobieta wsrod tylu facetow 😉
U mnie tez bedzie przewaga chlopow hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rubi super że wizyta udana. A u starszego na pewno wszystko dobrze się skończy. Uciekam spać samotnie, bo mąż dalej śpi oddzielnie w obawie przed zarazkami. Chociaż kocur przychodzi chętnie do mnie i wręcz siłą muszę go wypychać z wyrka. Coś ostatnio lubuje się w leżeniu na moim brzuchu,a jest duży i ciężki . Czasami się boję że nie dam rady go upilnować jak mała się pojawi i może się na niej legnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Rubi super że wizyta udana. A u starszego na pewno wszystko dobrze się skończy. Uciekam spać samotnie, bo mąż dalej śpi oddzielnie w obawie przed zarazkami. Chociaż kocur przychodzi chętnie do mnie i wręcz siłą muszę go wypychać z wyrka. Coś ostatnio lubuje się w leżeniu na moim brzuchu,a jest duży i ciężki . Czasami się boję że nie dam rady go upilnować jak mała się pojawi i może się na niej legnąć.


ja też śpię samotnie, ale to dlatego że męża mam daleko od siebie... niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
He, he ze mnie też samotnica 🤨 jeszcze dwa i pół tygodnia.

Dobranoc dziewczynki, śpijcie dobrze, w objęciach waszych mężczyzn czy samotnie - ale z maleństwem pod sercem 🙂 😘


dokładnie, my mamy nasze maleństwa, a nasi mężczyźni to śpią zupełnie sami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejj i znowu tyle zaległości 😮 😮 😮

Czytałam o udanych i tych mniej udanych wizytach 😞
Guga - nowa współczuć bardzo 😞

Bliźniaki mają frajdę już nawe w brzuszku bo mają się z kim bawić 😉

Pammat nie ma to jak zgrabne nóżko 😉

Byłam dzisiaj "spuścić krew" ale wyniki jutro odbiorę bo nie chciało mi się dzisiaj znowu tam jechać...
Odliczam już dni do mojej wizyty - 1,5 zostało 🙂 Wizyta w czwartek popołudniu 😉

Co do brzuszków śpiących w samotności to ja oczywiście witam w klubie 😉
No wiadomo z Kajtkiem w brzuchu i co się właśnie okazało również z Bondi bo mi właśnie na poduszkę wskoczyła 🤪

Aaa i oczywiście kolejnego chłopca witam w brzuszku 😉

Myślę, że w przyszłym tygodniu muszę się za tabelkę zabrać 🙂

Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello. Dziś koszmarna noc. Kaszel mnie męczył od 4-6h i jeszcze krew mi psiknęła z nosa. Tak mi szkoda młodej że nią tak szarpie. Ale rano spotkała mnie niespodzianka. Mężuś właśnie przygotowuje śniadanko świeże bułeczki z twarożkiem, kulki z mlekiem, herbatkę i soczek pomarańczowy. Chciałam się po udzielać to mnie wygonił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 😉
Jadę się zaraz załamać...kuzynka mi będzie kieckę przerabiać, tzn. poszerzać tu i tam bo mi się trochę urosło i jak beza w tej kiecce wyglądać będę 😜

Dzisiaj jadę też po wyniki i pewnie popołudniu będę analizy przeprowadzać czy wszystko w normie 😉

A jutro wizytka i usg 🤪
Nie mogę się doczekać 🤪

Miłego poranka 🙂
Ja idę kawusię robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...