Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć brzuszki 🙂

ja już po śniadanku 🙂 a zaraz kawusię sobie wypiję bo mam straszną ochotę 🙂

a ja mam dzisiaj wizytę !!! 😁 😁 😁 o 16 🙂 jadę z mamą, bo ona ma po mnie wizytę. oj, nie mogę się doczekać jak maluszka znowu zobaczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny,

Ja wreszcie w Polsce. Bylam wczoraj na badaniu i usg. Po 27 latach w rodzinie meza urodzi sie pierwsza dziewczynka. Tak wiec zapisuje sie do grona dziewczynskiego 😉 Malutka zdrowa 305gr ,termin 31grudnia, wiec swieta beda jak na szpilkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Czesc Dziewczyny,

Ja wreszcie w Polsce. Bylam wczoraj na badaniu i usg. Po 27 latach w rodzinie meza urodzi sie pierwsza dziewczynka. Tak wiec zapisuje sie do grona dziewczynskiego 😉 Malutka zdrowa 305gr ,termin 31grudnia, wiec swieta beda jak na szpilkach


gratuluję małej księżniczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj byl dzien udany do momentu odwiedzin u tesciow. Pojechalismy powiedziec ze bedzie wnuczka a tesciowa pojechala po nas jak po psach. Mowie wam krwi nam zepsula tyle, ze az dziw ze jej nie przywalilam. Jak Wam powiem o co zaczela nam dowalac to padniecie z miejsca. Pretensje wielkie byly o to ze jej cherbaty z holandii nie przywiezlismy tylko proszek do prania i kosmetyki. Grzesiek jej mowi, ze przywiezlismy to co chciala a ona, ze malo, ze dlaczego nie wiecej, bo wy macie pieniadze bop z zagranicy jestescie to wam latwiej niz nam. Ja jej tlumacze ze tak samo pracujemy, fakt zarabiamy wiecej ale wiecej wydajemy bo mamy oplaty i zycie adekwatne do zarobkow a ona swoje, ze nie, ze ona wie lepiej a jak nam zle to mamy wracac do Polski i zobaczymy jak to jest. Wielka klotnie zrobila cholerna materialistka, wczoraj malpa pokazala jaka jest naprawde. Grzesiek sie wku... i powiedzial, ze robi wszystko zeby wnuczki nigdy niezobaczyc i ze jak taka bedzie dalej to drugi syn nie bedzie z nia rozmawial. Normalnie paranoja jakas, zepsula taki fajny dzien, szkoda slow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry...

Beata 26... moj teśc zrobił wszystko zeby wnuczki nie zobaczyc, wiec sama nie jestes w gównie tesciowym 🙂

Życze powodzenia na wizytach i gatuluje, tych udanych...i kolejnej dziewczynki...

Ja dzisiaj nadal kanapowa Guga bo niestety dalej plamie z tej szyjki... ale niunia skacze wesolo, wiec mam nadzieje ze jej to nie dotyczy .... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny 😆
Gratuluję tym po wizytach że wszystko ok i radość wita na forum, guga : spokój i cierpliwość to dwie rzeczy które teraz pomogą 🙂
A ja wczoraj zrobiłam pyszne ciasto marchewkowe tak więc wszystkie was zapraszam na kawałeczek bo czytam że wszystkie kawkę robią , no to ja też sobie strzelę 🙂
Pozdrawiają szalone bliźniaki 😉 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
mam nadzieje ze nie zapomnialyscie jeszcze ze istnieje chloe 😉 musialam troche odpoczac ale juz jestem 🙂
ja na wizyte czekam jeszcze 2 tygodnie, ale za tydzien mamy usg polowkowe 3d 🙂 🙂 🙂 juz dawno nie widzialam naszego babelka. On za to nie pozwala mi o sobie zapomniec, bo harcuje w brzuszku ze hej! 🙂
Guga wspolczuje stersu ale teraz juz wiesz co jest i ze to nie zagraza dzidzi!
U nas remont w trakcie...mieszkamy na kartonach... ale przyjemnie jest tak urzadzac mieszkanko pod katem dzieciaczka! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć chloe 🙂

my też będziemy musieli zrobić mały remoncik. musimy pomalować ściany u nas na poddaszu, bo już tragicznie brudne są. no i w naszej sypialni zrobić kącik dla dzidziusia 🙂 🙂 🙂 już nie mogę się doczekać 😁 na pewno to wielka frajda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata też współczuję takiej teściowej. takie baby to powinny być zamykane. ale takim nie da się nic wytłumaczyć, one i tak wiedzą swoje. ostatnio rozmawiałam z kuzynką i opowiadała mi o swojej teściowej. mąż kuzynki pracuje w Niemczech, i czasami zdarza się, że jeździ busem, a czasami z kolegą samochodem. i za każdym razem jak wraca to dostaje smsa od swojej mamy, żeby kupił jej proszek do prania i coś tam jeszcze. proszek jeszcze mogę zrozumieć, bo podobno niemieckie są lepsze. ale ostatnio wracał busem i dostał smsa "kup 10kg cukru". no po prostu masakra. już bez przesady, aż tak dużo się nie zaoszczędzi na cukrze kupując w Niemczech a nie w Polsce. nawet niech będzie to 10zł, ale busem wieźć cukier. no masakra :/ a ta moja kuzynka mówi wtedy do mnie, że jej teściowa to nie zaoszczędzi nawet tych 10zł, ona po prostu dostanie ten cukier za darmo, bo uważa, że jej się to należy od syna. dodam jeszcze, że mieszkają osobno, więc tak naprawdę jak syn chce coś kupić do rodzinnego domu to kupuje, ale nic nie musi.

dobrze, że moja teściowa taka nie jest. ogólnie wkurzy mnie czasem, ale każdy posiada wady, i ja wiem, że też kogoś mogę wkurzyć. moja teściowa ma 3 synów i 3 synowe. wzięła nas kiedyś na bok wszystkie 3 i powiedziała tak "zapamiętajcie sobie, że dla mnie zawsze wasze słowo będzie ważniejsze od słowa moich synów".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki 🙂
aleee sie za Wami stęskniłam
wpadłam tylko na chwile dać znać że żyje i uciekam dalej, póki co mamy taki kocioł ze hej ,nie mam na nic czasu wiecznie coś trzeba załatwić,kogoś odwiedzić itd.. jutro mam wizyte o 15:30 i już sie nie moge doczekać.
mam nadz ze u Was wszystko ok 🙂 zaległości nadrobie jak znajde dluższą chwilkę bo sporo tu tego napisałyście 🙂 miłego dnia i bu 😁 😘ziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brak slow na tesiowe. Ja mam dosyc i wcale nie mam ochoty jej ogladac. Mowiac szczerze zawsze myslalam, ze rodzice powinni cieszyc sie ze dzieciom jakos w zyciu idzie i nie zazdroscic, ale przekonalam sie ze bylam w bledzie. Jest mi przykro, ale co zrobic, dobrze ze mieszkamy daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY stosujecie jakiś krem przeciwko rozstępom oprócz tych kremów i oliwek co stosujecie od początku ciąży? Ja postanowiłam że oprócz oliwki dodam jeszcze krem przeciwko rozstępom kupiłam sobie fissan moja siostra go używała i nie ma żadnego rozstępu kosztuje prawie 30 zł polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuszki u mnie wszyscy zadowoleni że chłopak ma być nawet imię sobie wybrałam Szymon myśle że mężusiowi się spodoba co do teściowych jedne są lepsze inne gorsze no ale to z nimi nie hajtaliśmy się także głowa do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...