Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
hej nova no ja ci zyczę żebyś miała mniejszego kajtka od olki!!! ehehe Zobaczysz na wizycie doczekasz się!!! wiesz co no nie jest powiedziane że jak duzy brzuch to duze dziecko raczej na odwrot hehhe zobaczymy poczekamy


Hihi dzięki 😉
Z Olką był ogromny brzuch i ona sama duża więc mam nadzieję, że to nie zawsze tak jest 😉
Ale jeśli Kajtek ma być duży to przynajmniej tym razem chciałabym się o tym dowiedzieć zanim na porodówkę trafię 😜 Bo Olę mi przed samym porodem wyliczyli prawie cały kilogram mniejszą i powiedzieli, że łatwo pójdzie...wyobraźcie sobie ich zdziwienie i moje wqrw**nie jak ją zważyli i zmierzyli haha 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A tak poza tym jak się czujesz??? Ja dobrze dziś byłam u lekarza i zawiozłam dziewczynom z pracy l4 i nawet jestem zadowolona jak mnie przyjęły i dziś sama jestem w domku bo mój mąż na delegację pojechał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


własnie stanęłam na wadze..........ja pier*******, w tydzień przytyłam 2 kg 😮 😮 😮 o ja pierdziele, jak tak dalej pójdzie w dziewiątym beda musieli mnie na taczce wozić 🤢 🤢 🤢

od jutra koniec ze słodyczami 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam aniqa będzie dobrze!!! Fakt słodycze bardzo dużo się przyczyniają się do plusowej wagi!!! Ja nie mogę jeść niestety ale pozwalam sobie czasem jedno dziennie coś małego i na razie odpukać przytyłam 5 kilo !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a pozatym od jutra zaczynam sie lenić 😎 byłam dzisiaj ostatni dzień w pracy, pożegnałam się ze wszystkimi, wysłałam pożegnalnego maila do szefa i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu napisał, że czeka aż wróce z macierzyńskiego. Zdziwiłam sie bardzo, bo raczej za sobą nie przepadaliśmy (kiedys mieliśmy wielkie spięcie, przez które na 3 m-ce zwolniłam sie z pracy, ale po tym czasie zadzwonil, przeprosił i poprosił zebym wróciła. To bylo mije małe zwycięstwo nad nim, ale nasze układy od tego czasu byly dosyc chłodne. No i ten dzisiejszy mail, że czeka na mój powtót mile mnie zaskoczyl.

ps. dzowniam do laboratorium, nakrzyczałam, poprzeklinałam, jaki tam mają burdel no i moja próbówka z krwią sie znalazła (tylko ciekawe czy to faktycznie moja). Na jutro rano mam podejść do przychodni i odebrać fax z wynikiem. Ciekawe czy bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
A tak poza tym jak się czujesz??? Ja dobrze dziś byłam u lekarza i zawiozłam dziewczynom z pracy l4 i nawet jestem zadowolona jak mnie przyjęły i dziś sama jestem w domku bo mój mąż na delegację pojechał


Holi a dlaczego mialy Cie dziewczyny z pracy niemilo przyjac? Chyba nie mialas zadnych problemow, ze na l4 idziesz bo w ciazy jestes?
Aniqa usmialam sie z tej taczki 😁 Mi dokladnie przybyo 7,5 kg od poczatku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 pamiętaj o dobrej zasadzie : nie waż się wieczorem nigdy 😉 Rano pewnie będzie z kg mniej - przynajmniej u mnie tak jest nie wiem dlaczego że rano jestem lżejsza 🙂
Pamiętacie może kiedy chloe miała mieć kontrolę? Coś jej nie widać a przy kanapowym trybie życia powinna się udzielać na forum przecież 😉
Uciekam spać, miałam dziś intensywny dzień ale sporo się udało pozałatwiać - dobranoc brzuszki
ps. spojrzałam w tabelkę i tak się zastanawiam co się stało z ziolką - kiedyś często bywała, mam nadzieję że wszystko ok u niej a jak wpadasz czasem poczytać co się dzieje to się odezwij!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co no poszłam na l4 szef spoko powiedział że rozumie i oki ale inne zdziwione były jak 2 razy tam byłam to nie bardzo mnie potraktowały dopiero teraz stały się normalniejsze!!! I tak mam wybrane zmiany dziewczyn jednej w ogóle nie chce widzieć i nie nie mam zamiaru się jej pokazywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Wiecie co no poszłam na l4 szef spoko powiedział że rozumie i oki ale inne zdziwione były jak 2 razy tam byłam to nie bardzo mnie potraktowały dopiero teraz stały się normalniejsze!!! I tak mam wybrane zmiany dziewczyn jednej w ogóle nie chce widzieć i nie nie mam zamiaru się jej pokazywac


No widzisz holi jak moglas byc taka i zajsc w ciaze?! skandal 😉 Nie rozumiem czasami ludzi i ich zachowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też nie rozumiem ale wiesz heheh!!!! Ja tam naprawdę jako pracownik dawałam dużo z siebie przez całe 2 lata zapieprz total a tu mi się tak odwdzięczają ale mam to w dupie przychodzę l4 zanoszę i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie one tak mysla ze ja to na zlosc heheh a one to co niby nie rodzily dzieci co heheh mam tam takie dwie po 40 co mnie tak wkurwiaja za przeproszeniem!!!! mam to gdzies mam prawo miec dzieci potem znowu wroce do pracy i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😲 Cześć brzuszki
My od tygodnia z Bliźniakami cierpimy na pobudki co 2,1 godz.
Masakra jakaś tak mi nie wygodnie już leżeć , co wybiorę pozycje to zaraz albo biodro albo kość ogonowa albo kręgosłup 😞
Najgorsze to to że wszystko mam : poduszkę "C" małą do podłożenia pod brzuszek i nic 😞
Czy tak już będzie do końca? snuje się jak cień nie fajnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

U mnie wszystko dobrze. Wczoraj odebralam wyniki krwi i strasznie sie zdziwilam. Glukozy mam 58 (cokolwiek to znaczy) a w teorii powinno byc min 70 max 115 (tak pisze na kartce). Czuje sie ok, wiec zobaczymy co powie lekarz za tydzien 🙂

Blizniaki mam nadzieje ze w koncu sie wyspicie. Niestety podejrzewam ze bedzie tak do konca juz 😞 Mi sie jeszcze udaje spac dosc duzo, ale to chyba dlatego ze zwykle jestem strasznie zmeczona wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
😲 Cześć brzuszki
My od tygodnia z Bliźniakami cierpimy na pobudki co 2,1 godz.
Masakra jakaś tak mi nie wygodnie już leżeć , co wybiorę pozycje to zaraz albo biodro albo kość ogonowa albo kręgosłup 😞
Najgorsze to to że wszystko mam : poduszkę \"C\" małą do podłożenia pod brzuszek i nic 😞
Czy tak już będzie do końca? snuje się jak cień nie fajnie 😞


Bliźniaki..... 😞 zadaje i sobie i innym to samo pytanie 🤢
Nie mam siły już spać 😮
W dzien to jakoś kości rozruszam ale w nocy....poduszka C, V , i wszystko do DUPY 😞

Wita Was Guga po kolejniej nieprzespanej nocy 😞


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 27 tydzień = 7 miesiąc 🤪 🤪 🤪 🤪:

gratul dla Basienki i Agami.... bo my chyba równo lecimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja jak narazie jakos spie w nocy 🙂 Mam poduszke taka zwykla dluga i gruba, na szczescie spelnia swoja role i jeszcze nic mnie nie boli 🙂

Aaa no i musze sie wam pochwalic, takim moim malym sukcesem, a mianowicie nauczylam mojego 22-u miesiecznego synka zalatwiania sie na nocnik 🤪 Przynajmniej jak sie drugi urodzi to jedne pampersy mam z glowy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙂
No ja co do spania to nie narzekam 🙂 wysypiam się jak dziecko ,ale przed snem głaszcze brzuszek i mówie do małego, że teraz trzeba spac a wyrabiac to rano i o dziwo cała noc cisza 😉a w dzień według zegarka godz 8-9 ,13-14, 16-17, 21-22 kopie po 5 min do 10 min 😆
jutro mam wizyte chyba teraz juz dostane na badnia glukozy i tętno sobie posłucham 🙂
dołanczam do grupy dziewczyn remontujących swoje gniazdka i doczekać sie nie moge kiedy wezme wałek do ręki i bede smigać 😜
Holi32 olej śmieszne kobiety i ciesz sie tym stanem w jakim jesteś ,bo byś takiej jednej czy drugiej jak maja dzieciaki powiedzieć " Nie pamięta wół jak cielęciem był' 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...