Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć mamusie 🙂

a ja właśnie odprawiłam męża i mój tata go zawiózł, bo wraca ze swoim szefem, ale musi do niego dojechać ok 60km. i miałam zawieźć go ja. a jeszcze jedzie z nim mąż mojej kuzynki. a rodzice mówią do mnie, że oni mi nie pozwalają jechać samej z powrotem i tata poprzekładał coś w pracy i zadzwonił rano, że zawiezie Mateusza. kurde, jednak mam w nich wsparcie i naprawdę się o mnie martwią... fajna sprawa 🙂

ale już tęsknię... 😞 pociesza mnie myśl, że Mateusz pojechał na 4 tygodnie a potem cały grudzień będzie z nami siedział i jak coś to pojedzie dopiero w nowym roku... żeby te 4 tygodnie minęły jak najszybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):

Baśka ja z racji że bede rodzić w Knurowie to dla maluszka musze mieć na wyjście
Rzeczy dla dziecka na wypis:
▪body/koszulka
▪śpioszki, kaftanik, skarpetki, niedrapki
▪czapeczka grubsza i cieńsza
▪sweterek, spodnie/pajacyk
▪kombinezon rękawiczki /rożek
▪kocyk/piwor do fotelika
▪pieluszki tetrowe 3szt

Dzieki wielkie. Ja bede rodzic w Pyskowicach 😉 Takie jedno pytanko te rzeczy na wypis to musisz im pokazac ze masz?
Ja planuje teraz w sobote przejechac sie do Pyskowic poogladac i wziasc liste co trzeba wziasc a co nie. Wiem ze napewno trzeba wiazc ciuszki w ktorych malenstwo wychodzi ze szpitala... Natomiast nie wiem czy jest jakas lista mowiaca co musze wziazc z soba na jego wyjscie. Kolezanki, ktore tam rodzily mowily ze nic, wiec... Chyba lepiej sie samemu dowiedziec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Anika_77 napisał(a):

Baśka ja z racji że bede rodzić w Knurowie to dla maluszka musze mieć na wyjście
Rzeczy dla dziecka na wypis:
▪body/koszulka
▪śpioszki, kaftanik, skarpetki, niedrapki
▪czapeczka grubsza i cieńsza
▪sweterek, spodnie/pajacyk
▪kombinezon rękawiczki /rożek
▪kocyk/piwor do fotelika
▪pieluszki tetrowe 3szt

Dzieki wielkie. Ja bede rodzic w Pyskowicach 😉 Takie jedno pytanko te rzeczy na wypis to musisz im pokazac ze masz?
Ja planuje teraz w sobote przejechac sie do Pyskowic poogladac i wziasc liste co trzeba wziasc a co nie. Wiem ze napewno trzeba wiazc ciuszki w ktorych malenstwo wychodzi ze szpitala... Natomiast nie wiem czy jest jakas lista mowiaca co musze wziazc z soba na jego wyjscie. Kolezanki, ktore tam rodzily mowily ze nic, wiec... Chyba lepiej sie samemu dowiedziec 😉

do szpitala oprócz swoich rzeczy które musze mieć dla malego tylko pampersy ,chusteczki nawilżające, sudokrem i to wszystko a lista powyzej to przywiezie mąż jak nas bedzie odbierał ze szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, jest u mnie taka sprawa, w tamtym tygodniu bralam nospe 3 razy dziennie bo mialam te skurcze i od 3 dni mam swiad skory , myslalam, ze to dzialanie niepozadane nospy( bo takie tam widnieje). Ide dzis do lekarza niech mi daje skierowanie na aspat i alat, martwie sie, zeby nie byla to cholestaza ciazowa...te swedzenie jest koszmarne-jakby 10000 komarow cie pozarlo a ty wciaz sie drapiesz...najgorzej w nocy bylo:/ najlepsze jest to, że swedzi mnie a nie mam zadnej wysypki nic a nic.Pytalam mamy to tez zadnych proszkow ani plynow nie zmieniala...no nic ide zaraz do lekazra i na badania krwi 3majcie kciuki pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
hej dziewczyny, jest u mnie taka sprawa, w tamtym tygodniu bralam nospe 3 razy dziennie bo mialam te skurcze i od 3 dni mam swiad skory , myslalam, ze to dzialanie niepozadane nospy( bo takie tam widnieje). Ide dzis do lekarza niech mi daje skierowanie na aspat i alat, martwie sie, zeby nie byla to cholestaza ciazowa...te swedzenie jest koszmarne-jakby 10000 komarow cie pozarlo a ty wciaz sie drapiesz...najgorzej w nocy bylo:/ najlepsze jest to, że swedzi mnie a nie mam zadnej wysypki nic a nic.Pytalam mamy to tez zadnych proszkow ani plynow nie zmieniala...no nic ide zaraz do lekazra i na badania krwi 3majcie kciuki pozdrawiam


trzymamy 🙂 daj znać po wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Hej,

Pogda dzis "przepiekna" 😉 Mgla taka ze z 16 pietra nie widac drogi 😁

Doriana jak sie czujesz? goraczka Ci juz przeszla?

Wszystkim zycze milego dnia 🙂 Mam nadzieje ze dzis w pracy bedzie co robic 😉

Witam, mam na tyle sily, ze nadrobilam dziesiatki stron, z czego polowa byla nie potrzebna, maslo maslane, ale mam nadzieje, ze tamten temat juz zakonczony...

Tak wiec czuje sie troche lepiej, goraczki juz nie mam, ale boli mnie brzuch pod zebrami, mysle, ze to z powodu rosnacego malca, juz coraz ciezej sie robi i trzeba sie do tego przyzwyczajac 😉
Dzisiaj mam szkole rodzenia, ale mysle, ze z cwiczeniami dam sobie spokoj, az mi bedzie lepiej...

Witam nowa kolezanke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was kochane moje brzuszki nareszcie spokój na naszym forum bo już miałam tego dość!!!! Ja dziś nawet nocka spokojna sikanie to tak gratis ehehe i siedzę sobie już po śniadanku koleżanka ma na kawę przyjechać także będzie fajnie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...