Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
admin napisał(a):
niemniej jednak wszystkie wymienione dostały bana na cały serwis.
Zauważyłem, że wieronika87, daajana i arleta3razy pomimo, że zarejestrowane były z innym IP, niektóre posty pisały z tego samego IP. To mi wystarczy.


W takim razie jeszcze TatoMich pozostał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

novaM napisał(a):
admin napisał(a):
niemniej jednak wszystkie wymienione dostały bana na cały serwis.
Zauważyłem, że wieronika87, daajana i arleta3razy pomimo, że zarejestrowane były z innym IP, niektóre posty pisały z tego samego IP. To mi wystarczy.

W takim razie jeszcze TatoMich pozostał 🤢

co do niej to nie chciało mi się już drążyć tematu i sprawdzać dalej IP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
novaM napisał(a):
admin napisał(a):
niemniej jednak wszystkie wymienione dostały bana na cały serwis.
Zauważyłem, że wieronika87, daajana i arleta3razy pomimo, że zarejestrowane były z innym IP, niektóre posty pisały z tego samego IP. To mi wystarczy.

W takim razie jeszcze TatoMich pozostał 🤢

co do niej to nie chciało mi się już drążyć tematu i sprawdzać dalej IP.


Spoko nie spieszy nam się 🙂
Ale podawał/a się za partnera tej Weroniki więc i tak wyjdzie to samo co w tych innych przypadkach 😉
W każdym bądź razie dzięki w imieniu nas wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
z resztą od tej chwili upubliczniłem dla wszystkich początek adresu IP każdego użytkownika - jest pod nazwą miasta użytkownika, po lewej stronie od treści postu.


Nooo zaj**ta sprawa 🤪 🤪 🤪...przecież to nie cały numer 😉 ...może to spowoduje chociaż chwilę wahania przed następnymi takimi numerami 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novaM napisał(a):
admin napisał(a):
z resztą od tej chwili upubliczniłem dla wszystkich początek adresu IP każdego użytkownika - jest pod nazwą miasta użytkownika, po lewej stronie od treści postu.


Nooo zaj**ta sprawa 🤪 🤪 🤪...przecież to nie cały numer 😉 ...może to spowoduje chociaż chwilę wahania przed następnymi takimi numerami 😎

Na to liczę, bo już mam dość tego zamieszania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
novaM napisał(a):
admin napisał(a):
z resztą od tej chwili upubliczniłem dla wszystkich początek adresu IP każdego użytkownika - jest pod nazwą miasta użytkownika, po lewej stronie od treści postu.


Nooo zaj**ta sprawa 🤪 🤪 🤪...przecież to nie cały numer 😉 ...może to spowoduje chociaż chwilę wahania przed następnymi takimi numerami 😎

Na to liczę, bo już mam dość tego zamieszania.


Adminie bardzo dziękuję i przepraszam za zamieszane wiadomosci na priv do Ciebie... jestesmy ogrmnie wdzięczne 🙂) pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
jestem późno ale mój młodszy synek miał mały wypadek tak niefortunnie uderzył buzią że jedynka wcisła mu się w dziąsło i sie przkrzywiła boże jak ja sie wystraszyłam recznik i tamowanie krwi 😞 także o 20 pojechałam z nim do dentysty ale ma dziąsło opuchnięte i wargusię i nic nie można mu ruszać dopóki nie zejdzie opuchlizna czekam aż zaśnie żeby mu okład zrobić 😞 mam nadzieję że nie straci tego zęba i że zalążek drugiego nie jest uszkodzony 😞 zobaczymy
Na wizycie wszystko pięknie się rozwija serduszko bije malutki się rusza pokzał się od strony dupki i co najprawdopodobniej 3 chłopak druzyna jak nic 🙂 mam go nie łapać za słowka bo nie jest na 100% pewny za 2 tygodnie połówkowe więc mam nadzieję że się potwierdzi 🙂

witaj moja siostra miała potwierdzone 3 razy przez lekarza że jest chłopak a pojechała 31 pażdziernika do porodu i okazało się że urodziła się dziewczyna szok totalny w rodzinie jak szwagier dzwonił że jest dziewczyna dlatego teraz się boje że u mnie może być tak samo bo lekarz powiedziała ten sam co siostry że mam chłopaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor!
Ale sie wstrzelilam z absencja forumowa, no jakbym wyczula, ze trzeba sobie troszke tez i od forum odsapnac 😁 😉 Poczytywalam Was sobie, a wczoraj to nawet na wiesci weronikowe chcialam sie w dyskusje wdac, ale sobie odpusilam. Beatka i Pammat Wam brzuchatki dziekuje za troske i za spostrzzenie mojej nieobecnosci 😘 😘 - po calusie dla kazdej 🙂
Oczywiscie nie odpoczywalam od Was, tylko od internetu; a w zamian skupilam sie troche na sobie i corce 🙂 Poza tym to chyba czas na skupienie sie na przygotowaniu psychicznym i fizycznym do porodu, a nie ciagle z kompem na kolanach 😎
Widze, ze temat torby szpitalnej tez byl poruszany. Moja torba jest chwilowo na wyjsciu, bo maz potrzebowal, ale jeszcze dzis, gora jutro sie pakuje, a wszystko do spakowania jest gotowe.
Dzis jeszcze ostatnia partia ciuszkow do prasowania i pozostaje tylko kupic wypatrzona juz komode -> no i czekamy na Yasmine 🤪
Wiecie Brzuchy miniony tydzien pod wzgledem snu byl wielkim koszmarem, zasypialam miedzy 4 a 6, albo wcale. W dzien czulam sie wypruta i nie mialam sil nic zrobic. Dopiero wczorajszej nocy udalo mi sie zasnac o 2 i spalam do 11 - cudownie!
No i pomyslalam sobie, chyba warto juz sie odezwac, bo wezmiecie mnie za jeszcze jeden twor weronikowy 😁 Maz moj byl niezle zdziwiony jak mu opowiedzialm co dzieje sie na forum, bo akurat wczoraj o nie zapytal. 😁 Coz, stwierdzilismy, ze musi byc to osoba chora; bo czlowiek zdrowy takich rzeczy nie robi. Moze bede nietaktowna, ale moim zdaniem ta pani moze miec problemy z posiadaniem dzieci i sobie z tym nie radzi - zamiast isc do specjalisty, pgraza sie jeszcze bardziej. Badz jest to ktos chory psychicznie kto potrzebuje stwarzac swoje kolejne osobowosci. Bo jesli to tylko zabawa, to nie rozumiem i musi byc to chyba jakis smark!
Tak czy owak Aurora miala niezlego nosa. Ja sie nawet nie zastanawialam nad roznymi faktami, bo nie wiem nic o wczesniakach. Zastanawialo mnie tylko, dlaczego Weronika zawsze w tej samej bluzce chodzi 😁 az mi sie jej zal robilo 😁 No i ten tata lekarz tez jakis bez grosza mi sie wydawal... A jak porownac sposob pisania ze wszystkich profili, to faktycznie, to jeden i ten sam niedbaly styl, bez przecinkow, kropek, wielkich liter...
A no i dzis, z tego wszystkiego mialam koszmary, moze i bym spala, ale co rusz budzilam sie z przerazeniem - nawet nie potraie okreslic co mi sie snilo, ale byly to jakies weronikowe koszmary, jakies osaczenie 😮 pamietam tylko las i wszedzie zdjecia trzech "zaplodnionych" jaj 😁

p.s. pani Gizelda czy jak tam jescze inaczej, skoro juz wcodzi na watek gdzie nie jest znana, moglaby nie rzucac tak swoimi wulgaryzmami, bo nie wszyscy to lubia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda przeprasza - zapomniała ze nie pisze na "swoim" watku nie wiedziałam że na innych nie można
mhm ale chyba można
niestety moje życie bez wulgaryzmów to nie życie a inaczej nie mogłam wyrazić tego co czuję jak mnie posądzono o to że JA to ONA labo ONA to ja albo nie wiem kto jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Ulka na gg mi się wyświetliło że dzisiaj masz urodziny to nie wiem 😮
2531 strona Gość to nie była znowu nasza koleżanka weronika? takie słownictwo podobna pisownia..

Nie - to pisała Matylda tj gizelda nasza Kwietniówka 2011, przed kolejnym założeniem konta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
pammat napisał(a):
Ulka na gg mi się wyświetliło że dzisiaj masz urodziny to nie wiem 😮
2531 strona Gość to nie była znowu nasza koleżanka weronika? takie słownictwo podobna pisownia..

Nie - to pisała Matylda tj gizelda nasza Kwietniówka 2011, przed kolejnym założeniem konta 🙂

☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...