Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki...
Brak słów na tą szurniętą WIERONIKĘ.... myślicie, że Gizela, to też ona? bo to konto też usunięte... i ciekawe czyje zdjęcia umieszczała, swoje? pewnie dlatego taka chuda była... może ona była w urojonej ciąży...

Moja droga - otóż przyszłam Cię uświadomić abyś na przyszłość nie rzucała osądów odnośnie osób których nie znasz - mowa o gizeldzie - akurat ją znam osobiście i możesz być pewna że nie ma to związku z Waszą Weroniką czy jak jej tam. Zbieżność sytuacji jest zupełnie przypadkowa a i sytuacja dziwna i rozpisywać się nie będę bo to nie czas i miejsce. Na przyszłość zapraszamy na KWIETNIÓWKI 2011 po szczegóły. Miłego dnia


Przede wszystkim na jakiej podstawie twierdzisz, że wydaję osądy? Bo zapytałam dziewczyny o zdanie, czy to może być ta sama osoba? Bez przesady, chyba Cię trochę poniosło. Wystarczyło napisać, że to nie ona i wszystko na ten temat. A że mogłam tak pomyśleć to chyba zrozumiałe, udzielała się u nas na wątku, a potem zniknęła w podobny sposób. Ale widać przypadek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki...
Brak słów na tą szurniętą WIERONIKĘ.... myślicie, że Gizela, to też ona? bo to konto też usunięte... i ciekawe czyje zdjęcia umieszczała, swoje? pewnie dlatego taka chuda była... może ona była w urojonej ciąży...

Moja droga - otóż przyszłam Cię uświadomić abyś na przyszłość nie rzucała osądów odnośnie osób których nie znasz - mowa o gizeldzie - akurat ją znam osobiście i możesz być pewna że nie ma to związku z Waszą Weroniką czy jak jej tam. Zbieżność sytuacji jest zupełnie przypadkowa a i sytuacja dziwna i rozpisywać się nie będę bo to nie czas i miejsce. Na przyszłość zapraszamy na KWIETNIÓWKI 2011 po szczegóły. Miłego dnia


Z tego co ja tu rozumiem to Nadia nie osadza Gizeldy, ze to tez Weronika. Zapytala tylko czy moze to ta sama osoba, poniewaz usuniecie konta zbieglo sie czasowo z afera z Weronika. To wszystko. Kilka postow nizej dziewczyny napisaly, ktore konta moga,lecz nie musza byc powiazane z kontem Weroniki. Nie ma tam mowy o podejzeniach,iz Gizelda rowniez moglabyc Weronika. Jesli tak by bylo to na 100% ktoras z grudniowek 2011 napisalaby u Was post z pytaniem dotyczacym Gizeldy a skoro nie napisala zadna to znaczy, ze jej nie podejzewalysmy.


Dzięki Beatka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
beata26 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki...
Brak słów na tą szurniętą WIERONIKĘ.... myślicie, że Gizela, to też ona? bo to konto też usunięte... i ciekawe czyje zdjęcia umieszczała, swoje? pewnie dlatego taka chuda była... może ona była w urojonej ciąży...

Moja droga - otóż przyszłam Cię uświadomić abyś na przyszłość nie rzucała osądów odnośnie osób których nie znasz - mowa o gizeldzie - akurat ją znam osobiście i możesz być pewna że nie ma to związku z Waszą Weroniką czy jak jej tam. Zbieżność sytuacji jest zupełnie przypadkowa a i sytuacja dziwna i rozpisywać się nie będę bo to nie czas i miejsce. Na przyszłość zapraszamy na KWIETNIÓWKI 2011 po szczegóły. Miłego dnia


Z tego co ja tu rozumiem to Nadia nie osadza Gizeldy, ze to tez Weronika. Zapytala tylko czy moze to ta sama osoba, poniewaz usuniecie konta zbieglo sie czasowo z afera z Weronika. To wszystko. Kilka postow nizej dziewczyny napisaly, ktore konta moga,lecz nie musza byc powiazane z kontem Weroniki. Nie ma tam mowy o podejzeniach,iz Gizelda rowniez moglabyc Weronika. Jesli tak by bylo to na 100% ktoras z grudniowek 2011 napisalaby u Was post z pytaniem dotyczacym Gizeldy a skoro nie napisala zadna to znaczy, ze jej nie podejzewalysmy.


Dzięki Beatka :*


Nie ma za co Nadia 🙂
Wystarczy czytac ze zrozumieniem a nie sie ciskac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

Kasiu przeczytałam twoją wypowiedź o szpitalu...w jakim byłaś??
ja rodziłam w bydgoszczy,i pierwszą córke i drugą....
i prawde mówiąc pierwszy poród i patologie w szpitalu bi...ela źle wspominam,za to w miejskim świetna opieka 🙂 więc ten szpital bym ci poradziła 🙂

Ja leżałam też w Bizielu i niestety ze wzg na mój stan zdrowotny nie mam wyboru i muszę tam rodzić;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie mogę tego WĄTKU ZDJĘCIA NASZYCH POCIECH chyba tylko admin może to zrobić 😮
kasiunia1603 fajnie że się pokazałaś z powrotem lepiej później niż wcale 🙂 życzę ci zdrowia do samego porodu spokoju z tą padaczką aby wszystko było dobrze! 😎
beata26 no w końcu 😎 dałam radę trochę pochodziłam dzisiaj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Przez jedną ''osóbkę'' tyle zamieszania... 🥴

Nie ma jej, niech nam juz krwi na forum nie psuje brzuchole !!!

Zebys wiedziala, zamieszanie straszne, ale to sie zwyczajnie w glowie nie miesci, ze mozna taka role grac. Pewno predzej czy pozniej by sie wydalo.
Powiem malo delikatnie. Weroniki nie ma a smrod pozostal..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yyy a ja tam dopiero obiad wchłonęłam 🤪
Z Olą coraz gorzej...biedna chciała się przekimać bo gorączka jej żyć nie daje, a po paru minutach tak się rozkaszlała, że myślałam że wszystkie wnętrzności wypluje 🤢

Kasiu dobrze, że wróciłaś cała i zdrowa...i na szczęście nadal w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu dobrze ze juz jest ok... wszystkie myslalysmy co sie z toba dzieje.... dasz rade juz do konca ...powiem ci bezsennosc to cos o tym wiem i gratis wizyta w wc co godzine w nocy i dretwienie opuchlizna rak.... masakra ale juz blizej niz dalej mamy...
sloneczko hehe no nie bylo pytania dlatego nic nie napisalam.. przeczytalam i rozmowa na forum szla dalej 😉)) przepraszam nie wiedzialam ze czekalas na odp 😜 odpoczywaj duzo..... to najwazniejsze ....
no my juz po obiadku... maz pojechl odwieźć tesciowa... a ja ogladam na tvn24 to ladowanie samolotu awarynie od godziny ehehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Mini23 wiem o którego Ci chodzi. Niestety cały czas on tam pracuje i gdy przyszedł pewnego dnia na wieczorny obchód był kompletnie nieprzygotowany;/ Każdej z nas pytał "A pani z jakiego powodu tu leży" "a były robione jakieś badania?" "jakie były wyniki" MASAKRA jednym słowem;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki...
Brak słów na tą szurniętą WIERONIKĘ.... myślicie, że Gizela, to też ona? bo to konto też usunięte... i ciekawe czyje zdjęcia umieszczała, swoje? pewnie dlatego taka chuda była... może ona była w urojonej ciąży...

BRY
dziewczyny to ja poprosiłam moja koleżankę o interwencję bo mi się zwyczajnie przykro zrobiło i trochę się wkurwiłam
ale w sumie rozumiem , tylko teraz nie podejrzewajcie że każda osoba ktróra się do WAS odezwie to od razu "to coś", to coś co pewnie teraz śmiga po wątkach i ma radochę z tego całego zamieszania
niestety takie "czubki" się zdarzają , u nas te się pojawiły ze dwie "takie" chociaż aż tak skrajnie psychopatycznych zachowan nie przejawiały
ja dodam tylko że jestem postacią "autentyczną " kiedyś matyldusia, potem gizelda, potem gizelda a teraz znowu gizelda , mam 25 lat super dziecko, męża też ale nie super, mieszkam w miejscowości na literkę G. jeśli to za mało to me koleżanki z kwietnia potwierdzą mą tożsamość
to tyle
a swoją drogą to mi się to w głowie nie mieści , tj to co ta dziewczyna wyprawia, choć mi się wydaje że to po prostu dla zabawy
szkoda że nie zorientowałyście się wcześniej, ja sama podczytywałam JEJ posty 🤢 i w życiu bym się nie domyśliła
a jak to się w ogóle wydało ???????

no dobra nie przeszkadzam
życzę udanego FINISHU o czasie - niech już żadna wcześniaków nie rodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi z tą aferą: dopiero nadrobię, ale tylko szybko potwierdzę: Tak Matylda vel Gizelda vel Gryzelda vel gazela 😁 😁 jest autentyczna, ma superaśne dziecko i cięty dowcip też ma i kopnę w tyłek że z braku netu u nas się nie pojawiła od wczoraj ale na grudniówkach już tak 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
beata26 rozbieraj się i popilnuj ubrań jak ci się nudzi 😁 🙃
kasiunia1603 normalka drętwieje z lewej na prawą stronę co chwilkę poduszka pod brzuchem bo mi wisi 😁 tu zaraz na coś uciskam to lekka zgaga się pojawia no jest ciężko 😜


Nie bede sie rozbierac, ale sie przebieram i ide w kimomo 🙂
Adios Amigos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pammat napisał(a):
gizelda pewna kobieta nas uświadomiła i pokazała dowody jest od nas z grudnia ale się niestety u nas nie udziela tylko nas czyta a szkoda.. TAK W SKRÓCIE 🙂

kurwa ale jak???
skad wiecie że ta trojaczkowa to ona????
w ogóle to kiedyś chyba pisała na wątku dla samotnych mam ale może sie myl ,potem jakies śmieszne zaręczyny , potem ten tata wdał się w polemikę
w ogóle dziwne że kobieta która urodziła wcześniaka spędzała na brzuszku prawie całą dobę nie??? bo chyba tak było
kuźwa jak będę miała czas to wszystko ponadrabiam bo teraz nie mam jak
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...