Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
to spadówa od nas i żadnych obcych my tu nie chcemy już proszę przestać pisać na naszym forum i zająć się swoim w końcu Pozdrawiam!!


pammat napisał(a):
potrzebne nam to jak koszula w dup-ie żeby co chwile nam ktoś tu pisał


Nie powiem, kultura pierwsza klasa, powstrzymam się od mocniejszych słów 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BTW pammat, kontroluj troszkę słowa bo łamiesz regulamin a mianowicie punkt

10. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkowników na łamach Forum Serwisu lub w treści Chatu:10:

g) celowo obraźliwych dla wywołania kłótni (tzw. trolling),

h) naruszających zasady współżycia społecznego,

Żadnej z Was nic złego nikt nie zrobił ani nie napisał, nie rozumiem Twojego podejścia bądź co bądź chamskiego... Uważam że przesadziłaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79
Zacytuje kolezanke Gizelde "ej kurwa mać zejdźcie ze mnie
kasuję konto bo muszę się kamuflować przed mężem katem z resztą po co ja się tłumaczę", "w sumie pierdolę to wszystko O!!!!!!!!!!!!!!!!!" -> i na tym zakonczmy.
Mysle ze Pammat nie ma nic przeciwko, aby ktos pisal u Grudniowek, ale juz nie w tym weronikowym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coq- ty smoczyco jedna brzydka chcesz żeby Pamcia dostała zawału przez Ciebie 😠 nie szlajaj mi się na tak długo a jak już masz zamiar to się melduj co jakiś czas że jest dobrze wszystko 😘 kopnę w ten zadek to będziesz widziała 😘 😘 😘


Spoko Pam obiecuje juz wiecej nie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
alexia_79
Zacytuje kolezanke Gizelde "ej kurwa mać zejdźcie ze mnie
kasuję konto bo muszę się kamuflować przed mężem katem z resztą po co ja się tłumaczę", "w sumie pierdolę to wszystko O!!!!!!!!!!!!!!!!!" -> i na tym zakonczmy.
Mysle ze Pammat nie ma nic przeciwko, aby ktos pisal u Grudniowek, ale juz nie w tym weronikowym temacie.

Można to było ująć inaczej, przecież żadna z nas nie przyszła tu aby kogoś obrazić, poza tym to jest forum publiczne i każda z nas i Was ma prawo do pisania gdzie chce.. Przecież nie trzeba tego tłumaczyć. Po co robić dym i wszczynać kolejną "aferę". Zaraz będą kwasy i niepotrzebne scysje... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coquelicot napisał(a):
alexia_79
Zacytuje kolezanke Gizelde "ej kurwa mać zejdźcie ze mnie
kasuję konto bo muszę się kamuflować przed mężem katem z resztą po co ja się tłumaczę", "w sumie pierdolę to wszystko O!!!!!!!!!!!!!!!!!" -> i na tym zakonczmy.
Mysle ze Pammat nie ma nic przeciwko, aby ktos pisal u Grudniowek, ale juz nie w tym weronikowym temacie.



a ja myślę, że Pammat nie ma ochoty, żeby ktoś w ogóle i cokolwiek tu pisał 🙂
ale to jest forum publiczne pammat, nie prywatne: od tego masz prywatne wiadomości i możesz sobie na gg podziałać.
Zawsze bierz pod uwagę, co piszesz bo nigdy nie wiadomo kto to czyta 😜P
I uważam, że przekleństwa są środkiem wyrazu, osobliwym rodzajem słownictwa i przekazu 😁 co innego słowa: SPADÓWA, POTRZEBNE JAK KOSZULA W DUPIE ŻEBY KTOŚ NAM TU PISAŁ.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko loko
(uwaga powstrzymuję się od wulgaryzmów a to dla mnie ciężkie)
ja tam by się wcale nie wtrącała ale mnie tu 'przywołano" a że mnie nie było to poprosiłam koleżankę żeby napisała ze ja to ja
potem się pojawiłam i napisałam że z WASZĄ koleżanką WERONIKĄ mamą trojaczków, tatą Michałem i nie wiem kim tam jeszcze nie mam nic wspólnego
i pierwsze słyszę że nie można pisać na WASZYM wątku 😮 tj co znaczy że on jest WASZ???? jakieś prowizje za to pobieracie czy jak???????
forum to forum publiczne chyba mnie się zdaje 😮 i z tego tez korzystała WASZA fikcyjna kuliżanka pisała co chciała i w d***e wszystko miała 😁
no to tyle
będę pisała gdzie mi się zachce
kłótni nie chcę ale nie pozwolę żeby mnie ktoś obrażał , ani mnie ani jaką inną NASZĄ czy WASZĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytajcie dziewczyny caly watek. Nie raz pisaly tu inne osoby spoza Grudniowek i nikt ich nie wyganial i nikt ich nie obrazal. A warto tez zobaczyc ile to juz stron jest o pseudociezarowce!!! Troche zasmieca nam watek, a sprawa dotyczy glownie nas. Pogadajcie sobie o tym w waszych watkach, jeli nie uznajecie tego za smiecenia.

Gizelda napisala mi, ze tak juz ma, ze musi sobie wulgaryzmem poleciec. Choc uwazam to za niestosowne w miejscu gdzie nikt jej nie zna. Przynajmniej mnie to razi. Pammat tez ma swoj spsob wyrazania sie - my ja znamy i wiemy, ze pisze tak a nie inaczej i nie ma na celu obrazania nikogo - a wypowiadala sie przynajmniej u siebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, hmm zastanawiam sie czy moge tutaj pisac skoro obce osoby nie sa mile widziane, zapewne wybralam zly moment. Nie bede ukrywac, ze czytam Was od bardzo dawna i wczoraj gdy przeczytalam o tej niesmacznej historii bardzo sie wkurzylam bo sama polalam lzy gdy przeczytalam o wczesnych narodzinach NIBY pierwszej grudnioweczki 😞 To moze sie przedstawie, mysle ze jestem najstarsza z Was, mam dwie corki - to moja trzecia ciaza i prawdopodobnie tez bedzie dziewczynka. Jestem juz po 40-stce i mimo, ze to moja kolejna ciaza - przezywam ja bardzo. Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie jeszcze do swego grona 🙂

Serdecznie pozdrawiam...

Beata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Poczytajcie dziewczyny caly watek. Nie raz pisaly tu inne osoby spoza Grudniowek i nikt ich nie wyganial i nikt ich nie obrazal. A warto tez zobaczyc ile to juz stron jest o pseudociezarowce!!! Troche zasmieca nam watek, a sprawa dotyczy glownie nas. Pogadajcie sobie o tym w waszych watkach, jeli nie uznajecie tego za smiecenia.

Gizelda napisala mi, ze tak juz ma, ze musi sobie wulgaryzmem poleciec. Choc uwazam to za niestosowne w miejscu gdzie nikt jej nie zna. Przynajmniej mnie to razi. Pammat tez ma swoj spsob wyrazania sie - my ja znamy i wiemy, ze pisze tak a nie inaczej i nie ma na celu obrazania nikogo - a wypowiadala sie przynajmniej u siebie! [

No i to jest potwierdzenie Twoich powyższych słów? Co to znaczy u siebie? Ech - dobra kończę tę bezsensowną dyskusję.. Idę "do siebie". Dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BeaaTaa napisał(a):
Witam, hmm zastanawiam sie czy moge tutaj pisac skoro obce osoby nie sa mile widziane, zapewne wybralam zly moment. Nie bede ukrywac, ze czytam Was od bardzo dawna i wczoraj gdy przeczytalam o tej niesmacznej historii bardzo sie wkurzylam bo sama polalam lzy gdy przeczytalam o wczesnych narodzinach NIBY pierwszej grudnioweczki 😞 To moze sie przedstawie, mysle ze jestem najstarsza z Was, mam dwie corki - to moja trzecia ciaza i prawdopodobnie tez bedzie dziewczynka. Jestem juz po 40-stce i mimo, ze to moja kolejna ciaza - przezywam ja bardzo. Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie jeszcze do swego grona 🙂

Serdecznie pozdrawiam...

Beata


oczywiście 🙂 serdecznie witamy 🙂
tylko prosimy juz nie poruszać tego drazliwego tematu 🙂
a jak sie czujesz? Imie dla córci wybrane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włacha koniec temu
ja z te K....... przeprosiłam
i tak jak NASZE tj nie wiem w sumie czy nasze bardziej KWIETNIOWE dziewczyny wiedzą że to normalne tzn moje wulgaryzmy ( a WAS to może razić) to dla WAS jest normalne to w jaki sposób wypowiada się pammat - a dla nas niekoniecznie 😮
eta wsio
nie chceta obcych to nie -spadywuję
a ja WAM mówię ze ONA tj kobeita WIDMO prędzej czy później powróci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Ajjj aż się pisać odechciewa przez tą całą aferę 🤢

Witam BeaaTaa 😉
Widzę, że "stare" grudniówki zamilkły ale "nowe" się ujawniają ... fajnie 🙂
Może jednak przy końcu zamknę tabelkę grudniówek z sumą chociażby 50 🤪


ja nie zamilkłam 🙂 czytam, czytam i już pekam ze smiechu, bo przeciez płakać nie bede 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny skonczmy ten nierówny pojedynek bo sie niesmacznie zrobilo...Admin ma racje... juz starczy.... bo beda bany... cicho sza.... zostało nam miesiac dwa i przeniesiemy sie do mamusiek... i z tego sie trzeba cieszyc.....
BeaaTaa witamy... moze napisz cos wiecej o sobie swoich dziewczynkach,,... jak do tej pory znosiłas ciaze... czy byly jakies problemy.... moze jakies usg czy swoja foteczke dorzucisz do watkow 🙂))
pozostałe kolezanki z poza grudniówek prosze o wyrozumiałosc.... jak to pisała novaM kij w mrowisko... i musimy chyba wszyscy po tej akcji ochłonąc..... nie raz pewno z waszych rad bedziemy korzystac... nie ma sie co klocic... tylko narazie odpuscmy sobie wszyscy co????
zacznijmy ten listopad od usmiechu a nie wiecznej wojny bo juz sie tu wchodzic nie ebdzie chcialo....
a teraz cicho sza i zmiana tematu ;D
ja juz wykapana ogladam tv... i ogolnie odkrycie straszne dzis.. wypralam swoja koszule nocna i spalam w innej.,.. dzis po kapieli nalozylam ta swieza... i co sie okazalo???? hehhe ze jest na maxa opiieta heheh i ptaszek ktory jest z przodu wyglada jak by przepukliny dostal hehehehe ;D widac kubulek w tym ostatnim 9 miesiacu zaczal intensywnie lokum powiekszac bo dzis na centymetrze 106 w pasie ;D waga stoi w miejscu a brzuch rosne hehe ciekawa sprawa;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze coś wtrącę: bo mogę, bo to forum, bo mam ochotę 😜
tak mi się na myśl nasunęło..
Dziewczyny mają termin za hmm. dwa miesiące ? jakoś tak 😁 a nastukały tylko 2500 stron: chyba faktycznie piszą tylko o ciąży: i niech im będzie, ich wola, ICH miejsce..

nie są przyzwyczajone, tak jak my, kwietniówki, do pisania na forum o wszystkim 😁 😁 😁
Bo Matylda, ty na której stronie rodziłaś? na 8000? ja chyba na 9000 😁 Ola, może na 10000 😜
ale u NAS można pisać o wszystkim, i co ważne: nigdy nikogo nie wyganiałyśmy, były dziewczyny które prosiły o radę, ooo ostatnio była taka fajna Louis coś tam 😁 chyba z października 🤨 były dziewczyny które pisały, że podczytują: nikogo nigdy nie wyganiałyśmy z "naszego" forum..
acha. idę do "siebie" i już nie przyjdę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dajcie już spokój, nie obrażajcie się, nie wyzywajcie bo to nie ma sensu. Nie potrzebnie się denerwujecie, a jesteśmy wszystkie w ciąży 🙂 a maleństwa to odczuwają. Zajmijmy się tym co na prawdę jest istotą tego forum. Dziewczyna narobiła zamieszania ( może miała ciążę urojoną , może jakiś inny powód, może ma problem ze sobą,nie wiem...) teraz widać IP i wiadomo kto jest kim, wątki niepotrzebne usunięte. Mam nadzieję, że taka sytuacja się już nie powtórzy, a teraz daje wszystkim buzii duże i pozdrawiam was wszystkie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
novaM napisał(a):
Witam BeaaTaa 😉
Widzę, że "stare" grudniówki zamilkły ale "nowe" się ujawniają ... fajnie 🙂
Może jednak przy końcu zamknę tabelkę grudniówek z sumą chociażby 50 🤪


ja nie zamilkłam 🙂 czytam, czytam i już pekam ze smiechu, bo przeciez płakać nie bede 😁


Aniqa ale mi chodzi o te "stare" z początku samego a nie nas starych wyjadaczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...