Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

pammat napisał(a):
gizelda pewna kobieta nas uświadomiła i pokazała dowody jest od nas z grudnia ale się niestety u nas nie udziela tylko nas czyta a szkoda.. TAK W SKRÓCIE 🙂

tia a teraz sobie myślę że może ONA sama was uświadomiła 😁 ( tj jeśli się mylę to przepraszam ale mi się to w głowie wszystko nie mieści )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ojej, ja nie wiem czy to ładnie się tak wtrącać w nie swoje forum.. ☺️ ☺️ ☺️
wybaczcie proszę dobrze?
ale tak podczytuję o co biega z tą aferą i doczytałam do Twojego opisu Kasiulaa w szpitalu ( swoją drogą mój tata leżał w Bizielu podczas operacji oka i same bluzgi mu cisnęły się na usta ).
I chciałam Cię Kasiulaa podnieść na duchu i powiedzieć, że NAPRAWDĘ rodzi się w głowie 😁 😁 tak nam mówili na szkole rodzenia i to prawda: zobaczysz, że wszystko będzie dobrze, tylko nie stresuj się bo dziecko będziesz miała płaczliwe 😜

( ja też się bałam bo miałam duże dziecko:4100 i pierwsze w dodatku a urodziłam w dwie godziny od pierwszych skurczy 😉 )

spadam do siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka napisał(a):
też tak mogło byc ze sama nas uswiadomila bo jej sie pomysły skonczyly ale komu by sie chcialo krasc czyjes zdjecia i wstawiac, opisywac fikcyjny porod, karmienia, kupki, co juz sie kupiło wymyslac fikcyjnego narzeczonego ktory jeszcze u nas tez robil wpisy na forum i fikcyjna kolezanke zza płota...

a ta mama trojaczkow tez ma zdjecie ukradzione z bloga i na tym usg nie sa trojaczki tylko blizniaki i własicicelka zdjecia o tym pisze na swoim blogu ze sa 2 a nie 3 (bo jedno dziecko umarło)


😮 😮 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
a sama oglądałam to zdjęcie z każdej strony 😮
kurwa za przeproszeniem nie wierzę 🤨
ehhhh szkoda człowieka - chociaż w sumie nie szkoda
spadam i już nie przeszkadzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale szaleństwo dzis na grudniówkach cięzko wszystko ogarnąć 🙂

dziewczyny zwłaszcza z innych miesiecy juz nie mieszajcie na naszym watku historia weroniki dziwna ale zakończona jakies gizele gizeldy itp.... nie wiem czy autentyczne bo jakoś nie rozumieniem zakładania co chwile jakiś nowych kont my jesteśmy tu od kilku miesięcy i tylko jedna z nas zmieniła nazwę z wiadomych nam przyczyn .....
a tu nagle jak ktoś poddał wątpliwości to konto to juz jest obrona a i konto nowe od dzisiaj....więc zostawcie nas w spokoju
ja osobiście ledwo ogarniam co się u nas dzieje bo tyle wątków przybywa co chwilkę a laski z zewnątrz bo 3 minutach bronią sie nawzajem udowadniając tym niby autentyczność znajdźcie sobie jakieś nowe kozły ofiarne a nam dajcie juz LUZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marika321 napisał(a):
ale szaleństwo dzis na grudniówkach cięzko wszystko ogarnąć 🙂

dziewczyny zwłaszcza z innych miesiecy juz nie mieszajcie na naszym watku historia weroniki dziwna ale zakończona jakies gizele gizeldy itp.... nie wiem czy autentyczne bo jakoś nie rozumieniem zakładania co chwile jakiś nowych kont my jesteśmy tu od kilku miesięcy i tylko jedna z nas zmieniła nazwę z wiadomych nam przyczyn .....
a tu nagle jak ktoś poddał wątpliwości to konto to juz jest obrona a i konto nowe od dzisiaj....więc zostawcie nas w spokoju
ja osobiście ledwo ogarniam co się u nas dzieje bo tyle wątków przybywa co chwilkę a laski z zewnątrz bo 3 minutach bronią sie nawzajem udowadniając tym niby autentyczność znajdźcie sobie jakieś nowe kozły ofiarne a nam dajcie juz LUZ

ej kurwa mać zejdźcie ze mnie
kasuję konto bo muszę się kamuflować przed mężem katem z resztą po co ja się tłumaczę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda by odkryc trojaczki to juz podkusilo nas zamieszanie z weronika....bynajmniej ja wpisalam w google usg trojaczki i od razu zobaczylam 3 pecherzyki znane z forum... ;p ehhh przykre ale prawdziwe.,... teraz warto juz chyba o tym zapomniec i funkcjonowac dalej..... jest nas tu jednak troche tych realnych z realnymi problemami hehehe wiec juz nie warto tego roztrząsać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra a teraz mam pytanko co pakujecia do ubrania dla maleństwa do szpitala bo sie do tego przymierzam 🙂
ja myslalalam o body , welurowy pajacyk i kombinezon oczywiscie do tego koc chociaz zastanawiam sie nad takim spiworkiem jak Nova M kupiła ale czy to nie za cienko jak na grudzien.......
no nie zapominając o czapeczce i skarpetkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pammat napisał(a):
dziewczyny nie mogę tego WĄTKU ZDJĘCIA NASZYCH POCIECH chyba tylko admin może to zrobić 😮
kasiunia1603 fajnie że się pokazałaś z powrotem lepiej później niż wcale 🙂 życzę ci zdrowia do samego porodu spokoju z tą padaczką aby wszystko było dobrze! 😎
beata26 no w końcu 😎 dałam radę trochę pochodziłam dzisiaj 😜

napiszcie mi które posty są do usunięcia (id postu jest w jego prawym, górnym rogu, poprzedzone znaczkiem "#"). Przecież nie usunę całego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
pammat napisał(a):
dziewczyny nie mogę tego WĄTKU ZDJĘCIA NASZYCH POCIECH chyba tylko admin może to zrobić 😮
kasiunia1603 fajnie że się pokazałaś z powrotem lepiej później niż wcale 🙂 życzę ci zdrowia do samego porodu spokoju z tą padaczką aby wszystko było dobrze! 😎
beata26 no w końcu 😎 dałam radę trochę pochodziłam dzisiaj 😜

napiszcie mi które posty są do usunięcia (id postu jest w jego prawym, górnym rogu, poprzedzone znaczkiem "#"). Przecież nie usunę całego wątku.

własnie chodzi nam o całe wątki te dwa ktore podałam w wiadomosci prywatnej.... bo są one bez sensu.... dzieci nie ma jeszcze sie nie urodziły... lepiej założyć kiedys nowe niż teraz kazda ma swoje kasowac i zostaną posty weroniki ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
no dobra a teraz mam pytanko co pakujecia do ubrania dla maleństwa do szpitala bo sie do tego przymierzam 🙂
ja myslalalam o body , welurowy pajacyk i kombinezon oczywiscie do tego koc chociaz zastanawiam sie nad takim spiworkiem jak Nova M kupiła ale czy to nie za cienko jak na grudzien.......
no nie zapominając o czapeczce i skarpetkach

U mnie mam wziasc rzeczy tylko na wyjscie ze szpitala.
Wymyslilam ze biore taki futerkowy kombinezon, czapeczke i gruby pajacyk. Pytanie czy tylko to starczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
pammat napisał(a):
dziewczyny nie mogę tego WĄTKU ZDJĘCIA NASZYCH POCIECH chyba tylko admin może to zrobić 😮
kasiunia1603 fajnie że się pokazałaś z powrotem lepiej później niż wcale 🙂 życzę ci zdrowia do samego porodu spokoju z tą padaczką aby wszystko było dobrze! 😎
beata26 no w końcu 😎 dałam radę trochę pochodziłam dzisiaj 😜

napiszcie mi które posty są do usunięcia (id postu jest w jego prawym, górnym rogu, poprzedzone znaczkiem "#"). Przecież nie usunę całego wątku.


A da radę usunąć WSZYSTKIE posty z danych wątków ???
czyli ZDJĘCIA NASZYCH POCIECH oraz GRATULACJE I ŻYCZENIA DLA GRUDNIOWYCH MAM I ICH MALUSZKÓW ???
Bo w sumie wątki mogą zostać ale wszystkie posty są tam zbędne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
Basienka no ja mówie o rzeczach na wyjscie 🙂 a pod pajacyka nic nie bierzesz dla maluszka??

wlansie nie wiem 😞
wydaje mi sie ze to wszystko zalezy od tego jaka bedzie zima. Jesli nie bedzie mrozow to nie ma sensu wiecej brac. Ja niby mam termin na poczatek Grudnia, wiec moze sie jeszcze okazac bedzie pogoda jak dzis 😉
Jak przyjda mrozy to bym wziela pod pajayka: body lub koszulke i polspiochy. powinno by ok.
W sumie na wyjscie to tylko tyle zeby dziecko w foteliku wyniesc do samochodu i potem z samochodu do domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
admin napisał(a):
Agami napisał(a):
wątki do usunięcia:
wątek 1

wątek 2

nie chcę, żeby zrobiło się jakieś zamieszanie, że usunąłem posty innych. Tam wypowiada się chyba dużo osób.

Wątki usunięte. A tak w ogóle to po co ktoś dublował ten sam wątek ?!


Heh jeśli chodzi o te dwa właśnie usunięte to powstały w tym samym czasie po prostu 🙂
My tu już telepatycznie chyba się porozumiewamy niektóre i tak wyszło 😉

Aaa i DZIĘKI za usunięcie tych wątków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novaM napisał(a):
admin napisał(a):
nie ma takiego usera.
Musiała usunąć konto.
Jeśli przy postach, które pisała jest "gość", to na 100%.

W takim razie jedno usunęła ale inne jeszcze istnieją :
" A dokładnie to:wieronika87
A powiązane konta to : TatoMich - ponoć partner użytkownika wieronika87
oraz : daajana - ponoć sąsiadka użytkowników wieronika87 i TatoMich
No i jeszcze użytkownik: arleta3razy - która wkleja fotkę z usg ze stronki internetowej i się pod nią podpisuje jako swoje "

to teraz zabieram się za użytkowniczkę, która zamieszczała rzekomo nie swoje zdjęcia.
Nie dostałem informacji z której strony arleta3razy pobrała zdjęcie. Dziewczyny - KONKRETY proszę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
novaM napisał(a):
admin napisał(a):
nie ma takiego usera.
Musiała usunąć konto.
Jeśli przy postach, które pisała jest "gość", to na 100%.

W takim razie jedno usunęła ale inne jeszcze istnieją :
" A dokładnie to:wieronika87
A powiązane konta to : TatoMich - ponoć partner użytkownika wieronika87
oraz : daajana - ponoć sąsiadka użytkowników wieronika87 i TatoMich
No i jeszcze użytkownik: arleta3razy - która wkleja fotkę z usg ze stronki internetowej i się pod nią podpisuje jako swoje "

to teraz zabieram się za użytkowniczkę, która zamieszczała rzekomo nie swoje zdjęcia.
Nie dostałem informacji z której strony arleta3razy pobrała zdjęcie. Dziewczyny - KONKRETY proszę!


Więc to jest strona bloga -> zdjęcie usg
A to jest nr posta w którym ona wkleiła to zdjęcie jako swoje - #1018324
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki...
Brak słów na tą szurniętą WIERONIKĘ.... myślicie, że Gizela, to też ona? bo to konto też usunięte... i ciekawe czyje zdjęcia umieszczała, swoje? pewnie dlatego taka chuda była... może ona była w urojonej ciąży...

Moja droga - otóż przyszłam Cię uświadomić abyś na przyszłość nie rzucała osądów odnośnie osób których nie znasz - mowa o gizeldzie - akurat ją znam osobiście i możesz być pewna że nie ma to związku z Waszą Weroniką czy jak jej tam. Zbieżność sytuacji jest zupełnie przypadkowa a i sytuacja dziwna i rozpisywać się nie będę bo to nie czas i miejsce. Na przyszłość zapraszamy na KWIETNIÓWKI 2011 po szczegóły. Miłego dnia


Przede wszystkim na jakiej podstawie twierdzisz, że wydaję osądy? Bo zapytałam dziewczyny o zdanie, czy to może być ta sama osoba? Bez przesady, chyba Cię trochę poniosło. Wystarczyło napisać, że to nie ona i wszystko na ten temat. A że mogłam tak pomyśleć to chyba zrozumiałe, udzielała się u nas na wątku, a potem zniknęła w podobny sposób. Ale widać przypadek...

Nie będę się rozpisywać bo też potrafię być złośliwa i polecieć ciętą ripostą, ale że jesteś w ciąży więc wybaczam ton, rozumiem - hormony - sama byłam w ciąży 🙂

beatka - potrafię czytać ze zrozumieniem - to tylko do Twej wiadomości 🙂
marika - troszkę luzu kobieto, przecież to forum i każdy może pisać co chce i kiedy chce, jak kiedyś założysz swoje własne to będziesz mogła wyganiać z wątku kogo tylko zechcesz, oj nieładnie - nie jesteś gościnna 🙂


To wszystko co miałam do napisania w tej sprawie. Życzę spokojnego wieczoru i rozwiązania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...