Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Polecam przeczytanie:
http://wiadomosci.wp.pl/title,Tajny-kwit-na-becikowe,wid,13963580,wiadomosc.html
W sumie dopiero od nowego roku, wiec jeszcze Nas nie dotyczy, ale wydaje mi sie ze warto wiedziec 🙂

warto wiedzieć na przyszłość 🙂 bo nigdy nic 🙂 nie wiadomo 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WANILIA Ja 4 grudnia kończę 22lata więc młoda siksa ze mnie 😁
a ogólnie znamy się przez 6 lat jesteśmy razem 5 lat było teraz we wrześniu i od zeszłego roku od lipca jesteśmy zaręczeni oświadczył mi się w Kołobrzegu nad morzem tam gdzie guga mieszka a poznaliśmy się na czacie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
pammat a ja myślałam że Ty już mężatka 😜
Ulka kilkanaście tygodni to nie brzmi dobrze. a że koncentracja spadła doświadczam non stop i faktycznie ciągle o czymś zapominam..Co do wytrzymania do 40 tyg - może nie będziesz musiała, za chwilę Cię przecież zwolni lekarz z leżenia i kto wie... 😉Swoją drogą teraz jakoś masz wizytę?
coq jest takie powiedzenie: kto nie ma w głowie ten ma w nogach haha. A tak serio to każdemu się zdarza- ja kiedyś zatankowałam do pełna służbowe auto i zapomniałam pinu do karty flota ☺️
słoneczko ja jak byłam w szpitalu to miałam codziennie doplera albo KTG rano i wieczorem


Ja jestem tu od srody i w srode mialam usg, w czwartek doplera i dzis dopiero doplera. A tak to codziennie mam 2 razy ktg rano i popoludniu/wieczor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coq nie jest tak zle 🙂 Moj kolega zrobil sobie gorzej. Kupil nowy samochod diesel i zatankowal bezynke do pelna. Jak to powiedzial zapomnialo mu sie. Przejechal kilka metrow i niestety samochod zdechl 😞 to wymiany silnik mial z tego zapomnienia. Mechanicy niezle musieli sie z niego smiac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
jutro ide na wizyte a dzis zaszaleje i ide do biedronki (mam 5 min) ale juz naprawde z mojego lezenia mało zostalo, wystarczy ze lezalam 4 tyg, teraz nic nie podnosze , kłade sie czesto ale chodze a to do pokoju a to kuchni i tak sie krece

Tylko daj nam jutro znać szybciutko. Na którą idziesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
jutro ide na wizyte a dzis zaszaleje i ide do biedronki (mam 5 min) ale juz naprawde z mojego lezenia mało zostalo, wystarczy ze lezalam 4 tyg, teraz nic nie podnosze , kłade sie czesto ale chodze a to do pokoju a to kuchni i tak sie krece


a co dobrego kupisz w biedronce??? 🙂)))

p.s. i jak karta odblokowana? hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
wyczytałam z kalendarza ciazy z internetu - poprostu zajebiście Nie martw się, jeśli miewasz czasem kłopoty z koncentracją i z zapamiętywaniem nowych informacji. Pogorszenie pamięci pod koniec ciąży jest spowodowane przejściowym kurczeniem się komórek mózgowych kobiety, mija jednak w kilkanaście tygodni po porodzie.


Hahahahaha no po prostu BOMBA!!!! Dzieki Ulka teraz wszystko rozumiem.
Zeby bylo jeszcze smieszniej, poszlam do banku i zapomnialam, ze w poniedzialki jest zamkniety 😁 😁 😁
Dlugo sie niezastanawiajac postanowilam wrocic do domu, bo przebywanie na zewnatrz grozi mi dzis jakas katastrofa. Podarowalam wiec sobie szkole rodzenia - z reszta grosza nie mam w portfelu, karta zablokowana to jak ja sobie bilecik kupie na tramwaj 🤪 A na piesza wycieczke juz sie nie kusze - pewnie bym urodzila po drodze!
Wanilia zgadza sie jest takie powiedzenie, tylko ze ja jeszcze mam w brzuchu, wiec nogi nie daja juz rady 😁
Ale pocieszajace jest to, ze Wam tez sie zdarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Coq nie jest tak zle 🙂 Moj kolega zrobil sobie gorzej. Kupil nowy samochod diesel i zatankowal bezynke do pelna. Jak to powiedzial zapomnialo mu sie. Przejechal kilka metrow i niestety samochod zdechl 😞 to wymiany silnik mial z tego zapomnienia. Mechanicy niezle musieli sie z niego smiac 😉



Hahahaha nie no boskie!!! I on pewnie w ciazy nie byl 😁 Nie jest zle 😁
Pammat , Ty tez na czacie se meza wyhaczylas? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coq ja tez mam meza z chata:P tylko my sie znamy 7 lat :P heheh a po slubie rok;p
sloneczko wczasowiczko nasza moze wracaj do domku co? 🙂))idziesz jutro na szkole rodzenia???
a co do tego becikowego to podbno jiuz teraz trzeba pokazac karte ciazy chociaz ze sie przed 10 tyg bylo pod opieka lekarza wiec mysle ze to tylko kwestia tego ze wprowadza zaswiadczenie ale udowadniac trzeba bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Hahahah nowy klub sie kroi - Chat(d)owi Mezowie 😁 Pewnie Pammat, ze moj tez z chata 😎

haha no widziałaś 🤪 ja swojego na wp.pl poznałam ale jaja a mówią niby że zbokole na chacie siedzą a tu masz ci los połowa ma mężów stamtąd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Hahahah nowy klub sie kroi - Chat(d)owi Mezowie 😁 Pewnie Pammat, ze moj tez z chata 😎

haha no widziałaś 🤪 ja swojego na wp.pl poznałam ale jaja a mówią niby że zbokole na chacie siedzą a tu masz ci los połowa ma mężów stamtąd 😁


No jak wiadomo w necie sporo swirow mozna znalesc.... 😁
Ja na jakis zagramaniczny wlazlam i to pierwszy raz, bo sobie z ludzmi po francuskiemu chcialam pogadac.
Szczeciary z nas Pammat 🙃 no i Agami ofkorz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
ja smaruje od dawna jakas mascia firmy babydream z rossmana, natłuszcza, bo czasami moje sutki sa obolałe - ale to chyba gowno daje, tzn tylko je natłuszcza, podobno maltan daje efekt znieczulajacy

a ja od tygodnia sie czuje coraz gorzej, jak w pierwszym trymestrze, wróciły drażniace zapachy czy dezodorantu, czy miesa, niedobrze mi, spałabym pol dnia , czuje sie jak gówno i do tego bole kregoslupa i ociezałosc nawet głupie przekrecenie sie na bok trwa 5 min, jak pomysle ze porod w 40 tyg to chce mi sie plakac bo nie wytrzymam, i jeszcze sie powieksze przeciez 😞
kurna dzis rano sie psiknęłam dezodorantem i nie moge tego zapachu z siebie zmyc od rana i sie zaraz zapłacze, bo mnie cofa na wymioty

ULKA ŁĄCZE SIE Z TOBA W 100%!!!!WRÓCIŁY WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI ZE ZDWOJONA SIŁĄ!!!!!JA CHCĘ JUŻ GRUDZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak przypuszczałam co najmniej 2 tygodnie temu powinnam przypuścić, że będę dziś potrzebować dermatologa. Normalnie całą wieś dziś zlatałam, łatwo nie było... w pierwszej przychodni termin na grudzień i lekarza brak, w drugiej też, a w trzeciej uff przyjmuje... ale idź pod gabinet i żebraj od lekarza czy przyjmie... wyżebrałam... ale musiałam jeszcze stoczyć walkę z babkami pod gabinetem, bo wszystkie jednomyślnie orzekły, że młoda jestem to i stać mogę 😠
no i mam PÓŁPASIEC 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...