Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem po wizycie.wiec rozwarcia nie ma ale główka jest!! z podnieceniem lekarzysko mi powiedziało. i tyle.żadnych rewelacji.główka przyparta wiec gotowa i dalej trwamy w niewiedzy.kiedy będzie to bedzie.mnie już też ciśnienie opuściło.tym bardziej,że pokój dalej nie zrobiony i bankowo przez jakieś 2 tyg jeszcze nie będzie....więc se poczekam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Ano, godom i rozumuje 😁
Ech Ty przynajmniej wiesz co mniej wiecej Cie czeka 😆


Uwierz mi Coq, że jednak wolałam w nieświadomości pójść z Olką na porodówkę 🤨
Teraz wiem co mnie czeka i świadomość tego wszystkiego powoli mnie przerasta 🤨


A po co Ty Olke chcesz na porodowke targac? 😎
Mnie bardziej chodzilo o doswiadczenie w tych nocach nieprzespanych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Ano, godom i rozumuje 😁
Ech Ty przynajmniej wiesz co mniej wiecej Cie czeka 😆


Uwierz mi Coq, że jednak wolałam w nieświadomości pójść z Olką na porodówkę 🤨
Teraz wiem co mnie czeka i świadomość tego wszystkiego powoli mnie przerasta 🤨


A po co Ty Olke chcesz na porodowke targac? 😎
Mnie bardziej chodzilo o doswiadczenie w tych nocach nieprzespanych 🙂


Marzenie chyba chodzilo, ze jak rodzila Olke, a nie ze chce ja teraz brac na porodowke 🙂

Aska super, ze wizyta udana 🙂
Ja mam jutro na 11 ktg ( nie cierpie ktg 🤢) a potem kontrol i mam nadzieje, ze sie dowiem konkretnej daty cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Nie bylo mnie tu kilka dobrych miesiecy...strasznie mi ucieklo. Ale teraz znowu dluuuzy mi sie strasznie. NIe mam juz sily chodzic z brzuchem, plus nogi i rece spuchniete, czuje sie jak balon. Do tej pory bylam przekonana ze urodze naturalnie ale w tym tyg siadl mi nastroj i zaczelam zastanawiac sie nad cc...wizyte mam w pon dopiero. Moze nie urodze do tego czasu. A no i powaznie nie mam pojecia jak rozpoznac skurcze ;/ czasem mnie ccos zaboli, zakluje ale nie wiem czy to skurcz czy to Mala mi sie w brzuchu wierci. ehh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Słuchajcie!!!!
Moja Weronisia chyba też już chce wyjść - szkoda że bokiem 🤪 Nogi wypycha cwaniara i weź tu wytłumacz że to nie tędy 😜


to chyba ten budyń ją tak pobudził 🙂 i domaga się jeszcze 🙂 no i po co wychodzić jak u mamy tak dobrze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pepecha napisał(a):
Hej dziewczyny! Nie bylo mnie tu kilka dobrych miesiecy...strasznie mi ucieklo. Ale teraz znowu dluuuzy mi sie strasznie. NIe mam juz sily chodzic z brzuchem, plus nogi i rece spuchniete, czuje sie jak balon. Do tej pory bylam przekonana ze urodze naturalnie ale w tym tyg siadl mi nastroj i zaczelam zastanawiac sie nad cc...wizyte mam w pon dopiero. Moze nie urodze do tego czasu. A no i powaznie nie mam pojecia jak rozpoznac skurcze ;/ czasem mnie ccos zaboli, zakluje ale nie wiem czy to skurcz czy to Mala mi sie w brzuchu wierci. ehh 😞


No tych właściwych chyba się nie da przegapić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchole!!!! To ja "przerywana forumowiczka" 🙂 Co tu sie porobiło!!! WOOOOW! GRATULACJE dla wszystkich szcześliwych MAMUS !!! 🙂) Pięknie żescie sie Panie porozpakowaywały 🙂 A ja sobie czekam i czekam...i sie dluzy jak diabli. Noce nieprzespane,zgaga meczy i dreczy. Jutro USG w szpitalu ile waży moj Malutek i wtedy decyduje czy CC czy SN, bo z 4 kg nie mam mowy ze bede ryzykowac. Bylam juz w 2 szpitalach obejrzec porodowki iiiiiii ...jeszcze bardziej sie boje 🙂 Widzialam tam takie nowonarodzone Kropeczki i beczalam jak glupia a wszyscy polewali ze mnie. Przeszlam chyba miesieczna depreche ostatnio i mam szczera nadzieje ze juz nie wroci, bo naprawde samej siebie juz mialam dosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to zdaję relacje z wizyty 🙂

Maciek waży ok 3300g 🙂 wszystko jest ok, na razie nie wychodzi na świat, pewnie w terminie urodzę czyli ok 14-16 grudnia 🙂
zapis z KTG prawidłowy, moje skurcze ledwo ledwo

poród rodzinny zapisany 😁 😁 😁

i odebrałam dzisiaj wyniki wymazu i coś się do mnie przyplątało 🤢 🤢 🤢 ale pani doktor powiedziała mi, że antybiotyk przy porodzie i będzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe KATIJA nieźle wanny niestety nie myłam powycierałam kurze trochę oprzątnęłam kuchnię i tak pochodziłam po schodach byłam też na cmentarzu z siostrami i mamą ale jak na razie nic!!!! Brzuch się więcej stawia ale bez bolesnych skurczy!!! Będę jeszcze za chwilkę prasować firanki!!!! Tyle tylko wieczorkiem może mój mąż i ja znów coś wykombinujemy!!!!
Wiecie to tylko dzidziuś wie kiedy będzie chciał wyjść
HAPPY SaD nic się nie martw normalne że masz takie załamania to hormony ale będzie dobrze głowa do góry!!!
PEPESZKA witamy ja też miałam tak że chciałam rodzić ciągle naturalnie potem im bliżej porodu to się człowiek boi ale uwierz mi naturalny poród to najlepsze co może być ból MEGA ale potem szybciej dojdzie do siebie człowiek i od razu chodzić możesz(NO po 2 godzinach ) A cesarka to tylko konieczność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAAAAA gratuluję wizyty mały rośnie ale myślę że nie będzie taki wielki mój ważył w niedzielę 3400 myślę że tak strasznie nie nadgonił hehe oby tylko urodzić szczęśliwie i jak najmniej boleści hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa ciesze się że wszystko dobrze 🙂
Co do przyrostu masy to mi ostatnio lekarz tłumaczył że to nie jest tak ze z tygodnia na tydzień dzieci przybieraja tyle samo, maja okresy szybkiego wzrost ale na koniec moga zwolnic i tym sposobem moja "wielkoludka" przestała być wielka po ósmym miesiącu i bedzie ważyc ok 3700 pewnie. A jakby rosła w równym tempie to by było pewnie z 4,5 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...