Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No helloł 🙂
Spałam... do 4 😎
Obudziłam się na siku... a jak 😜 i już nie usnęłam...jakieś dziwne bóle brzucha w górnej części, a zaraz potem biegunka i wymioty 😮 czuję się wypluta i jeszcze non stop coś mi się w brzuchu przelewa 🤢
Kiedyś chyba Dori pisała, że przed ją do kibelka goniło 🤨
... myślicie, że się zbliża.... mam się iść już robić na bóstwo, czy mam jeszcze trochę czasu???...
A może to jaka grypa żołądkowa?? 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
No helloł 🙂
Spałam... do 4 😎
Obudziłam się na siku... a jak 😜 i już nie usnęłam...jakieś dziwne bóle brzucha w górnej części, a zaraz potem biegunka i wymioty 😮 czuję się wypluta i jeszcze non stop coś mi się w brzuchu przelewa 🤢
Kiedyś chyba Dori pisała, że przed ją do kibelka goniło 🤨
... myślicie, że się zbliża.... mam się iść już robić na bóstwo, czy mam jeszcze trochę czasu???...
A może to jaka grypa żołądkowa?? 😮 😮 😮

Hej ja tez juz nie spie. Jak cie gonina do kibelka to moze byc objaw zblizajacego sie porodu :-) niestety o bolach w gornej czesc nie slyszalam. Ale tez takie mialam.
Oki lece na lewatywke a potem pod kroplowke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat a te skurcze to jaki to ból,, bo ja chyba jakaś niedouczona jestem ☺️ ☺️
Ja mam takie jakby skurcze w górze brzucha pod cyckami... ale po każdym takim goniło mnie na kibelek albo miskę 🤢 żadnych bóli od krzyża czy miesiączkowych nie...
Ja wykąpana i idę spróbować się jeszcze przespać... mój do pracy poszedł, więc sama jak na bombie siedzę...
... oj jak mnie mdli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek !
Meliska biedaczko, nam tez połozna mówiła, że przed porodem może występować biegunka ale nie słyszałam o wymiotach. W każdym razie odpoczywaj, bo to nie przelewki !
Za Waszymi radami ubrałam ciepłe majciochy i siedziałam wczoraj pod pierzynka, piecuchowałam się 😆 przeszło chociaż bez lekarstw na pewno by nie popuściło. nawet nie odebrałam swoich wyników i dzisiaj juz siedzę ubrana bo jedziemy na zakupy i po wyniki. Czekam tylko na mojego M. Byłam rano po bułeczki i wszyscy już pytają kiedy wreszcie urodzę 🙂 ale dzisiaj było to akurat miłe 🙂 nawet mnie nie wkurzyło ( o dziwo ! )
Zawsze reagowałam nerwami, a dzisiaj jak po kaczce. Ważne żeby dzidzi się zdrowa urodziła! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katja widzę piekne problemy ze spaniem Cię dopadły. Wstyd się przyznać ale do mnie ktoś w nocy musi przyjść i śpimy tym sposobem z mamą. 😁
Mój M chodzi na nocki do pracy więc albo przy świetle przygaszonym śpię albo wołam mamcię 😉
Wariatka ze mnie ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry laseczki 🙂 właśnie wstałam, noc bajeczna 😆 😆 😆 jem śniadanko i zastanawiam się co zrobić z resztą dnia, trochę trzeba posprzątać ale poza tym to żadnych konkretnych planów

dzisiaj postaram się być z Wami na bieżąco

Meliska współczuję Ci bardzo tych wymiotów i mdłości, ale trzymaj się kochana, bo może to dobry objaw zbliżającego się porodu

Basieńka trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj 😘

Pammat to co to za prezent mikołajkowy był? 😎 😎 😎 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello dziewczyny noc nie przespana. Gosia słodka jesteś hehe. Ja śpię sama w łóżku żeby nie budzić mojego jak wstaje. Wczoraj o 6h mnie budzi i ładuje się do łóżka z tekstem że Mikołaj mi przyniósł RÓZGĘ bo byłam niegrzeczna. ( Heh na nazwisko mamy Rózga) więc rozbroił mnie tym tekstem hehe.gosia20101 napisał(a):
Katja widzę piekne problemy ze spaniem Cię dopadły. Wstyd się przyznać ale do mnie ktoś w nocy musi przyjść i śpimy tym sposobem z mamą. 😁
Mój M chodzi na nocki do pracy więc albo przy świetle przygaszonym śpię albo wołam mamcię 😉
Wariatka ze mnie ! 🤪

Muszę wam się poskarżyć na jaką pindę trafiłam wczoraj w sklepie. Staliśmy w kolejce do depozytu po rzeczy w realu. Kolejka co najmniej 15 osób każdy z jakimiś bonami więc każdego liczyli bardzo długo. Podeszłam do babki i proszę żeby mi wydała tylko reklamówkę bo nie dam rady stać. A ta pinda że kolejka jest. No to mówię że j,ą proszę tylko o wydanie rzeczy z numerka bo źle się czuję a ona się odwróciła i poszła obsługiwać następną kolejkę. Łzy mi stanęły normalnie z bezsilności i zmęczenia w oczach, dopiero klientka przepuściła mnie przed siebie. Chyba nigdy nie rzuciłam takiej wiązanki pod niczyim adresem wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Hello dziewczyny noc nie przespana. Gosia słodka jesteś hehe. Ja śpię sama w łóżku żeby nie budzić mojego jak wstaje. Wczoraj o 6h mnie budzi i ładuje się do łóżka z tekstem że Mikołaj mi przyniósł RÓZGĘ bo byłam niegrzeczna. ( Heh na nazwisko mamy Rózga) więc rozbroił mnie tym tekstem hehe.gosia20101 napisał(a):
Katja widzę piekne problemy ze spaniem Cię dopadły. Wstyd się przyznać ale do mnie ktoś w nocy musi przyjść i śpimy tym sposobem z mamą. 😁
Mój M chodzi na nocki do pracy więc albo przy świetle przygaszonym śpię albo wołam mamcię 😉
Wariatka ze mnie ! 🤪

Muszę wam się poskarżyć na jaką pindę trafiłam wczoraj w sklepie. Staliśmy w kolejce do depozytu po rzeczy w realu. Kolejka co najmniej 15 osób każdy z jakimiś bonami więc każdego liczyli bardzo długo. Podeszłam do babki i proszę żeby mi wydała tylko reklamówkę bo nie dam rady stać. A ta pinda że kolejka jest. No to mówię że j,ą proszę tylko o wydanie rzeczy z numerka bo źle się czuję a ona się odwróciła i poszła obsługiwać następną kolejkę. Łzy mi stanęły normalnie z bezsilności i zmęczenia w oczach, dopiero klientka przepuściła mnie przed siebie. Chyba nigdy nie rzuciłam takiej wiązanki pod niczyim adresem wrrr

A to wredna su*a, trzebabylo jej nawymyslac i oby ja myszy zerzarly do golego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 no bo ty robisz tą pierś z kurczaka z sezamem o ile się nie mylę tak ?? i chciałam wiedzieć z czym to podajesz czy z frytkami czy z ryżem i jakimś sosem czy ziemniakami? chyba że cię z kimś pomyliłam ale nie wydaje mi się 😮
aaagaaa na skurcze mi wczoraj pomógł sexik 🙃 i miałam te skurcze 2 godziny ale później niestety minęły 😞 ale dzisiaj znowu spróbuje 😆
meliska skurcze ściskają pod brzuchem co jakiś czas nasilają i są coraz częściej jakby ci ktoś tam gniótł wnętrzności .. o lataniu do toalety też słyszałam na kupe jak poród się zbliża ale nie o wymiotach coś mi się wydaje że złapałaś grypsko jakieś 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Hello dziewczyny noc nie przespana. Gosia słodka jesteś hehe. Ja śpię sama w łóżku żeby nie budzić mojego jak wstaje. Wczoraj o 6h mnie budzi i ładuje się do łóżka z tekstem że Mikołaj mi przyniósł RÓZGĘ bo byłam niegrzeczna. ( Heh na nazwisko mamy Rózga) więc rozbroił mnie tym tekstem hehe.gosia20101 napisał(a):
Katja widzę piekne problemy ze spaniem Cię dopadły. Wstyd się przyznać ale do mnie ktoś w nocy musi przyjść i śpimy tym sposobem z mamą. 😁
Mój M chodzi na nocki do pracy więc albo przy świetle przygaszonym śpię albo wołam mamcię 😉
Wariatka ze mnie ! 🤪

Muszę wam się poskarżyć na jaką pindę trafiłam wczoraj w sklepie. Staliśmy w kolejce do depozytu po rzeczy w realu. Kolejka co najmniej 15 osób każdy z jakimiś bonami więc każdego liczyli bardzo długo. Podeszłam do babki i proszę żeby mi wydała tylko reklamówkę bo nie dam rady stać. A ta pinda że kolejka jest. No to mówię że j,ą proszę tylko o wydanie rzeczy z numerka bo źle się czuję a ona się odwróciła i poszła obsługiwać następną kolejkę. Łzy mi stanęły normalnie z bezsilności i zmęczenia w oczach, dopiero klientka przepuściła mnie przed siebie. Chyba nigdy nie rzuciłam takiej wiązanki pod niczyim adresem wrrr


co za pinda głupia;/ trzeba było jej dowalić... ale niestety znieczulica społeczna panuje wszędzie;/ Ostatnio jak byłam w tramwaju to nikt nie chciał ustąpić mi miejsca, a trochę jechałam... w pewnym momencie starsza babcia wstała i chciała ustąpić mi miejsca, ale odmówiłam... Powinno być tym ludziom wstyd za brak porządnego wychowania!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
katja26 napisał(a):
Hello dziewczyny noc nie przespana. Gosia słodka jesteś hehe. Ja śpię sama w łóżku żeby nie budzić mojego jak wstaje. Wczoraj o 6h mnie budzi i ładuje się do łóżka z tekstem że Mikołaj mi przyniósł RÓZGĘ bo byłam niegrzeczna. ( Heh na nazwisko mamy Rózga) więc rozbroił mnie tym tekstem hehe.gosia20101 napisał(a):
Katja widzę piekne problemy ze spaniem Cię dopadły. Wstyd się przyznać ale do mnie ktoś w nocy musi przyjść i śpimy tym sposobem z mamą. 😁
Mój M chodzi na nocki do pracy więc albo przy świetle przygaszonym śpię albo wołam mamcię 😉
Wariatka ze mnie ! 🤪

Muszę wam się poskarżyć na jaką pindę trafiłam wczoraj w sklepie. Staliśmy w kolejce do depozytu po rzeczy w realu. Kolejka co najmniej 15 osób każdy z jakimiś bonami więc każdego liczyli bardzo długo. Podeszłam do babki i proszę żeby mi wydała tylko reklamówkę bo nie dam rady stać. A ta pinda że kolejka jest. No to mówię że j,ą proszę tylko o wydanie rzeczy z numerka bo źle się czuję a ona się odwróciła i poszła obsługiwać następną kolejkę. Łzy mi stanęły normalnie z bezsilności i zmęczenia w oczach, dopiero klientka przepuściła mnie przed siebie. Chyba nigdy nie rzuciłam takiej wiązanki pod niczyim adresem wrrr


co za pinda głupia;/ trzeba było jej dowalić... ale niestety znieczulica społeczna panuje wszędzie;/ Ostatnio jak byłam w tramwaju to nikt nie chciał ustąpić mi miejsca, a trochę jechałam... w pewnym momencie starsza babcia wstała i chciała ustąpić mi miejsca, ale odmówiłam... Powinno być tym ludziom wstyd za brak porządnego wychowania!!!

Niestety to nie te czasy, ze ciezarna byly wyrozniane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry szanownym koleżankom z rana 😉

Ja tak szybko tylko bo czasu dzisiaj brak...

Wczorajsze skurcze się rozbujały i już jak na szpilkach siedziałam...i tak do 1 w nocy...ale całą akcję zakończyło moje dziecię pociągając z główki w szyjkę chyba qrwa z 15 minut 🤢 No myślałam, że zwariuję 🤢

Teraz jadę do mojego gina do szpitala bo jajca mi wyszły ze zwolnieniami i w ogóle z okresem składkowym i muszę już na macierzyńskie przejść 😮
Przy okazji może go wyproszę o KTG...bo po wczoraj grubo się obserwuję 😉

Dziewczyny mam pytanie odnośnie drażniącego nas tematu ale muszę zapytać 🤨
Jak tam z Waszą wagą...ja ostatnio mam wstręt do normalnego jedzenia 🤔 ...no i schudło mi się prawie 2 kg 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...