Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
aaagaaa urodziła dzisiaj o 7:50 maciusia :-) gratulacje!


Heh właśnie jej na sms odpisałam 🙂
No to znowu się wysyp zaczął 🙂

A Ty dziku co tam porabiasz 😉 ??
Ja właśnie suszarką łóżko suszę bo mały je zalał przy przebieraniu hahaha 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Echhh...kolejna spokojna niedziela na forum 😎
Mój terrorysta budził mnie co 2h ... od urodzenia ma problemy z wypróżnianiem 😞 Tak miał zarypane jelita jeszcze u mnie w brzuchu, że smółka do tej pory z niego schodzi i masakra jest przy tym...wrzask, pisk...ogólna tragedia 🥴
Teraz śpi więc nadrabiam domowe zaległości...oczywiście sprawnie mi to nie idzie...jak ślimak się poruszam po domu...szycie już nie boli ale hemoroidy...ooooo zgroooozooooo 😠 😠 😠
Qrwa chyba miesiąc je leczyć będę 😠 😠 😠

Ciekawe co tam u Słoneczka 🤨 ???
Widzę, że o skurczach pisała... czyżby kolejny wysyp Grudniowych cudeniek trwał 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
pamm Ty urodziłas? Wydaje mi się czy na wątku newsowym nic nie ma?? Ojj nie było mnie raptem 2 dni i takie zaległości.....Gratulacje serdeczne dla Ciebie i aaagi. Musze przelukać wątki pozostałe bo trace orientację 😉
novaM welcome home 🙂


Hejka 🙂
No widzisz prezes Nova z urlopu wróciła i się ogarnąć nie może co do news'ów 😜
Ale spoko oko damy radę 😉
Tabelka jak na razie jak najbardziej aktualna 😎
Teraz za posty się zabrać muszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
hello, jesli chodzi o moje krocze- wczoraj poszłam "po znajomosci" zeby mi zdjela taka połozna szwy czy tez zajrzała i sie okazało ze mam zle załozone, w sensie nie wszystko zszyte 😞 i jesli do wtorku sie nie zagoi rana, to czeka mnie kolejne szycie!!! bo sie pewnie lekarzowi nie chciało dokładnie szyc, ale no comment bo boli mnie do tej pory jak pierwszego dnia :/
wiec juz jestem u kresu wytrzymałosci
pozatym wciaz sie nie moge przyzwyczaić, ze ją mam.. 🙂 🙃


Ula współczuję 😞
Jeśli o moje "szycie" chodzi to położna wykonała kawał dobrej roboty i jeszcze zadbała o to " żeby to jakoś sensownie wyglądało" 🙂 Tak mi powiedziała heh 🙂 No i dodatkowy mi założyła końcowy żeby gulki nie było 😉

Ale...nie ma tak dobrze... to , że szew jej wyszedł nie znaczy, że nie cierpię...ja mam problem ogromny z hemoroidami niestety...a już sama nie wiem co gorsze 🤢
Echhh...my to się mamy co nie... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A TAK WOGULE TO DZIEŃ DOBRY !!!! KOLEJNA FATALNA NOC 😞 BRZUCH CAŁĄ NOC MNIE BOLAŁ-NAPIETY TWARDY JAK KAMIEŃ I TO CIĄGŁE UCZUCIE PARCIA "MIĘDZY NOGAMI"....JUŻ WARIACTWA MOŻNA DOSTAĆ .GNIECIE MNIE WSZYSTKO I WOGÓLE!!!I CAŁY CZAS OD WCZORAJ WIECZORA MAM TE BÓLE JAK NA OKRES ALE NIE WYDAJE MI SIE CZY SĄ TO REGULARNE SKURCZE?!? JA JUZ SAMA NIEWIEM BO BOLEC BOLI ALE DA SIE PRZETRZYMAĆ.DZIS RANO "RZYGANKO -SAMĄ WODĄ" BO NIEDOBRZE MI COŚ ,POTEM MUSIAŁAM ZAPODAĆ SOBIE CZOPKA GLICERYNOWEGO-BO ZNOWU HEMOROID MI WYLAZŁ ...A Z TYM WYPRÓŻNIANIEM TO MEXYK JEST....I NADAL JAJNIKI NAPIERDZIELAJĄ MNIE 😞 JESZCZE SIĘ Z ŁÓŻKA NIE ZWLEKŁAM BO JAKAS TAKAŚ ROZBITA DZIS SIE CZUJĘGRATULACJE DLA KOLEJNEJ MAMUSI "PORANNEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
MARZENKO PORADZ MI PROSZĘ CO Z TYM HEMOROIDEM MAM ZROBIĆ??BO JA NIEDOŚWIADCZONA JESTEM I 1-SZY RAZ TAKIE COS MNIE DOPADŁO I ZIELONA JESTEM.CZY TO SAMO SIE ZALECZY CZY TRZEBA DO LEKARZA CZY COŚ STOSOWAC????


Właśnie czytałam Twojego poprzedniego posta i pisałaś coś o czopkach glicerynowych...myślę, że to nie jest najlepszy pomysł...jeśli już masz problemy z wypróżnianiem a do tego hemoroidy to raczej dietą załatw zaparcie albo herbatkami jakimiś bo czopek rozluźnia wszystko a wtedy one jeszcze łatwiej wychodzą 😞
Najlepiej jakbyś na nie stosowała już od zaraz krem specjalny i przed porodem to już nawet taki mega wypaśny jakiś - nie żałuj na to kasy bo podejrzewam, że po porodzie będziemy mogły sobie piątkę przybić niestety 🤢 A na serio boli jak jasna cholera i nawet szwu nie czuję a one blokują mnie we wszystkim...i chodzenie w normalnej pionowej pozycji jest na razie nieosiągalne 😞
Więc jak najszybciej do apteki i aplikuj lekarstwo, a ja będę trzymać kciuki żeby szybko zadziałało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
dziewczyny powiem wam ze karmienie mi nie idzie konsti mnie podziabała i mało tego pokarmu narazie same wiecie...


Lalka a nakładki masz 🤨 ???
Pam tylko się nie stresuj kochanie bo tylko pozytywne myślenie i kontakt z małą pomoże laktacji 🙂
Wiem , że łatwo mi pisać tak pewnie myślisz ale ja już pisałam na forum chyba wczoraj to ja również na przypływ pokarmu czekam 🥴
Spokojnie ją dostawiaj do każdego cycucha po 15 min. niech organizm sam w swoim tempie zadziała a po tej pół godz. idź i powiedz pielęgniarkom że przystawiasz do obu piersi a ona nadal głodna i niech ją trochę dokarmią...ja tak robiłam i widzę że pokarm wraca 🙂
Aaa no i wczoraj od razu ze szpitala pojechałam do sklepu po mleko w razie W...i już wczoraj wieczorem się przydało ... więc spokojnie kochana 🙂 Nastaw się, że będzie dobrze i nawet stare wiedźmy takie jak Nova mają z tym problem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
dziewczyny powiem wam ze karmienie mi nie idzie konsti mnie podziabała i mało tego pokarmu narazie same wiecie...


Pammat to dopiero pierwsza doba, NIE MARTW SIE
Mnie powiedziano od razu, ze nie ma co panikowac, ze Mala na poczatku nie je, bo zapchana jest jeszcze wodami i innymi maziami. Co prawda w nocy sama z siebie udalo mi sie ja dopiersi przystawic, a potem w ciagu dnia, wrecz poganiana bylamprzez polozna - a sutki tez juz mnie bolaly. I tak w rezultacie okazalo sie, ze glodna byla po siarze, a na mleko trzeba bylo czekac. Urodzilam w czwartek, a na dobra sprawe mleko mialam w poniedzialek. Wiec cierpliwosci Kochana 😘
Calusniki dla Konstancji!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dzień dobry! u mnie jak to zawsze.. 😞 noc zawalona... co chwilę jakieś skurcze, wizyty do łazienki no nie wspominając o wymiotach 🤢 Czuję się trochę jak w pierwszych 3 m-cach 🥴 Cieszę się, że u Was wszystko w miarę dobrze i gratuluję kolejnej mamusi!! 🙂


Kasiunia wszystko ma sie ku koncowi. To ostatnia wyboista prosta - wiesz to dobrze i jestes dzielna wiec wszystko zniesziesz!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dzień dobry! u mnie jak to zawsze.. 😞 noc zawalona... co chwilę jakieś skurcze, wizyty do łazienki no nie wspominając o wymiotach 🤢 Czuję się trochę jak w pierwszych 3 m-cach 🥴 Cieszę się, że u Was wszystko w miarę dobrze i gratuluję kolejnej mamusi!! 🙂

Hmm...skurcze, łazienka, wymioty ... a do tego zaczęty 40 tc...a to ciekawe Kasiu 🤪
Chyba już wiem co się święci kochana 🙂
Bądź w gotowości lalka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dzień dobry! u mnie jak to zawsze.. 😞 noc zawalona... co chwilę jakieś skurcze, wizyty do łazienki no nie wspominając o wymiotach 🤢 Czuję się trochę jak w pierwszych 3 m-cach 🥴 Cieszę się, że u Was wszystko w miarę dobrze i gratuluję kolejnej mamusi!! 🙂


Kasiunia wszystko ma sie ku koncowi. To ostatnia wyboista prosta - wiesz to dobrze i jestes dzielna wiec wszystko zniesziesz!!!!!

Powiem Ci że coraz bardziej chciałabym mieć już to za sobą. Z dnia na dzień czuję się coraz gorzej, nocami to normalnie ryczę 😞 No i jestem ogólnie bez opieki lekarza;/ Więc za diabły nie wiem co tam się w środku dzieje 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...