Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Witam Brzuchy i ex-Brzuchy!!!
Nova Kujawski to dzis post dnia 😁 😁 😁


Dziękuję, dziękuję medal proszę przysłać kurierem 😎 😎 😎


EJ no to chyba poloznej ten medal 😎

Dzieki dziewczyny, za slowa otuchy. Ciesze sie, ze choc Wronika jada jak Yasmine.
Aco do smazonego to ja tez zjadlam raz udko smazone, z tego wychodzi ze albo nie jem nic albo cos co moze zaszkodzic 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Witam Brzuchy i ex-Brzuchy!!!
Nova Kujawski to dzis post dnia 😁 😁 😁


Dziękuję, dziękuję medal proszę przysłać kurierem 😎 😎 😎


EJ no to chyba poloznej ten medal 😎


Taaa kupię flachę Kujawskiego i razem z medalem na następnej wizycie wręczę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
a ja czytalam wlasnie wasze posty o połznej i sie zastanawiam czy musze sie zglosic do przychodni zeby przyszla, a tu dzwonek i właziiiii , a ja bluzka w mleku poplamiona, z włosow "mietła", no makeup, narozpierdzielane po pokoju, dobrze ze dziecko nie obsrane i zadbane .. i nic mi ciekawego nie powiedziala tylko wyjasnila moje obawy z pepkiem 🙂 ze jest ok uff a ta maź to znaczy ze sie goi
i to samo powtarzala co na forum my juz wszystko wiemy, oscenisept, oilatum, itd tylko o sudocremie mowila ze nie stosowac bo dziecko jeszzce za małe, ale to ja i tak nie stosuje tego bo nie kupiłam w koncu 🙃


A o słynnym Kujawskim nie wspomniała 🤨 ???
Hahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Dziewuszki plizzzz help mi ... był temat maści do sutków, której nie trzeba zmywać przed karmieniem 🤔
Pamiętacie nazwę może 😮 ?????
Bo właśnie zamówienie w aptece robię i wyleciało mi to z głowy 🤔

Oj Nova ja niwiu. Ale wszpitalu mialam balsamik na sutki z Musteli i tez nie trza zmywac! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Dziewuszki plizzzz help mi ... był temat maści do sutków, której nie trzeba zmywać przed karmieniem 🤔
Pamiętacie nazwę może 😮 ?????
Bo właśnie zamówienie w aptece robię i wyleciało mi to z głowy 🤔

Hej bephantenu nie trzeba zmywac 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam ten bepanten czy jak to się tam pisze...no i trzeba zmywać 🤨
Ale znalazłam


I jego nie trzeba zmywać bo to jest w 100% lanolina farmaceutyczna. Nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych.
🙂

Koszt -> ok. 17 zł za 15ml ...
Chyba spróbuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Dziewuszki plizzzz help mi ... był temat maści do sutków, której nie trzeba zmywać przed karmieniem 🤔
Pamiętacie nazwę może 😮 ?????
Bo właśnie zamówienie w aptece robię i wyleciało mi to z głowy 🤔

jak pisze Basienka Maltanu nie trzeba, tak pisza...
A ja sie melduje po ktg dzisiaj... 0 skurczow 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolek urodzi£ sie dzis o 15:30.waga3870g BYLO CIEZKO ALE UDALO SIE. SKURCZE OD RANA A RACZEJ POLNOCY.W SZPITALU O 3 RANO.WODY ODESZLY PO6 RANO JUZ W SZPITALU PRZY ZAJEBISTYCH BOLACH(JA PIE.....)NIGDY TAK NIE CIERPIALAM.PO 5GODZ. DALI MI EPIDURAL PO MOICH SCENACH I CHODZENIU NA CZWORAKA.NIESTETY NIE OBESZLO SIE BEZ PRZYSSAWKI NA GLOWCE BO MALY NIEMOGL WYJSC.TERAZ MA POCHARATANA GLOWE I PLAKAL PRZEZ GODZ.TAK STRASZNIE.CIECIE BYLO JEDNO I MOJ M POWIEDZIAL ZE MALA SZRAMA.BOLI MNIE WSZYSTKO.PLECY TYLEK BRZUCH...i slaba.aLe juz to za mna.teraz kima chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
Karolek urodzi£ sie dzis o 15:30.waga3870g BYLO CIEZKO ALE UDALO SIE. SKURCZE OD RANA A RACZEJ POLNOCY.W SZPITALU O 3 RANO.WODY ODESZLY PO6 RANO JUZ W SZPITALU PRZY ZAJEBISTYCH BOLACH(JA PIE.....)NIGDY TAK NIE CIERPIALAM.PO 5GODZ. DALI MI EPIDURAL PO MOICH SCENACH I CHODZENIU NA CZWORAKA.NIESTETY NIE OBESZLO SIE BEZ PRZYSSAWKI NA GLOWCE BO MALY NIEMOGL WYJSC.TERAZ MA POCHARATANA GLOWE I PLAKAL PRZEZ GODZ.TAK STRASZNIE.CIECIE BYLO JEDNO I MOJ M POWIEDZIAL ZE MALA SZRAMA.BOLI MNIE WSZYSTKO.PLECY TYLEK BRZUCH...i slaba.aLe juz to za mna.teraz kima chwile.

Candyns no to gratki!!!
Wspolczuje takiego ciezkiego porodu... biedactwo. Odpoczywaj teraz!!! Buzka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
Karolek urodzi£ sie dzis o 15:30.waga3870g BYLO CIEZKO ALE UDALO SIE. SKURCZE OD RANA A RACZEJ POLNOCY.W SZPITALU O 3 RANO.WODY ODESZLY PO6 RANO JUZ W SZPITALU PRZY ZAJEBISTYCH BOLACH(JA PIE.....)NIGDY TAK NIE CIERPIALAM.PO 5GODZ. DALI MI EPIDURAL PO MOICH SCENACH I CHODZENIU NA CZWORAKA.NIESTETY NIE OBESZLO SIE BEZ PRZYSSAWKI NA GLOWCE BO MALY NIEMOGL WYJSC.TERAZ MA POCHARATANA GLOWE I PLAKAL PRZEZ GODZ.TAK STRASZNIE.CIECIE BYLO JEDNO I MOJ M POWIEDZIAL ZE MALA SZRAMA.BOLI MNIE WSZYSTKO.PLECY TYLEK BRZUCH...i slaba.aLe juz to za mna.teraz kima chwile.

Gratulacje 🙂
Teraz duzo wypoczywajcie i szybko wracajcie do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...