Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
a może ta co ma najbliżej wizytę spyta co to są te kłucia 😮
:

Mnie też kłuje więc już pytałam na ostatniej wizycie - to normalne, więzadła macicy ciągną plus do tego relaksyna powoduje rozluźnienie stawów i też sie pomału kości miednicy przemieszczają. Więc się kłuciem nie przejmować 😉
Ja się znów cholera martwię bo nic nie czuję ostatnio a już byłam pewna że to w zeszłym tygodniu to ruchy, ech....minał tydzień od wizyty i już sobie wkręcam 😮
Jednak mam internet, spaliśmy u siostry męża a nie u teściów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny dzisiaj pogoda straszna :/ cały czas pada 😠
wczoraj wieczorem zemdlałam jak sobie wsadziłam tabletkę do pochwowo gynalgin 😮dobrze że zawołałam mojego mateusza bo mnie asekurował i zaniósł na łóżko 😉 normalnie tak jakby mi się film urwał 😮 nie wiem...
i od dzisiaj mam od niego zakaz wstawania z łóżka do następnej wizyty 😮 czyli do 18 lipca 🤢
gotujemy rosół na obiad właśnie poszedł do sklepu po włoszczyznę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
no u mnie tez pogoda zimna i deszczowa,
nie wiem co mowia lekarze ale faktycznie ruchow nie czuję, ale czuję łaskotanie, czasem mnie musnie delikatnie , szkoda ze nie codziennie bo np wczoraj nic, dzis tez nic
podobno kopniaki pojawia sie juz w tym miesiacu takze czekam niecierpliwie
a ja dzis taka nie wyspana obudzialam sie o 1, 3, 5, 7 miałam kościelno-weselne koszmary , i przysniło mi sie cos o obrazie i przypomnialo mi sie ze nie mam obrazu to kupują rodzice? czy ja powinnam o to zadbac, takie cos co sie wiesza nad młodą parą czy wogole tego sie juz nie stosuje , bo ja w tych tradycjach nie bardzo jestem, ani za bardzo religijna tez


U nas jest tak, że obraz kupuje mama panny młodej. Moja mama kupiła nam taką piękną ręcznie robioną płaskorzeźbę Matki Boskiej, na weselu wisiała nad nami, a teraz nad łóżkiem w sypialni.
Jestem osobą wierzącą dlatego ma to dla mnie duże znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
U mnie tak leje, że nosa nie idzie wystawić.
Mnie też cały czas brzuszek boli, ciągnie i też mam bóle jak na okres, ostatnio nawet pomyślałam... chyba dostanę 😁 ale szybko do mnie dotarło, że to niemożliwe, no i uff co za ulga 😁
To musi być normalne dla tego okresu, bo boli nas wszystkie, więc się nie stresujmy niepotrzebnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobrek..

Z tej strony Wasza nowa koleżanka ''GG''

Gruba Guga - ma 4 kilogramy na plusie... chyba sie załamie... 🤢 😲 🥴
Jem regularnie , ograniczam słodkosci do minimum...plus ten basen co drugi dzien ...no kurde co jest?
W biust poszło sporo, w brzuch tez troszke ale od razu 4 kg..... 😞
Boje sie jak cholera, ze bede wygladać jak zombie w grudniu 😮 180cm wzrostu i ile bede wazyła? 😞 nie wyobrazam sobie ze dojde do np 85 kg 😞

Co do obrazka, to dostalismy w prezencie slubnym recznie malowany na zamowienie -od mojej mamy- obrazek Matki Boskiej karmiącej.... piekna sprawa 🙂

Pogoda u nas - wieje, wieje, wieje ale nie pada, choc full zachmurzenie... padac bedziedzie jak na oko ale przelotnie...

Czesc osobista i plotkarska :

Wczoraj moja szwagierka podniosła mi ciesnienie wysyłajac na facebooka pierwsza wiadomosc od 8 miesiecy... ze niby jej przykro ze mnie uraziła - olała przez ten czas..-zajeło jej to az jedna linijke i szczerze watpie w szczerosc tej wiadomosci...nie chcialam bym zlosliwa wiec napisalam tylko dyplomatycznie , ze facebook nie jest miejscem zalatwiania takich spaw po 8 miesiacach...widze kolejna wiadomosc ale nie chce sobie psuc niedzieli - zepsuje sobie poniedziałek bo ich tak czy siak nie lubie 🙂

Guga dzisiaj na obiad o listku sałaty i kalarebpie chyba bedzie po tym szoku wagowym rano 😮

Milej niedzieli



ps. Pammat mi sie bardzo, ale to bardzo wczoraj w głowie krecilo...mysle ze to wina cisnienia i zmieniajacej sie dratycznie pogody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam 5+ 😮 i też w szoku za każdym razem na wadze, a żebym jakoś dużo jadła, po prostu normalnie się odżywiam. Fakt, że przed ciążą skubałam jak wróbelek. Najwyżej będziemy później walczyć z nadmiarem kilogramów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkie macie cos na plus a ja przed ciaza 62 i dzis wlasnie sie wazylam i bylo 61,9 wiec dobilam do wagi z przed ciazy... i cisza...nic wiecej...
ehhh a co do bicia... to czy ten facet powazny??? ty w domu w ciazy a on ci dawki emocji dostarcza... ja bym mu dała miske wode mydło proszek i kazała samemu prac swoje ciuchy....az beda czyte tak długo by siedział w łazience... aty co najwyzej nadzoruj... no to widze ładne emocje przed slubem

miłego dnia dziewczynki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No z tym to ja nie mam problemu...moj maż pija redsa malinowego a tak to winko czerwone... i za namowa
Wieczorami zdarza mu sie zdradzic mnie z Play Station 3 ale to chyba jest do przezycia 😁

Ulka...musisz pomyslec o rozmowie i jakies zasady wsprowadzic , zeby pozniej nie bylo kłopotów i niepotrzebnych nerwow 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
jeden sie dodzwonił, i pytał sie czy zyje i gdzies im sie kolega jeden wczoraj w nocy zgubił i go szukają od rana, oni są w przedziale 26-31lat, mają prace, jeden jest prawnikiem i pracuje jako prawnik i wie ze kazda bojka i wpis do akt moze go pozbawic tego zawodu, ale chyba jeszcze go policja nie złapała..


Oby do jakies tragedii nie doszło...wtedy dzieciuchy sie obudzą.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam jak tam popołudnie wczesne wam leci!!!!! U mnie tak jak u was zimno jak cholera nie wiem normalnie czy to jesień czy lato!!!!! ja po weselu spoko było wróciłam o 2.30 ale jestem nie bardzo zadowolona ponieważ jedzenie było niedobre!!!! dziś idziemy na 2 dzień zobaczymy ja się już cieszę ale co pewnie będzie jedzenie ze wczoraj hmmm!!! no i tak!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Ja sie w koncu obudzilam 🙂 dzis pobilam rekord 😁 jedyne co mam na usprawiedliwienie to to ze wczoraj byla na panienskim w Bytomiu wsiadlam do samochodu kolo 1:30 i pojechalam po meza, bo sie okazalo ze tez na jakiejs imprezce siedzi 🙂 weszlam do mieszkania gdzie siedzial a tam jedna laska i 6 facetow. Z czego z 5 pracowalam wczesniej 🙂 i tak jakos wyszlo ze posiedzielismy jeszcze tam przez jakis czas. Do domku wrocilismy o 4 nad ranem 😁

Wieczorek bardzo udany 🙂

Co do pogody to pada i jest 9 stopni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!!
ale pogoda...pada i pada... jest jak w Sadze Zmierzch w tej ich wiosce 😁
moj maz tez mnie zdradza czesto z Xboxem, no ale takie czasy mamy, ze dorosli mezczyzni graja na konsolach 😁 a i na imprezie tez pije a na drugi dzien sie pyta czemu mu tyle pozwolilam wypic, hehe, niech ma kaca jak pil 😉 potem sie zarzeka ze juz wiecej zadnych impreza ale za jakis czas znowu 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...