Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello! Wczoraj miałam zwariowany dzień. Cały się pakowałam, jeździłam z mężem na budowę i ogólna bieganina. Za pare minut wyjeżdżam na upragniony urlop, nie mogę się juz doczekać spacerków po plaży. Jedziemy na tydzień a tu 3 torby 😉 Jak wrócę to postaram się nadrobić forum. Życze wam dziewczynki miłego tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie 🙂
my wczoraj do wieczora oboje w pracy bylismy-wróciliśmy przed 20 masakra jakaś ale jeszcze tylko dzisiaj i kończe z praca 🙂
co do ruchów maleństwa to moje buszuje w brzuszku całymi dniami 🙂 ostatnio mój powiedział że to dziecko go nie lubi bo za KAZDYM razem jak przykłada reke to maluch przestaje kopać, żal mi go było bo taki smutny wtedy bywał aż tu nagle wczoraj wieczorem sobie leżymy a tu czkawka 🙂 oczywiście nie powiedziałam mojjemu ze to czkawka tylko złapałam go za ręke i przyłozyłam do brzuszka a tu go puk,puk,puk byscie widziały jego mine-rogal mu z twarzy nie schodził hehehehe a co tam-niech sie cieszy nie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzuszki 🙂
Do mnie przyjechała bratanica z "rajchu" i 2 dni nie miałam czasu zaglądnąć, bo trzeba się było dziewczęciem zająć. Ale została chwilowo odtransportowna do babci.
Katja tylko pozazdrościć tego urlopu 🙂
Mnie strasznie brzuch boli od 2 dni, nie umiem określić co to za ból tak jakby kolka z prawej strony i potrafi boleć godzinami, przechodzi i znów boli... wczoraj wieczorem aż się popłakałam. Nie chcę strasznie panikować, w poniedziałek mam wizytę, mam nadzieję, że z dzidzię ok, ale daje znaki, więc musi być dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Dzis planowo: zakupy, sprzatanie domku i remont lauby.
Jutro idziemy na urodziny do mojej tesciowej. Ogolnie jest spoko ale czasem jej zachowanie mnie rozbraja. Jest slodka az do bolu. Napiasalismy jej ze przyjedziemy w Niedziele kolo 12:00 a ona odpisuje: "To cudownie, dziekuje za wiadomosc". Moze przesadzam ale ona tak caly czas... juz troche zaczynam miec dosc tej "slodyczy".
A najlepsze znalazla sobie faceta. i o ich slubie dowiedzielismy sie dzien wczesniej o 19:00. Ślub byl we wtorek na 11:00. wiec na szybko zalatwianie ze sie spoznie do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂

oj....jak guga sie wyspala...szalenstwo prawdziwe od 2300 do 0915...z przerwa na 2 x siku 😜

zachmurzenie duze , mozliwe przelotne opady....wiatru brak... to na wypadek jakby ktorys brzuch chcial sie do kołobrzegu wybrac 😉

Katja...milego leniuchowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry bardzo 🙂
...choć pochmurny u mnie też Guga 😉

Ja mam dzisiaj w planach ciąg dalszy urządzania kuchni moich rodziców 🙂
Dzisiaj pod młotek idą sprzęty kuchenne 🙂
To luuuubię 🙂

Pamiętacie moje spięcia z "moim" ... ???
Trochę się dogadaliśmy ... ale nadal na odległość jesteśmy bo ... właśnie dzisiaj do UK wyleciał do swojej dawnej pracy żeby swój felerny kredyt spłacił bo powiedziałam, że z takim obciążeniem finansowym go nie chcę... No i na Kajtka ma zarobić (wózek itp. ) 🙂 Cały podjarany leciał z myślą o tych wszystkich sklepach z ciuszkami po których kiedyś razem tam łaziliśmy wyobrażając sobie jak by to było mieć swoje takie małe 😁
I wiecie co...z jednej strony to ok, że wyjechał bo jest w tym jakiś cel ale z drugiej...pewnie przy porodzie go nie będzie, a nawet w grudniu nie ma szans na spotkanie 🥴
Q*wa mać jak nie urok to sraczka, tak źle i tak nie dobrze 🥴
Więc wiem co czujecie mamusie bez facetów na miejscu 🥴

Mimo wszystko udanego dzionka brzuszki i dużo łaskotania od maluszków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
dzień dobry mamusie 🙂
my wczoraj do wieczora oboje w pracy bylismy-wróciliśmy przed 20 masakra jakaś ale jeszcze tylko dzisiaj i kończe z praca 🙂
co do ruchów maleństwa to moje buszuje w brzuszku całymi dniami 🙂 ostatnio mój powiedział że to dziecko go nie lubi bo za KAZDYM razem jak przykłada reke to maluch przestaje kopać, żal mi go było bo taki smutny wtedy bywał aż tu nagle wczoraj wieczorem sobie leżymy a tu czkawka 🙂 oczywiście nie powiedziałam mojjemu ze to czkawka tylko złapałam go za ręke i przyłozyłam do brzuszka a tu go puk,puk,puk byscie widziały jego mine-rogal mu z twarzy nie schodził hehehehe a co tam-niech sie cieszy nie? 😉


Haha, też miałam podobnie z tą ręką męża, kiedy dawałam mu znak, że się rusza on przykładał rękę i cisza 😁 Ale parę razy udało mu się poczuć córeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Novam pewnie, że każda z nas marzy o tym aby ojciec dziecka był przy porodzie. Ale czasami nie da się przeskoczyć pewnych kwestii. Miej nadzieję, że może się jeszcze coś zmieni, albo, że po porodzie przyjedzie szybko do domu, aby z Tobą cieszyć się maleństwem. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe moja siostra w drugiej ciąży jadła słabe śniadanko potem obiad na małym śniadaniowym talerzyku i to było wszystko-kazdy się martwił a ona po prostu więcej nie potrzebowała Zuzia urodziła się duża i zdrowa 🙂 tak że nawet o tym nie mysl ile jesz-jesz ile potrzebujesz 🙂 juz te nasze dzieci nie dadza sobie krzywdy zrobić i w razie czego upomna sie o swoje hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko kurcze tak mi sie japa usmiecha jak czytam to imie Twojego synusia, baaaaardzo miło mi sie ono kojarzy: mój tata ma 4 córki i pamietam ze każda z nas była Kajtkiem hehe 🙂 az do czasów szkolnych 🙂 tak mu sie to imie podobało że tak nas nazywał-nawet do dzisiaj sie zdaża jak wracam do domu ze wchodze a tata-co jest Kajtek 😁 to były fajne czasy achhhhhh 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

ja dzisiaj już byłam na zakupach, potem posprzątać w takim mieszkanku co go wynajmujemy robotnikom. akurat dziś zmiana pościeli, pojechał ze mną tata i mi pomógł. oj, powiem Wam, że tacy robotnicy to potrafią napaskudzić 😠 współczuję ich kobietom jak mają takich brudasów obok siebie 😜

teraz trochę posprzątałam w swoim królestwie, znaczy z kuchni nie korzystam więc tylko zamiotłam, starłam podłogę 🙂 dla siebie samej gotować nie będę więc korzystam z kuchni na dole u rodziców 😜 pokój jeden z tv też nie jest przeze mnie używany jak nie ma mojego męża 🙂 to zaraz tylko odkurzę i podleję kwiatki 🙂 no i sypialnia i łazienka 🙂 łazienkę wczoraj obleciałam 🙂 więc została mi tylko sypialnia 🙂 zaraz się szybko za to wezmę, żeby potem mieć lajcik 🙂

powiem Wam, że to moje domowe spa naprawdę poprawiło mi humor trochę 🙂 aż dzisiaj mi się lepiej wstawało rano 🙂 zrobię sobie chyba dzisiaj dalszą część 😁 szkoda tylko, że nie ma męża, żeby mi jakiś masażyk zrobił 😞 no nic ale jak przyjedzie to wtedy 🙂

wczoraj jak z nim rozmawiałam przez telefon to powiedział, że jak przyjedzie to się nie oderwie od mojego brzuszka, że będzie non stop przy nim siedział żeby zobaczyć jak kopie nasz syn 😁 a i w ogóle z racji tego, że dom zaczynamy budować jesienią, syn w brzuchu już jest, to teraz największym problemem mojego męża jest drzewo!!! bo jakie to on ma to drzewo wybrać, to jest po prostu największy problem. bo musi być ładne etc 😉 śmiać mi się z niego chce jak przeżywa tak to drzewo, które ma zamiar posadzić jesienią 😉 ale w sumie niech przeżywa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...