Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a mój dzień nie kończy się dobrze. pokłóciłam się z mamą. ryczę od 40 minut, rozmawiałam z moim M. i cały czas mu się zanosiłam płaczem do słuchawki... wszystko co zrobię to jest źle. złą wanienkę wybieram, złe body kupiłam, zła matka będę po pampersów będę używać, chusteczki nawilżające nie są mi potrzebne etc etc... a jeszcze nie ma dziecka. aż boję się co będzie jak się Mały na świecie pojawi. chyba mi będzie wyrywać dziecko z rąk, bo wszystko nie tak będę robić jak trzeba...



Aga...to Twój Bobo i Twoje metody wychowawcze, pielegnacyjne i jakiekolwiek inne dotyczace Twojego dziecka. Powiedz ze szanujesz mamy zdanie i dziekujesz za porady, ze oczywiscie selekcyjnie z nich skorzystasz ale tez zastosujesz swoje wlasne, rownie dobre i bezpieczne dla dzidziusia bo jestes dorosłą i odpowiedzialną kobieta. I popros zeby mama szanowala Twoje decyzje i juz. A Ty Kochana sie nie denerwuj bo naprawde nie warto, pamietaj ze Maluszek tez teraz sie denerwuje...i jeszcze babci nie bedzie lubic przez te płacze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
\" Z przykroscia musze stwierdzic, ze wielu dzis rodzicow pada ofiara nadmiaru informacji.Oczekujac dziecka, czytaja czasopisma i ksiazki,studiuja, surfuja w Internecie, sluchaja opini przyjaciol i rodziny oraz korzystaja z porad wszelkiego rodzaju specjalistow.[...] To prawda, ze informacja ma swoja sile. [...] Jednak ze wszystkich narzedzi, ktore moge polecicrodzicom, najcenniejszym jest wiara w siebie - we wlasny rozum, sily i uczucia.Kazdy musi ustalic co najbardziej odpowiada jemu i jego dziecku.Czlowiek jest indywidualnoscia dotyczy to takze rodzicow i ich niemowlat.
\"Jezyk niemowlat\" Tracy Hogg str. 23
Moze doradzac ci kazdy, nawet my tu na forum - zreszta czesto mamy tu sprzeczne zdania - ale to TY wiesz najlepiej co dla TWOJEGO dziecka jest najlepsze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
aaagaaa kochanie to jest twoje dziecko ty wiesz najlelepiej jak je wychować i nikt nie może tobą dyrygować ... teraz twoja kolej inni juz mieli swoje 5 minut a twoj M pewnie ma zły dzien nie płacz bo dzidzia czuje że mama smutna jest .. 😘 😘 😘


dzięki kochanie 😘 a mój M jest ok, to wszystko mama. on mi mówił że kraja mu się serce jak słyszy jak płacze i nie może mnie przytulić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa źle doczytałam bo oglądam poród na TLC i wiesz 🤪
powiedz mamie że miała swoje 5 min teraz niech tobie da szanse 🙂 ja powiedziałam teściowej też że zawsze jej rady wysłucham ale czy skorzystam nie wiem .. to jest nasze dziecko i chcemy je wychować po swojemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obejrzałam tą porodówkę nie jestem jakimś wrażliwcem ale popłakałam sie ta osotatnia para mnie rozbroiła plan porodu no cóz każdy ma swoje ....
a ten murzynek był cudaśny
zmykam spać bo od 22 zacznie się intensywne kpanie jak co wieczór moja mała chyba sobie taki rytuał wymyśliła
śpijcie spokojnie brzuszki dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
no co do porodu w wodzie nie kazdy niestety moze tak rodzic... trzeba miec wymaz zrobiony w kierunku paciorkowca i musi byc on ujemny... robi sie go po 32 tygodniu.... jak wyjedzie dodatni a nie tyle duzo co sporo osob ma dodatni to nici z rodzenia w wodzie....porod w wodzie u nas jest pol na pol.... pol godziny w wodzie pol na lozku i tak na zmiane ;p no ale mowie wynik musi byc ujemny....

no co ty gadasz, no to ja juz sie nie mam co zastanawiac nad porodem w wodzie bo ja mam to dziadostwo.... podobno 1/4 populacji je ma... ale czemu to jest przeciwwskazanie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane no ja na razie też spać nie idę w sumie to bym mogła ale muszę się umyć a jak mi się nie chce ale trzeba choć dupencie i kuciapkę!!! heheheh Nova nieźle dałaś czadu z tymi naleśnikami nieźle podziwiam cię!!! Teraz biedaczko będziesz musiała troszkę pocierpieć żeby ci ból przeszedł!!! Dasz radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
melduję się z miejsca wpoczynku a trafiłam nie do ośrodka spa a na kolonie grupowe chyba - sala siedmioosobowa 😮 A jest nas cztery więc po sezonie turystycznym obłożenie mniejsze 😉
Kroplówka pierwsza zaraz się skończy, jutro druga. Niestety na KTG wyszły skurcze więc jutro powtorka i jak bz to włączą jednak coś rozkurczowego. Dziś dostałam tylko luteinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanilia to się tam trzymajcie!!! będzie dobrze obyś tylko wyszła faktycznie do domku!!!! Kochana ja jak byłam w szpitalu to byłam przez 2 dni ja i moja koleżanka hheheeh ale potem zaczęli się zwalać ale wiadomo najlepiej w domku!!!! Dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj Wanilka to rzeczywiście grupowo tam u Ciebie 😮
Oby lalka Twoja jednak się uspokoiła i macicy nie drażniła no bo jednak im dłużej tam siedzi tym lepiej dla niej 🙂
Fajnie, że masz neta to przynajmniej będziesz z nami "in tacz" hihih non stop 😉

Holi a żebyś wiedziała, że krótko mówiąc przesadziłam 🤨 No ale najedzony cały dom chociaż 🙂 A ja i tak już od tygodnia się przyzwyczajam do nieprzespanych nocy bo już tak strasznie mi niewygodnie z tym przednim balastem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Marzenka no ja niby też mam nieprzespane wstaję co godzinę do kibelka ale zaraz wracam i znowu zasypiam więc jak na razie zobaczy się!!! Teraz mnie już troszkę morzy ale myć mi się nie chce


Hihi a zrób sobie dzisiaj dzień dziecka a coooo 😉
A co do nocek to mi najpierw Bondusia spać nie dawała jak to szczenię, a teraz ten brzuchol wielki i wiecznie kręcący się w nim Kajtek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, a ja chyba z pol godziny nadrabialam czytanie... Az sie zmeczylam 🙂

Po szkole rodzenia tez jestem padnieta, bo cwiczonka nie sa lekkie, ale daje rade 😉
A jutro rano mam wizyte u poloznej i dowiem sie jak tam moje wyniczki 🙂 oby oki 🙂

Teraz pora na myciu i spaniu, wiec nic tu po mnie 🙂
dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...