Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
meliska napisał(a):
novaM napisał(a):
A ja pokój do góry nogami przewróciłam i naraeszcie łóżeczko ma swoje miejsce 🤪
No i myślałam, że małego zmuszę do wyjścia tym wysiłkiem, a wkurzyłam tylko swój kręgosłup 😠

Spoko 😎 widocznie Kajtek nie daje się łatwo sprowokować 😉
No to dawaj foto !!!


Ojjj Melisko foto będzie jak pościel wyschnie 😜
A on może na Konsti czeka 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
dorianna napisał(a):
marika321 napisał(a):
holi32 napisał(a):
oj frytki marze o nich ale nie moge. a po porodzie mozna ???


jak sie karmi to zapomnij kochana 😜

Ja karmilam i jadlam frytki, nie mialam zadnych problemow, dzidzi tez nie szkodzilo, wiec mysle, ze czemu nie 🙂


z piekarnika ??? czy smażone??? bo ja tyle wiem o karmieniu ile usłyszę od innych mam 😉

Smazone oczywiscie 😉
A co jedynie staralam sie nie jesc na poczatku karmienia tak do 3 miesiaca to kapusty i i nnych wzdymajacych rzeczy, cytrusow, orzechow, surowego miesa i jajka, no i obserwowalam jak reaguje, a potem powoli i po trochu juz wszystko i bylo oki, karmilam do 8 miesiaca.
Wszystko zalezy od dziecka i od matki oczywiscie, ale to kazdy musi sam zdecydowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Ja niestety jeszcze nie rozpakowana.
Nova bardzo dziekuje za smsa 🙂
Zaraz bede pewnie bede sie kladla bo znowu nocy bedzie budzenie 😞
Jak wanilia? Juz urodzila?


🙂
A co do Wanili to na pewno szybciej info na listopadówkach będzie niż u mnie sms 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
no kurdeszka dziewczyny jest szansa jest nadzieja na 4 grudnia jutro będę się starać jak tylko mogę a nóż może mi się uda ją wypchnąć 🤪
no właśnie może Kajtek czeka na Konsti 😎


HD FUNPACK by był 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci fajnie Pamm super 3 cm i się dobrze czujesz nieźle !!!! ja to pewnie nadal zamknięta pewnie ni ma nic rozwarcia!!!
Wanilia namęczyła się chyba dziś ale zaraz się to skończy i będzie mieć małą na rękach!!!
Ja byłam u mamy potem w kościele na mszy za tatę !!!
Pamm życzę ci szybkiej akcji porodowej
Właśnie słyszałam żeby jeść wszystko jak się karmi
Po trochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO I NADROBIŁAM PONAD 300 STRON...... SIĘ DZIAŁO NA FORUM-TERAZ JUZ WSZYSTKO MAM NA BIERZĄCO 😆 PAMM POWODZENIA I OBY SZYBKO CIE WZIEŁO I SZYBKO POSZŁO....NOWYM MAMUSIOM SERDECZNIE GRATULUJĘ MALUSZKÓW[/b A MY NADAL WALCZYMY Z BÓLAMI,SKURCZAMI,BEZSENNYMI NOCAMI,SIKANIEM CO CHWILA I INNYMI!!!!JA PITOLE CO ZA HORROR TA KOŃCÓWKA CIĄŻY!!!!NIE DOŚĆ ŻE "DÓŁ PSYCHICZNY TO FIZYCZNIE TEŻ DO BANI.....CHOC TROSZKĘ SI E POCIESZYŁAM CZYTAJĄC WASZE POSTY ZE NIE TYLKO JA MAM TE WAHANIA NASTROJÓW,ROZLENIWIENIE,NIEMOŻNOŚĆ ZMOBILIZOWANIA SIE DO NIEKTÓRYCH SPRAW....ITP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candys no końcówka najgorsza te dni ciągle takie same i tylko czekasz!!! Bóle jakieś tu kuje i przeszkadza tu to i tamto
!!! ładnie nadrobiłaś stron masakra że ci się chciało czytać tyle dobra jesteś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNKI A BOLI MNIE TAK DZIWNIE.W SUMIE TO DA SIE WYTRZYMAĆ ALE TE BÓLE TO TAKIE OD 2-3 DNI SIE POJAWIŁY....TYPOWE JAK PRZY OKRESIE MIAŁAM-BÓL PODBRZUSZA TAKI GNIECĄCO-UPIERDLIWYNO I PROMIENIUJE DO PLECÓW .W SUMIE TO PRZECHODZI .....I NARAZIE CISZA .PRZESZŁO .ALE WIECIE CO,RANO ZNOWU WYMIOTOWAŁAM,I SŁABO MI BYŁO .POTEM WLAZŁAM DO ŁÓŻKA I CALUSI DZIEŃ LEŻE Z KOMPEM🙂>ZJADŁAM PO TROCHU COS ZEBY MIEC SIŁY....I NIC.ŻADNEGO PLAMIENIA NIE MAM,ŚLUZU CHYBA TEZI SIKU ROBIE CZĘSTO.DUPSKO MNIE CHOLERNIE BOLI 🙂 ALE CAŁA RESZTA NIE FAJNA!!!!!!! JUZ MAM DOSYC TYCH CIĄGŁYCH WIZYT W SZPITALU PRAKTYCZNIE CO PARE DNIJA TO CHYBA JEDYNA JESTEM NA NASZYM GRUDNIOWYM TAKA PECHOWA I WIECZNIE ZDOŁOWANA Z PROBLEMAMI!!!!WY TO ZAWSZE JAJA ROBICIE ,WESOŁE ,POZYTYWNIE NASTAWIONE I DAJECIE RADE.AZ MIŁO WAS POSŁUCHAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candys to wszystko do porodu się szykuje mnie dupa też boli i na kiszkę stolcową mi naciska i mam ból mięśni dupy jak bym spadła gdzieś na nią i ją obiła i do tego nerwobóle bioder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Candys to wszystko do porodu się szykuje mnie dupa też boli i na kiszkę stolcową mi naciska i mam ból mięśni dupy jak bym spadła gdzieś na nią i ją obiła i do tego nerwobóle bioder

HOLI,NO WŁASNIE JA MAM TAKI BÓL.A NIE MAM POJECIA "JAK TO JEST" BO TO 1-SZA CIĄŻA ,PIERWSZY PORÓD I BĄDZ TU MĄDRYM CZY TO JUZ SIE COS ZACZYNA CZY NIE?????A BOJE SIE JAK CHOLERA!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ALE CAŁA RESZTA NIE FAJNA!!!!!!! JUZ MAM DOSYC TYCH CIĄGŁYCH WIZYT W SZPITALU PRAKTYCZNIE CO PARE DNIJA TO CHYBA JEDYNA JESTEM NA NASZYM GRUDNIOWYM TAKA PECHOWA I WIECZNIE ZDOŁOWANA Z PROBLEMAMI!!!!WY TO ZAWSZE JAJA ROBICIE ,WESOŁE ,POZYTYWNIE NASTAWIONE I DAJECIE RADE.AZ MIŁO WAS POSŁUCHAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja tak samo pierwsza ciąża i co tylko mnie zaboli panikuje a ja już mam zacząć rodzić to znaczy mogę bez problemu a jakoś taka jestem dziwnie skołowana!!! mam już dość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej sorki że się tak wtrącam di was... Ja jestem listopadówką 2011 urodziłam 8 dni po terminie... Tydz po terminie zgłosiłam się do szpitala bo tak kazali z rzeczami... A następnego ndnia urodziłam... Bałam się jak cholera w domu że nie będę wiedziała kiedy się zacznie itp ale uwierzcie nie da się tego przeoczyć... 3mam za was kciuki i życzę szybkich i jak najmniej bolesnych porodów... 😘
O i moja znajoma ma termin na 10 grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I JA TEZ....ALE NAJGORSZY JEST TEN STRACH ...CZY WSZYSTKO PÓJDZIE DOBRZE,CZY NIE BĘDZIE JAKIŚ POWIKŁAŃ ,CZY MAŁY URODZI SIĘ CAŁY I ZDROWY....CZY DAM RADE ....CAŁE MNÓSTWO TYCH "CZY" .ZUPEŁNIE SIEBIE NIE POZNAJE OD 3 TYGODNI...COŚ MI NA PSYCHIKE UDERZYŁO I SAME OBAWY ZERO POZYTYWNEGO MYŚLENIA.I JESZCZE NA DODATEK DZIŚ W NOCY ŚNIŁO MI SIE ŻE MI ZĄB 1-KA DO POŁOWY Z DZIĄSŁA ZACZĄŁ WYPADAĆ,KRWAWIŁ ....I DENTYSTKA MI JAKIMŚ SMAROWIDŁEM NAPRAWIAŁA ZEBY MI NIE ODPADŁ-TE SNY TEZ ŹLE WRÓŻĄ O ZĘBACH. 🤢 EHHHHHHHHHH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Hej sorki że się tak wtrącam di was... Ja jestem listopadówką 2011 urodziłam 8 dni po terminie... Tydz po terminie zgłosiłam się do szpitala bo tak kazali z rzeczami... A następnego ndnia urodziłam... Bałam się jak cholera w domu że nie będę wiedziała kiedy się zacznie itp ale uwierzcie nie da się tego przeoczyć... 3mam za was kciuki i życzę szybkich i jak najmniej bolesnych porodów... 😘
O i moja znajoma ma termin na 10 grudnia 🙂

DZIĘKUJEMY ZA SŁOWA OTUCHY 🙂 MUSIMY DAC RADĘ-ODWROTU JUZ NIE MA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
I JA TEZ....ALE NAJGORSZY JEST TEN STRACH ...CZY WSZYSTKO PÓJDZIE DOBRZE,CZY NIE BĘDZIE JAKIŚ POWIKŁAŃ ,CZY MAŁY URODZI SIĘ CAŁY I ZDROWY....CZY DAM RADE ....CAŁE MNÓSTWO TYCH "CZY" .ZUPEŁNIE SIEBIE NIE POZNAJE OD 3 TYGODNI...COŚ MI NA PSYCHIKE UDERZYŁO I SAME OBAWY ZERO POZYTYWNEGO MYŚLENIA.I JESZCZE NA DODATEK DZIŚ W NOCY ŚNIŁO MI SIE ŻE MI ZĄB 1-KA DO POŁOWY Z DZIĄSŁA ZACZĄŁ WYPADAĆ,KRWAWIŁ ....I DENTYSTKA MI JAKIMŚ SMAROWIDŁEM NAPRAWIAŁA ZEBY MI NIE ODPADŁ-TE SNY TEZ ŹLE WRÓŻĄ O ZĘBACH. 🤢 EHHHHHHHHHH

Ja slyszalam, ze jak snia sie zeby, ale z krwia to szczesci, wiec nie ma powodow do obaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogole dodam, ze przy pierwszej ciazy przed porodem nic mi nie dolegalo, zadnych boli, ciagniec, kluc czy innych, dostalam skurczy w cocy o 3 i odrazu co 3-4 minuty, jak pojechalam do szpitala po 3 godzinach to mialam 6 cm rozwarcia i sama sie zdziwilam, ze tak szybko, bo nic przed na to nie wskazywalo...
Wiec dziewczyny co im nic nie dolega nie martwcie sie tylko cieszcie, bo tak naprawde to kazdy organizm jest inny i w roznym tepie to wszystko sie rusza i zaczyna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny właśnie też mi się śniły zęby że wypadły i krew oby to był dobry sygnał!!! Candys ja mam to samo co ty schizuje totalnie jak się nie bałam porodu to teraz panika masakra!!!
Gosia dzięki naprawdę!!! ty po terminie co??? ja mam termin na 6 grudnia jak nie urodzę to muszę się do szpitala zgłosić!!! Mówisz że nie da się przeoczyć że się zaczęło!!!
Doriana to ty miałaś w sumie super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...