Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coq mówisz że podejrzane 🤨 😜 może jej jakąś groźbę zapodam 😁 ja wczoraj po tym spacerze myślałam że bólu umrę tak mnie kuło w kroczu mówię no litości 😆
mam nadzieje że nie będzie żyła i wyjdzie w niedziele 😎 mogę nawet w sobotę w nocy jechać i się poświęcić byleby wylazła tego 4 😁 😁 😆


Konsti!!!!! Nie badz zyla!!! Nie badz zyla!!!!! 🙃


Ja daje zielone swiatlo corci tez od dzisiaj do niedzieli, potem zamkniete, do nastepnego weekendu, nie ma to tamto w tygodniu sprawy sie komplikuja.



patrząc na Twój suwaczek to nie sądze żeby Yasmine czekała na następny weekend 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coq mówisz że podejrzane 🤨 😜 może jej jakąś groźbę zapodam 😁 ja wczoraj po tym spacerze myślałam że bólu umrę tak mnie kuło w kroczu mówię no litości 😆
mam nadzieje że nie będzie żyła i wyjdzie w niedziele 😎 mogę nawet w sobotę w nocy jechać i się poświęcić byleby wylazła tego 4 😁 😁 😆


Konsti!!!!! Nie badz zyla!!! Nie badz zyla!!!!! 🙃


Ja daje zielone swiatlo corci tez od dzisiaj do niedzieli, potem zamkniete, do nastepnego weekendu, nie ma to tamto w tygodniu sprawy sie komplikuja.



patrząc na Twój suwaczek to nie sądze żeby Yasmine czekała na następny weekend 🙂 😜


No pierwszy suwaczek jest very prawdziwy!!! ale drugi to moje obliczenia 😜 Bo gin moja na 13 grudnia mi obstawila porod 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Witaj Pammcia Jak tam namowilas sie juz z Konsti na akcje porodowa na 4 grudnia? 😆

Katja 😁 pewnie nigdy nie zapomnisz tej konwersacji!!!

Dorianna juz obiad? 😮 Ja to chyba zyje w innej czasoprzestrzeni!

Hehe no juz albo dopiero, bo jakbys wstawal ok 7, bo tak wstaje moj synek, to bys juz byla glodna o tej porze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
marika321 no ciekawe co ta moja mała postanowi 😆
i żebym się nie musiała powtarzać jak dwójkami mamy rodzić to biada jak mi ktoś termin na 4grudnia zajmie może się jedynie jedna osoba do mnie dopasować 😁 po znajomości 😎 😁 😁 😁

😁 😁 😁ja chce ja chce 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No oki...nadrobiłam 😎

Się dziewczyny rozbujałyście z deka coooo 😉 ???

Basiu biegaj po tych schodach biegaj 😉

Pam udanej wizyty i dużego wyczuwalnego rozwarcia Ci życzę bo jak znowu masz za ten 1 cm zapłacić to bez sensu 😜

Coq Ty to się masz z tym spaniem...yyyy niespaniem znaczy się 😉
Ja pewnie gdybym Oli w pokoju nie miała to komp 24 h na dobę by zasuwał bo od kilku nocy też oczy w sufit albo w okno... 🤨

aaagaaa no ja się nie dziwię, że o domku już marzysz 🙂 A już tym bardziej jak widzisz już mury...znam to uczucie 🙂

Marika...pokoik safari powiadasz ... ciekawa jestem jak efekt końcowy wyjdzie...pewnie zajebiście 🙃
Ja z safari to mam tylko żyrafy na łóżeczku i na pościeli hehe 😜

Holi Ty to masz szlaki przetarte i widzę odejście wód w krępujących warunkach powinno Cię ominąć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane!!! ja byłam u siostry drugiej tam zjadłam placka ziemniaczanego!!! mniam potem krokiecika
Cały czas gnije w domku dziś na 18.30 jest msza za mojego tatę jego rocznica 3 śmierci i chce iść do kościoła!! Tak to na razie siedzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...