Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak się patrzę na to moje dłuuuuugo oczekiwane łóżeczko...i chwila zadumy mnie dopadła...
Mieszane uczucia ... jest ich zbyt dużo w mojej głowie 🤨

Też tak macie... 🤨 ???

Ja się z kompa zrywam bo jutro Olę z rana do szkoły i na KTG jadę...
Właśnie...dziewczyny trzymajcie kciukasy żeby jakieś konkretne skurcze wyszły bo z tą willą Kajetana mój kręgosłup długo nie wytrzyma 😎

Buziale kluseczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
ja tylko na chwilkę dzisiaj ( na schodach siedze bo tylko tutaj zasięg złapał net)
my w domku byliśmy koło 10 rano wczoraj i od tamtej pory nawet sie nie rozpakowaliśmy-ciągle poza domem,teraz tez dopiero wróciliśmy ufff
podróż oceniam na 3 wiec nie było tak źle
jutro nadrobie zaległości,dzisiaj tylko poszukam wieści o nowym bobasku 🤪
buziaki i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja tez nie spie 😞 w nocy zasnac sie nie dalo bo co chwile ktos lazil, to drzwi otwieral, to ich nie zamknal i na korytarzu swiatlo zasiwecil. Jednym slowem koszmar. Jestem juz po jednym zastrzyku i tabletce. Ciekawe czy cos bedzie. Ogolnie troche mnie dziwia te zasady w szpitalu zeby robic pobudke o 6 rano w miejscu gdzie nie ma co robic.
Leze na 2 pietrze wiec mam dzis plan biegac do okola po schodach az Florek bedzie mial dosc i zdecyduje sie wyjsc 😁
Milego dnia wszystkim zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
wanilia puściła farbę - wstałam przed chwilą i okazało się że leci krew. Niestety małżon już pojechał do pracy. Nie wiem czy go zawracac. Mała się uspokoiła, zazwyczaj rano sie rusza. Brzuch nie boli, skurczy brak. Biore psa na spacer i idziemy do przychodni, niech sprawdzą czy z tetnem dziecka wszystko ok bo mam nerwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Hej,
wanilia puściła farbę - wstałam przed chwilą i okazało się że leci krew. Niestety małżon już pojechał do pracy. Nie wiem czy go zawracac. Mała się uspokoiła, zazwyczaj rano sie rusza. Brzuch nie boli, skurczy brak. Biore psa na spacer i idziemy do przychodni, niech sprawdzą czy z tetnem dziecka wszystko ok bo mam nerwa

To leć kobieto i daj znać co z Wami 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry.no ja już też od 6 nie śpię.ide śladem Holi i z mężem sobie pozwalać zaczynamy 🙃 a teraz jak głupia już po śniadaniu i przed kompem...co ja będe robić cały dzień?? Wanilia dobrze myślisz.pójdź do przychodni i niech oglądają...to masz tam ginekologa? jak spacerkiem to blisko,więc pod kontrolą.moze mała się pakuje do wyjścia??jak leci krew to z szyjki może lecieć już... dostałam już o 7 rano 2 smsy ze paczki jadą 🙂 jeszcze dwie i komplet.muszę zamówić jeszcze nakładki na cycusie...myślałyście o tym?ja przy Julce się nacierpiałam a mąż kupił w aptece duży rozmiar i się nie nadawały...teraz wiem ze są też w rozmiarze S...małe cycki a taki kłopot! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita super, że masz już za sobą tą podróż 🙂 Ja to nawet na okrągło oglądałam TVN24... czy przypadkiem nie mówią o Polce rodzącej w autokarze 😁 😁 😁

NovaM łóżeczko wypas 😎 Kajetan będzie mógł w nim brykać!
To co czekamy na... skurcze 😉

Nadia mi na zatrzymywanie wody lekarka kazała pić, pić, pić... oczywiście woda niskosodowa + dietka małosolna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meliska dobrze mówisz.dużo wody a mało soli.mi lekarz na puchnięcie kazał w ogóle sól odstawić. oczywiście jest to trudne do zrobienia więc puchnę nadal... łapska to aż mi się świecą...i bolą....też mam nie fajnie.od jakiegoś czasu wcale mi nie schodzi opuchlizna ale ciśnienie kontroluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
Meliska dobrze mówisz.dużo wody a mało soli.mi lekarz na puchnięcie kazał w ogóle sól odstawić. oczywiście jest to trudne do zrobienia więc puchnę nadal... łapska to aż mi się świecą...i bolą....też mam nie fajnie.od jakiegoś czasu wcale mi nie schodzi opuchlizna ale ciśnienie kontroluje.

mi to tylko nogi puchną... właściwie to nawet jedna 😮 a ręce to mi w tej ciąży tak wyrosły... mam jak Pudzian ☺️ obrączki już od kilku miesięcy nie noszę ☺️ no ale gdzieś te kilogramy poszły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
Basieńka ja to się pogubiłam troszkę...dlaczego oni Ci ten poród wywołują?? przecież nie jesteś 2 tyg po terminie...

Nie jestem 2 tygodnie po terminie, ale wywoluja porod bo ciaza jest juz dojrzala i widac ze lozysko sie juz starzeje. Zaczyna wapniec, czy cos w tym stylu. Lekarz pewnie zeby sie zabezpieczyc ze sie nic nie stanie zdecydowalze watro przyspieszyc porod... Wiec teraz probuja go wywolac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...