Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
właśnie zamówiłam swojej chrześnicy prezent od Mikołaja 🙂

http://allegro.pl/agd-sprzatanie-zestaw-akcesoria-wozek-i1967300145.html

😜 😜 😜

tylko, że ona dostanie ode mnie dopiero w wigilię, bo to bratanica męża i gdybym jej teraz 6 grudnia dała to potem pod choinkę też bym musiała kupować coś, bo wszyscy wtedy dostaną. ma 1,5 roku 🙂 lubi biegać z odkurzaczem to mam nadzieję, że jej się prezent spodoba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
a ja mam jedno pytanie czy wanienki to normalne zakupiłyście bo mi tylko tego brakuje ale jak ostatnio oglądałam to mój mąż miał ochotę na taką profilowaną ale nie jestem pewna czy jest sens taką kupować bo i tak napewno sie maleństwa nie da położyć na tym plastiku......

jak sądzicie , doradźcie ????


ja kupiłam taką zwykłą normalną wanienkę. i kupiłam jeszcze gąbkę do położenia w wanience oraz mam jeszcze taki fotelik co się go w wanience stawia i na tym się dziecko kładzie, zobaczymy z czym będzie wygodniej Maluszka kąpać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa, i mam jeszcze problem, chciałam się Was doradzić. mój mąż ma chrześniaka, który ma 8 lat i u nich w domu raczej biednie jest. i z reguły 6 grudnia dostaje prezent i praktyczny i dla niego. i w tym roku kupiliśmy mu mp3 i tak jeszcze mamy ok 50zł na wydanie i zastanawiam się nad takimi ciepłymi butami na zimę. oraz jeszcze dokupić jakieś słodycze. numer nogi jego znam i długość wkładki też.
takie buty oglądam właśnie: http://allegro.pl/cizemka-pl-wyprzedaz-cieple-sniegowce-l25-r-35-i1971246302.html

jak myślicie, ucieszy się z takiego prezentu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
właśnie zamówiłam swojej chrześnicy prezent od Mikołaja 🙂

http://allegro.pl/agd-sprzatanie-zestaw-akcesoria-wozek-i1967300145.html

😜 😜 😜

tylko, że ona dostanie ode mnie dopiero w wigilię, bo to bratanica męża i gdybym jej teraz 6 grudnia dała to potem pod choinkę też bym musiała kupować coś, bo wszyscy wtedy dostaną. ma 1,5 roku 🙂 lubi biegać z odkurzaczem to mam nadzieję, że jej się prezent spodoba 😜

Tak, tak Aga... i Ty teraz na tym mopie do porodu będziesz jeździć 😜
😁 😁 😁

Wanilia również powodzenia Wam życzę 🙂 🙂 🙂 ale Ty dzielna kobietka jesteś i pewnie łatwo Ci pójdzie... tego życzę 😘 Czekamy na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
nio aga to super że wizja końca już jest chociaż wiadomo ze jeszcze chwile zejdzie 🙂


na początku nie chcieliśmy w ogóle ładować się w kredyty, ale doszliśmy do wniosku, że jak do wprowadzenia się zabraknie nam 50tys złotych to może warto wziąć na to kredyt i wprowadzić się i powoli sobie spłacać 🙂 bo tak mąż zarobi sporo w tych Niemczech, ale na przykład na tynki to trzeba będzie 2 miesiące odkładać etc i to wszystko się opóźni w czasie. a tak to będziemy mieć kasę czyli będziemy robić to co trzeba w danym czasie. a te 50 tys zł na 5 lat to ok 1100-1200zł miesięcznie. więc myślę że tyle damy radę spłacać nawet jak już wróci z Niemiec, a jak nie to rodzice będą musieli nam pomóc 😜 😜 😜

kurde, dziewczyny żyję tym domem teraz 😁 naprawdę 🙂 już przykryty, a od poniedziałku przychodzą ocieplać go od zewnątrz, czyli styropian, siatka, klej, na razie bez koloru, bo kolorek na wiosnę sobie zrobimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
aaaa, i mam jeszcze problem, chciałam się Was doradzić. mój mąż ma chrześniaka, który ma 8 lat i u nich w domu raczej biednie jest. i z reguły 6 grudnia dostaje prezent i praktyczny i dla niego. i w tym roku kupiliśmy mu mp3 i tak jeszcze mamy ok 50zł na wydanie i zastanawiam się nad takimi ciepłymi butami na zimę. oraz jeszcze dokupić jakieś słodycze. numer nogi jego znam i długość wkładki też.
takie buty oglądam właśnie: http://allegro.pl/cizemka-pl-wyprzedaz-cieple-sniegowce-l25-r-35-i1971246302.html



jak myślicie, ucieszy się z takiego prezentu???


butki spoko mi sie podobają ale nio nie wiem aguś czy różowe będą mu odpowiadać......czasem 8-latki potrafią byc okrutne ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
a ja mam jedno pytanie czy wanienki to normalne zakupiłyście bo mi tylko tego brakuje ale jak ostatnio oglądałam to mój mąż miał ochotę na taką profilowaną ale nie jestem pewna czy jest sens taką kupować bo i tak napewno sie maleństwa nie da położyć na tym plastiku......

jak sądzicie , doradźcie ????


ja kupiłam taką zwykłą normalną wanienkę. i kupiłam jeszcze gąbkę do położenia w wanience oraz mam jeszcze taki fotelik co się go w wanience stawia i na tym się dziecko kładzie, zobaczymy z czym będzie wygodniej Maluszka kąpać 🙂

Ja też mam zwykłą bez udziwnień... właściwie to mam dwie... duża standardowa i mała z odpływem... zamierzam zacząć od tej małej, ale zobaczę bo może w tej dużej wygodniej będzie... do dużej mam stojak... no i mała też mi się tam mieści 😜
Aga też myślałam o tej gąbce, ale poczytałam, że to siedlisko bakterii i po kilku kąpielach na śmietnik się nadaje, więc zrezygnowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
aaaa, i mam jeszcze problem, chciałam się Was doradzić. mój mąż ma chrześniaka, który ma 8 lat i u nich w domu raczej biednie jest. i z reguły 6 grudnia dostaje prezent i praktyczny i dla niego. i w tym roku kupiliśmy mu mp3 i tak jeszcze mamy ok 50zł na wydanie i zastanawiam się nad takimi ciepłymi butami na zimę. oraz jeszcze dokupić jakieś słodycze. numer nogi jego znam i długość wkładki też.
takie buty oglądam właśnie: http://allegro.pl/cizemka-pl-wyprzedaz-cieple-sniegowce-l25-r-35-i1971246302.html



jak myślicie, ucieszy się z takiego prezentu???


butki spoko mi sie podobają ale nio nie wiem aguś czy różowe będą mu odpowiadać......czasem 8-latki potrafią byc okrutne ...


znalazłam fajniejsze buty 😁 http://allegro.pl/demar-sniegowce-ociepl-natur-welna-r-34-35-fro-i1955349590.html polski producent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
aaaa, i mam jeszcze problem, chciałam się Was doradzić. mój mąż ma chrześniaka, który ma 8 lat i u nich w domu raczej biednie jest. i z reguły 6 grudnia dostaje prezent i praktyczny i dla niego. i w tym roku kupiliśmy mu mp3 i tak jeszcze mamy ok 50zł na wydanie i zastanawiam się nad takimi ciepłymi butami na zimę. oraz jeszcze dokupić jakieś słodycze. numer nogi jego znam i długość wkładki też.
takie buty oglądam właśnie: http://allegro.pl/cizemka-pl-wyprzedaz-cieple-sniegowce-l25-r-35-i1971246302.html



jak myślicie, ucieszy się z takiego prezentu???


butki spoko mi sie podobają ale nio nie wiem aguś czy różowe będą mu odpowiadać......czasem 8-latki potrafią byc okrutne ...


znalazłam fajniejsze buty 😁 http://allegro.pl/demar-sniegowce-ociepl-natur-welna-r-34-35-fro-i1955349590.html polski producent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
a ja mam jedno pytanie czy wanienki to normalne zakupiłyście bo mi tylko tego brakuje ale jak ostatnio oglądałam to mój mąż miał ochotę na taką profilowaną ale nie jestem pewna czy jest sens taką kupować bo i tak napewno sie maleństwa nie da położyć na tym plastiku......

jak sądzicie , doradźcie ????


ja kupiłam taką zwykłą normalną wanienkę. i kupiłam jeszcze gąbkę do położenia w wanience oraz mam jeszcze taki fotelik co się go w wanience stawia i na tym się dziecko kładzie, zobaczymy z czym będzie wygodniej Maluszka kąpać 🙂

Ja też mam zwykłą bez udziwnień... właściwie to mam dwie... duża standardowa i mała z odpływem... zamierzam zacząć od tej małej, ale zobaczę bo może w tej dużej wygodniej będzie... do dużej mam stojak... no i mała też mi się tam mieści 😜
Aga też myślałam o tej gąbce, ale poczytałam, że to siedlisko bakterii i po kilku kąpielach na śmietnik się nadaje, więc zrezygnowałam


ja też myślę, że na tym foteliku maluszka położę do kąpania, ale tą gabkę to kupiłam dla świętego spokoju mojej mamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagaaa z tymi butami super pomysł, ale Marika słusznie zauważyła, że dla chłopaka różowe nie bardzo...szukaj jakiś bardziej neutralnych kolorów 🙂
A z tym kredytem to świetnie, że w 5 lat dacie radę spłacić... niektórzy zapożyczają się na długie lata... weź to później spłacaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
a ja mam jedno pytanie czy wanienki to normalne zakupiłyście bo mi tylko tego brakuje ale jak ostatnio oglądałam to mój mąż miał ochotę na taką profilowaną ale nie jestem pewna czy jest sens taką kupować bo i tak napewno sie maleństwa nie da położyć na tym plastiku......

jak sądzicie , doradźcie ????



ja kupiłam taką zwykłą normalną wanienkę. i kupiłam jeszcze gąbkę do położenia w wanience oraz mam jeszcze taki fotelik co się go w wanience stawia i na tym się dziecko kładzie, zobaczymy z czym będzie wygodniej Maluszka kąpać 🙂

Ja też mam zwykłą bez udziwnień... właściwie to mam dwie... duża standardowa i mała z odpływem... zamierzam zacząć od tej małej, ale zobaczę bo może w tej dużej wygodniej będzie... do dużej mam stojak... no i mała też mi się tam mieści 😜
Aga też myślałam o tej gąbce, ale poczytałam, że to siedlisko bakterii i po kilku kąpielach na śmietnik się nadaje, więc zrezygnowałam


ja też myślę, że na tym foteliku maluszka położę do kąpania, ale tą gabkę to kupiłam dla świętego spokoju mojej mamy 😉


my kupilismy w ikei za 19zl zwykla antyposlizgowa wanienke, w internecie bardzo ja chwala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Aaagaaa z tymi butami super pomysł, ale Marika słusznie zauważyła, że dla chłopaka różowe nie bardzo...szukaj jakiś bardziej neutralnych kolorów 🙂
A z tym kredytem to świetnie, że w 5 lat dacie radę spłacić... niektórzy zapożyczają się na długie lata... weź to później spłacaj...


no właśnie ja też spojrzałam teraz że tam ten róż jest 🙂 i już w sumie kupiłam takie - http://allegro.pl/demar-sniegowce-ociepl-natur-welna-r-34-35-fro-i1955349590.html do tego mp3 i torba słodyczy 🙂 i mam nadzieję, że ucieszy się.

a co do kredytu to ja bym chyba bała się wziąć na 15 czy 20 lat... bo różnie w życiu bywa.

i w ogóle marika i meliska dzięki za radę z butami 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobietki ładnie dziś wanilia myślę urodzi bo jak jej się rozwarcie pojawiło a z krwawieniem nie będą czekać !!!! Ulka spokojnie jak cię coś weźmie to na pewno w domu a nie w sklepie!!!! Ja byłam u siostry kawę wypiłam i teraz ma do mnie koleżanka przyjść!!! Także będę co jakiś czas zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):

i w ogóle marika i meliska dzięki za radę z butami 🙂 😘

ni ma za co ☺️


polecamy się 🙂

ja właśńie tez myslałam o zwykłej wanience tylko n ie chcialam od razu pomysłu męża torpedować więc ustalilismy że najpierw poczytam 😉 jakiego wyboru dokonać a tak w ogóle to nie mam lekko wam powiem bo mój mąż wszytsko chce ze mną kupować cieszę się z tego ale czasem to stwierdzam że to już przesada rożka nawet nie moge kupić sama bo jemu też sie musi podobać..... 😜 😜 😜 bo wogóle pokój maluszka musi być w jednym stylu....takie mini safari 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Marika to cudownie, że on taki zaangażowany 🙂 mój to czasem jakby z kosmosu... tylko przytakuje... tak,tak fajne...kup 😠

no moj to nie zaangazowany, bo zapracowany, wiec wszystko sama wybralam, ale jemu sie podoba i nie nazeka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...