Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny szalejecie z tą aktywnością, Ja mało co zrobiłam a ze zmęczenia aż sobie popłakałam po cichutku. Ale mąż się zmobilizował i zamontował lampkę nocną malutkiej więc poprawił mi humor. A teraz mnie wkurza bo się paskuda uczyć nie chce, a ma egzamin na uczelni w niedzielę. Szlag mnie trafia bo piszę mu prace na zaliczenia, ściągi a jemu się nawet na to spojrzeć nie chce. wrrrr idę spać dziołszki. Życzę wam żeby każda przespałą chociaż 5h ciągiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
byłam na spacerze 2 godziny i tak mnie krocze kuje że się zaraz zesram z bólu i do tego napięty brzuch jak kamplot 🙃 i kuwa to by było na tyle 😁
a teraz czekam bo o 22:30 leci premiera na TLC nowość "jestem w ciąży i.... " 🙂


A może sobie w końcu wychodzisz Konsti jak Cię tak kuje 😎

I dzięki za przypomnienie o TLC 😘 Też chciałam oglądać ten program i zapomniałam 🤨
A porodówka nadal w nagrywarce siedzi...jeszcze nie rozpakowałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
meliska napisał(a):
NovaM widzę, że dzień pełen wrażeń 😉 i jak jeszcze dajesz radę składać to łóżeczko z Kajtkiem w kroku? 😁 😁 😁


Hehehe Meliska nogi to mi się po tym dzisiejszym samolocie rozjechały i już chyba tak zostanie 😜
A łóżeczko już gotowe 🤪

No to fotke lozeczka prosze 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
novaM no kurde jestem ciekawa bo ona tak harcuje że zaraz padne 🤢 ale mnie boli 🤔 huhu
będę na telefonie wisiała laski bo się kładę więc jestem na łączach


Mój też dzisiaj znowu główkowanie ćwiczy 🤢
Boli jak cholera 🤢 Do tego lekarz przy badaniu skurcz wyczuł i pełna nadziei jutro na ktg polecę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie wlasnie klade spac 🙂 podobno o 12 przychodza tetno mierzyc potem o 3 a o 6 jest KTG i jak tu ciezarna ma sie wyspac 😞 najlepsze ze dzis sie dowiedzialam ze jak sie bierze ta kroplowke to nic nie mozna jesc przed i po 2 godziny 😞 ja nie bede miala sily na porod 😞 jutro pierwszy dzien wywolania. Kolorowych snow Wam zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
novaM napisał(a):
meliska napisał(a):
NovaM widzę, że dzień pełen wrażeń 😉 i jak jeszcze dajesz radę składać to łóżeczko z Kajtkiem w kroku? 😁 😁 😁


Hehehe Meliska nogi to mi się po tym dzisiejszym samolocie rozjechały i już chyba tak zostanie 😜
A łóżeczko już gotowe 🤪

No to fotke lozeczka prosze 😉 🙂


Proszę 😎
Fotka z telefonu więc jakości brak 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! Ja dzisiaj na IP wylądowałam 😞 mocno spuchłam. miałam stopy jak shrek i jeszcze sinieć mi zaczęły... więc zadzwoniłam do gina i kazał przyjechać do szpitala, bo miał akurat dyżur.. I zrobili mi ktg, jest wszystko ok. dostałam ochrzan, że za dużo chodzę i nie oszczędzam się i nie leżę z nogami u góry., i za dużo piję... wyobrażacie sobie... tym mnie zaskoczył, bo powiedział, że nie mogę za dużo bo woda mi się zatrzymuje i puchnę.. masakra.. na szczęście nie zatrzymał mnie na oddziale, bo miejsc nie było, jak mam leżeć, to już wolę w domu... mam taki zrąbany humor, smutno mi cholernie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
dziewczyny a mialyscie robione pod koniec badania na toxoplazmoze jak wczesniej nie chorowałyście?? bo ja nigdy nie chorowałam i mialam te badania IGM i IGG tylko na poczatku ciąży i nie wiem czy moj lekarz zapomnial czy juz sie nie robi na końcu ???

ja mialam w kazdym trymestrze jedno badanie, ostatnie tydzien temu, ze wzgledu na ryzyko zawodowe. W kazdym trymestrze jest ryzyko dla dziecka, w trzecim jednak najwieksze, bo chyba 95%!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki! Ja dzisiaj na IP wylądowałam 😞 mocno spuchłam. miałam stopy jak shrek i jeszcze sinieć mi zaczęły... więc zadzwoniłam do gina i kazał przyjechać do szpitala, bo miał akurat dyżur.. I zrobili mi ktg, jest wszystko ok. dostałam ochrzan, że za dużo chodzę i nie oszczędzam się i nie leżę z nogami u góry., i za dużo piję... wyobrażacie sobie... tym mnie zaskoczył, bo powiedział, że nie mogę za dużo bo woda mi się zatrzymuje i puchnę.. masakra.. na szczęście nie zatrzymał mnie na oddziale, bo miejsc nie było, jak mam leżeć, to już wolę w domu... mam taki zrąbany humor, smutno mi cholernie...

dobrze ze w domku, dziwne z tym piciem, chyba ze nie chodzilo mu o wode 😉 u nas w szpitalu na nadcisnienie i puchniecie kazali pic wlasnie nawet 3 litru dziennie!
ok spadam do meza bo sie stesknil i gada ze tylko na kompie siedze... 😉
Do jutra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa.. i jakby tego było mało, to położna nie mogła znaleźć serduszka i stwierdziła, że mała ułożona jest tyłkiem w dół... no way!!!!!!! jakim cudem????? przekręciła się??? a gin na to, że mało prawdopodobne, ale że wizytę mam w poniedziałek, to usg zrobimy.... a ja teraz zeschizowana jestem, a co jeżeli wcześniej mnie złapie??? położna mówiła, że nie robią usg przed porodem... zagryzę tam wszystkich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka to znowu ja !!! pooglądałam telewizję potem mi się spać zachciało ale jak wzięłam kąpiel to przestało mi się chcieć spać i siedzę!!! przed chwilką mleczko wypiłam cieplutkie i tak to jest!!!
Pamiętam jak Agami pisała o ciepłym mleczku ona pewnie dziś biedulka cierpi po tym nacięciu lecz Kubuś wszystko jej wyleczy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadia będzie dobrze wiem że to nerwy swoje robią i łatwo się mówi!!! pójdziesz w poniedziałek i zrobią ci usg spokojnie!!! Na pewno dzidzia poczeka a jeśli nie poczeka to lepiej urodzisz i wszystkiego dowiesz się w realu ehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM cudenko te lozeczko, pewnie sie cieszysz ze juz masz to z glowy 🙂
Ja jeszcze nie moge sie z tego cieszyc, bo nie mam rozstawionego, ale mam nadzieje ze jutro przyjdzie sofa do pokoju i wywale wersalke to miejsce bedzie 🙂 🙂 🙂

A tymczasem spadam do wyrka, bo juz spac mi sie chce 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia to Ty ani kroku dalej tylko wypoczywaj. I nie rozmyslaj za duzo o ulozeniu Tosi, na wizycie wszystkiego sie dowiesz 😘
Kasiunia zjadlabym te twoje lody, ale ja Zabki nie mam 😠
Nova w koncu sie Kajtek doczekal 😆

A ja zamknelam sie w kuchni. Sobie zrobilam gzik, choc twarog tutejszy mnie zszokowal, ale bylam tak glodna, ze uznalam, ze bylo pyszne.
Potem upieklam pierozki drzodzowe.
A teraz jeszcze ziemniaki pieke dla malzona.

Jak ja dzis po tym wszystkim nie urodze to bedzie cud 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia to miałaś w kilku słowach dzień z dupy jak nic 🤨 🤨 🤨

Coq szalejesz z tym jedzeniem ostatnio 🤪
A Kajtek rzeczywiście w końcu spokojnie wyglądać już może...albo niech jeszcze poczeka zanim pościel się upierze i wyschnie 😜

Doriana dobrej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...