Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Więc zacznę od tego ciężkiego dla mnie tematu 🤨
Widziałam porodówkę ->dwa boksy przedzielone zasłoną łazienkową -> o mało się nie porzygałam 🤢
Widziałam sale poporodowe -> min. 6 osobowe -> wyszłam szybciej niż weszłam 😠

Pocieszające jest to, że :
-oprowadziła mnie baaaardzo miła oddziałowa 🙂
-wszystko do "ćwiczeń" przed porodem jest ogólnie dostępne 🙂
-gaz rozweselający dostępny 🤪
-dzidzia na życzenie ląduje nai na golaska zaraz po wyjęciu na gołe ciało matki albo jak chce żeby najpierw dzieciaczka ogarnęli (bo się brzydzą niektóre niestety) to też nie ma problemu 🙂

Najważniejsze 🤪 :
zapis KTG -> młody pokazał swoją naturę niestety...niestety dla mnie bo skopana i dodatkowo unieruchomiona - bolało 😮
Skurcze nawet 60% 🤪 🤪 🤪
Lekarz mój akurat dyżur miał i stwierdził, że z tego co pamięta mam duży dom i już czas żeby porządki przedświąteczne zrobić 😎
Bo raczej do terminu Kajetan nie wytrzyma w brzuchu 🤪

Noooo i to by było na tyle 😎
Zaraz zabieram się za składanie szuflady pod łóżeczko i muszę meble poprzestawiać żeby już było wszystko na swoim miejscu 🙂
Aaaa no i muszę w końcu rozpakować tą komodę łazienkową bo nadal w kartonie stoi 🤔

I jeszcze jedno...ostatnie obiecuję 😉
Wózek zamawiam dzisiaj albo jutro 🙂
Trochę mi się plany zmieniły i z podróbki Mutsy przeskoczyłam na ->




...a w gratisie 🤪 🤪 🤪 ->
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

super ze wszystko oki Nova mały ma wychodzić co??? Fajnie że był twój lekarz na dyżurze!!!
Ktg nie znoszę i mam w niedzielę!!! skurcze pikne miałaś!!! Wózek sliczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Holi 🙂
Na serio jak on zobaczył ten zapis, a trwał chyba 20 min tylko to tylko się uśmiechnął i spojrzał na mnie znacząco 😎

Pam wmówa to połowa sukcesu więc od dzisiaj jak mantrę powtarzaj : Konsti wyłaź czwartego, Konsti wyłaź czwartego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę też powtarzać Eluś wyłaź 4 lub 5 lub urodzisz się nad ranem 6 heheh dobre
!!! a jak nie to trudno!!! no u mnie zapis to trwa 30 min minimum a 40 lub godz max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Nova to teraz co czekasz czy znowu na ktg pójdziesz??? czy już normalnie tylko oczekiwać

Mój gin powiedział, że nie ma sensu ktg robi następnego na dniach bo po co 😉 I tak niedługo do nich wrócę 😜
A "przepisowo" to tutaj od terminu ktg się codziennie sprawdza...więc dał mi do zrozumienia, że jak do terminu nic się dziać nie będzie to mam 14tego przyjść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ejjj... no co Ty NovaM chyba nie chcesz przegonić dziewczyn z początku tabelki... i kto będzie nadawał w rozgłośni... hęęę.... się pytam??? 😉
Pammat a Ty nie szalej z tą torbą... do 4 to jeszcze możesz pomieszkać pod adresem zamieszkania, a nie... kolonie się znów marzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Więc zacznę od tego ciężkiego dla mnie tematu 🤨
Widziałam porodówkę ->dwa boksy przedzielone zasłoną łazienkową -> o mało się nie porzygałam 🤢
Widziałam sale poporodowe -> min. 6 osobowe -> wyszłam szybciej niż weszłam 😠

Pocieszające jest to, że :
-oprowadziła mnie baaaardzo miła oddziałowa 🙂
-wszystko do "ćwiczeń" przed porodem jest ogólnie dostępne 🙂
-gaz rozweselający dostępny 🤪
-dzidzia na życzenie ląduje nai na golaska zaraz po wyjęciu na gołe ciało matki albo jak chce żeby najpierw dzieciaczka ogarnęli (bo się brzydzą niektóre niestety) to też nie ma problemu 🙂

Najważniejsze 🤪 :
zapis KTG -> młody pokazał swoją naturę niestety...niestety dla mnie bo skopana i dodatkowo unieruchomiona - bolało 😮
Skurcze nawet 60% 🤪 🤪 🤪
Lekarz mój akurat dyżur miał i stwierdził, że z tego co pamięta mam duży dom i już czas żeby porządki przedświąteczne zrobić 😎
Bo raczej do terminu Kajetan nie wytrzyma w brzuchu 🤪

Noooo i to by było na tyle 😎
Zaraz zabieram się za składanie szuflady pod łóżeczko i muszę meble poprzestawiać żeby już było wszystko na swoim miejscu 🙂
Aaaa no i muszę w końcu rozpakować tą komodę łazienkową bo nadal w kartonie stoi 🤔

I jeszcze jedno...ostatnie obiecuję 😉
Wózek zamawiam dzisiaj albo jutro 🙂
Trochę mi się plany zmieniły i z podróbki Mutsy przeskoczyłam na ->

No super, ze jestes zadowolona z KTG, bo jest juz czym 🤪
No a szpital to moze nie za fajny, ale oby personel byl spoko, no i porod lekki to na reszte nie zwraca sie uwagii 🙂
Wozek sliczny, no i ten bujaczek 😆 A ile to cudo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
dzis juz chodzilam i nic bylam u mamy i nic


Wiesz Holi ja to nawet czekac moge, bo i sa plusy z tego jakies - troche sie jeszcze zycie we dwoje wydluza, co nie powtarzalnie odejdzie w zapomnienie 😁
boje sie tylko przenoszenia i wywolywania porodu, no nie wiem jakos mnie to optymizmem nie napawa. 🤨 Wole zeby samo sie zaczelo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NovaM wózeczek niezły 🙂 tylko szybko zamawiaj... przecież Kajtuś musi w foteliku na domo wracać 😉
A porodówki nie zazdraszczam... u mnie to muszę się pochwalić wypas... nowo dobudowane skrzydło, więc jeszcze nowością bije po oczach. Trzy łoża do rodzenia, każde w osobnym pokoiku... a na położniczym sale jedno i dwuosobowe 🙂 Ale najważniejsze to trafić na fachowy i życzliwy personel... nie wiadomo jakie warunki tego nie zastąpią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
dzis juz chodzilam i nic bylam u mamy i nic


Wiesz Holi ja to nawet czekac moge, bo i sa plusy z tego jakies - troche sie jeszcze zycie we dwoje wydluza, co nie powtarzalnie odejdzie w zapomnienie 😁
boje sie tylko przenoszenia i wywolywania porodu, no nie wiem jakos mnie to optymizmem nie napawa. 🤨 Wole zeby samo sie zaczelo.


no z tym plusem to masz rację 🙂 tak mówię wczoraj do mojego męża, że to są ostatnie chwile kiedy jesteśmy tylko we dwoje... od teraz już tak nie będzie... bo będzie nas troje, potem czworo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
dzis juz chodzilam i nic bylam u mamy i nic


Wiesz Holi ja to nawet czekac moge, bo i sa plusy z tego jakies - troche sie jeszcze zycie we dwoje wydluza, co nie powtarzalnie odejdzie w zapomnienie 😁
boje sie tylko przenoszenia i wywolywania porodu, no nie wiem jakos mnie to optymizmem nie napawa. 🤨 Wole zeby samo sie zaczelo.


no z tym plusem to masz rację 🙂 tak mówię wczoraj do mojego męża, że to są ostatnie chwile kiedy jesteśmy tylko we dwoje... od teraz już tak nie będzie... bo będzie nas troje, potem czworo... 🙂

a potem pięcioro... 😜
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
dzis juz chodzilam i nic bylam u mamy i nic


Wiesz Holi ja to nawet czekac moge, bo i sa plusy z tego jakies - troche sie jeszcze zycie we dwoje wydluza, co nie powtarzalnie odejdzie w zapomnienie 😁
boje sie tylko przenoszenia i wywolywania porodu, no nie wiem jakos mnie to optymizmem nie napawa. 🤨 Wole zeby samo sie zaczelo.


no z tym plusem to masz rację 🙂 tak mówię wczoraj do mojego męża, że to są ostatnie chwile kiedy jesteśmy tylko we dwoje... od teraz już tak nie będzie... bo będzie nas troje, potem czworo... 🙂

a potem pięcioro... 😜
😁 😁 😁


no mąż chce trójkę dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...