Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Holi żadna wyrodna matka z Ciebie tylko nie lubisz jak Twój maluch płacze, a to przecież normalne 😉
Co do smoka to mój tylko zasysa zaraz po kąpieli heh nie wiem od czego to zależy ale w ciągu dnia ani w nocy jak tylko smoka w buzi poczuje to pluje się, wygina i skrzeczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
witam ja sobie postanowiłam na chwilkę siąść na necie!!! Mały wykąpany i śpi co ile kąpiecie dzieciaczki my z mężem co 2 dni kąpiemy!!! COQ mojemu małemu też ropieją oczka ale to oba jak płacze zamienia się to w ropę!!! Tak to wszystko oki!!! Powiem wam że z mężem jestem jeszcze do 1 stycznia i radzimy sobie ale nie wyobrażam sobie jak on do pracy pójdzie bo ja dziś jak kąpałam małego to bez pomocy mojego męża nie dała bym rady!!!


Holi dasz rade, jestes kobieta!!!!!!!!!!!! Masz instynkt, zreszta juz sie pewnie duzo nauczylas przez te prawie trzy tygodnie, wiec sie nie boj!! Wyobraz sobie, ze ja wyladowalam calkiem sama po wyjsciu ze szitala i od A do Z wszystkim musialam sie zajac. W domu nie jest idealnie - czytaj marnie jemy 😁 ale juz coraz lepiej - ale trzeba dac sobie czas na wszystko. Doswiadczenia z niemowlakami nie mialam zadnego a jakos sie udalo. 🙂 Tobie tez sie uda Kochana! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe mam nadzieje, ze jestes w szpitalu i ze sie uwiniesz jeszcze dzis 😆 Ja w kazdym razie trzymam kciuki!!!

Aga dzielny jest twoj maly chlopiec! 😆 No i Wy dzielnie sobie radzicie. Oby jak najszybciej nozka byla zdrowa. 😘

Chcialam wyjsc jeszcze z Mala na spacer, ale obudzila sie tylko na mleko i spi dalej... to chyba nie bede jej tarmosic 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
witam ja sobie postanowiłam na chwilkę siąść na necie!!! Mały wykąpany i śpi co ile kąpiecie dzieciaczki my z mężem co 2 dni kąpiemy!!! COQ mojemu małemu też ropieją oczka ale to oba jak płacze zamienia się to w ropę!!! Tak to wszystko oki!!! Powiem wam że z mężem jestem jeszcze do 1 stycznia i radzimy sobie ale nie wyobrażam sobie jak on do pracy pójdzie bo ja dziś jak kąpałam małego to bez pomocy mojego męża nie dała bym rady!!!


Holi dasz rade, jestes kobieta!!!!!!!!!!!! Masz instynkt, zreszta juz sie pewnie duzo nauczylas przez te prawie trzy tygodnie, wiec sie nie boj!! Wyobraz sobie, ze ja wyladowalam calkiem sama po wyjsciu ze szitala i od A do Z wszystkim musialam sie zajac. W domu nie jest idealnie - czytaj marnie jemy 😁 ale juz coraz lepiej - ale trzeba dac sobie czas na wszystko. Doswiadczenia z niemowlakami nie mialam zadnego a jakos sie udalo. 🙂 Tobie tez sie uda Kochana! 😘


Jestem tego samego zdania 🙂
Kobiety to po prostu mają we krwi i tyle 🙂
A mamuśki rzucone na głęboką wodę tak jak Ty Coq często gęsto o wiele lepiej dają sobie ze wszystkim radę niż te, które mają przy sobie kilku "pomocników" 😎
No i podsumowując.......GRUDNIÓWECZKI JESTEŚMY i kto ma dać radę jak nie my 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
hello!!! Powróciłam hihih^^ Postaram się jeszcze dziś opisać całą akcję porodową 🙂 🙂 😘 😘 😘


Szybko wyszlas Kasiu, czyli nie musialo byc zle 🙂

No bardziej mnie nastraszyli z samego początku, ale na szczęście wszystko odbyło się dobrze i bezproblemowo 😎 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
hello!!! Powróciłam hihih^^ Postaram się jeszcze dziś opisać całą akcję porodową 🙂 🙂 😘 😘 😘


Szybko wyszlas Kasiu, czyli nie musialo byc zle 🙂

No bardziej mnie nastraszyli z samego początku, ale na szczęście wszystko odbyło się dobrze i bezproblemowo 😎 🙂 🙂


To superasnie!!!! 🙂
Ech oni od samego poczatku, Cie czyms strasza...no ale to juz koniec.
I jak i jak i jak? Zakochana w synku? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Dziewczynki kochane piszcie coś noooo 😎

Mnie wciągnęło pisanie przeżyć porodowych 😉
I tak się zastanawiam kto to będzie chciał czytać bo rozpisałam się na maxa 😜


No ba!!! Watpisz?! 😎 Jak skonczysz to dawaj. O ile moj Spioch sie nie obudzi to bede czytac od razu! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba nie ma co liczyc na pisanine tytaj 😞 Pewnie Mamusie i Brzuszki swietuja!!! Albo maluchami sie zajmuja. Moja spi spi spi - chyba posiedzimy w nocy 😁 - wiec moge forumowac.

W ogole szkoda mi tej ciazowej atmosfery na forum 😞 Wiem, ze taka kolej rzeczy, ale bylo uroczo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
Dziewczynki kochane piszcie coś noooo 😎

Mnie wciągnęło pisanie przeżyć porodowych 😉
I tak się zastanawiam kto to będzie chciał czytać bo rozpisałam się na maxa 😜


No ba!!! Watpisz?! 😎 Jak skonczysz to dawaj. O ile moj Spioch sie nie obudzi to bede czytac od razu! 🙃


Heh Coq jeszcze piszę 😜
Ale myślę, że wieczorną lekturę macie zapewnioną 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):

W ogole szkoda mi tej ciazowej atmosfery na forum 😞 Wiem, ze taka kolej rzeczy, ale bylo uroczo...

Właśnie założyłam sobie konto na mamusiach. Poczekamy jeszcze na ostatnie brzuszki i dalej forumujemy tylko nam sie tamaty trochę zmienią i może czasu mniej... Weronika dała mi dzis popoalić między 14 a 18, przed chwilą zasnęła
A tak swoją drogą to czekam na wieści od Chloe. Może już jest po?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale coś Wam powiem 🥴 😜 ja jako dziecko ssałam kciuka i to do 6 roku życia 😮 rodzice pod każdym względem walczyli ze mną zawijając mi ręce w rękawiczki itd moja mama nawet mówiła mi jak byłam mała, że wyobraża sobie w przeszłości mnie z palcem w buzi a za mną gromadkę dzieci, które ssą palec no i dziś w nocy słyszę takie "cyckanie" patrzę na małego a on kciuk w buzi...... no to sobie myślę..."pozamiatane" To ma za mną 🤔 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zeby troche stron zapelnic, to napisze co wymyslil moj maz.

Zapowiada nam sie przeprowadzka - no oby, oby, w pol roku sie zmiescic- wiec i wydatki na mebelki i takie rozne roznosci. A on mi tu wyskakuje z WIELKIM TELEWIZOREM O JAKIM ZAWSZE MARZYL 😮 Telewizor mamy zgrabny, oj nie znam sie na tych bajerach, no w kazdym razie cieniutki, nie wiem ile cali, ale dosc duzy. Wiec po co nam nowy? No bo dziecko telewizji zawsze marzylo o duzym. "A ten zostawimy dla Yasmine". 😮 Myslalam, ze z lozka spadne!!! 😁 😁 Ja tu mam w planach przekazanie idei corce, ze w telewizor nie warto sie gapic za duzo, a mozna i wcale, a ten chce jej w spadku zostawiac jej wlasny 🤔
Kazalam sprzedac gdyby zamierzal kupowac nowy. Jeszcze cos marudzil pod nosem, ze wtedy jeden w salonie drugi w sypilni.... 😮 ... on uspiac przy telewizji lubi 😎 hahaha Boze co za przypadek.!!!! a ja na stdudiach nauczylam sie zyc bez telewizora i z checia bym to pudlo wyrzucila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
a tak ogólnie chyba mam problem 🤢 jedną pierś mam twardą jak kamień i zaczyna już mnie pobolewać 😞 😞 jak mogę sobie z nią pomóc, bo pokarm mi z niej nie leci 😞 😞 😞


Prysznic sobie zrób ciepły i zacznij masować- obydwie dłonie na pierś, jedną na górze drugą podtrzymaj od dołu i masuj w stronę brodawki. Po kilku razach pokarm powinien zacząc lecieć a jak masz laktator to po takim masowaniu i prysznicu powinno lekko płynąć 🙂 Pamiętaj jednak o masowaniu i pod pachami też prawie 🙂
Sorki za brak składni ale "szybko myślę" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...