Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
Kurde mam nadzieje ze wiadomosc Was nie rozczaruje... 🤢


A JA JUZ CHYBA WIEM O CO CHODZI.... 🙂
OTÓRZ NAPEWNO NASZA "GUGA" ZNA PŁEĆ DZIDZIUSIA 🙂 I NAM POWIE
NA 90% MYŚLĘ ŻE TO BĘDZIE TA WYCZEKIWANA NOWINA 🙂
TAK CZY SIAK PRZEKONAMY SIĘ O 18 CZY MIAŁAM RACJĘ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja mysle ze warto robioć te badania genetyczne. A to z tego względu że nawet jesli się okaze że jest jakaś wada to jest czas na to zeby zastanowić się jak dalej działać. Jak pomóc i jak pielęgnować itd... wiadomo taka wiadomość to szok, ale chyba jeszcze większy szok jest wtedy jak się nie wie a okazuje się dopiero przy porodzie.
Candys nic się nie martw lepiej zeby to teraz jeszcze raz sprawdzić niż żyć w nieśweiadomości. Będzie dobrze.

Guga już sama nie może wytrzymac 🙂 No to może już powiedz 🙂
Bo za raz tu historie niestworzone będziemy wymyslać co tam nam szykujesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
albo bliźniątko się pokazało hehe ale to już chyba za późno na takie odkrycie hihi
rety umieram z ciekawości piszzz, ja zaraz jade po bilet i z psem do fryzjera bo już go prawie nie widać i co? zamiast pilnować fryzjerki żeby mi za bardzo psa nie ogoliła bede sie starała rozwiązać tajemnice Gugi :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chamster to Ci pomoze wstawić fotke


1. Wchodzimy na stronę http://imageshack.us/
2.Jeśli nie zaznaczy się opcja obrazy/film to ją zaznaczamy dla Prześlij:
3.W Zmiana rozmiaru obrazu wybieramy opcję z rozwijanego menu 320x240 dla stron internetowych i poczty e-mail
4.Klikamy Prześlij teraz i czekamy na wygenerowanie kodów/linków
5.Pod naszym świeżo załadowanym zdjęciem pojawią się linki i kody,wybieramy i kopiujemy Kod forum
6.Wchodzimy na forum i w oknie dodania wiadomości na górnym pasku wybieramyLink[Ctr+l] i wklejamy tam nasz kod -> zatwierdź -> wyślij wiadomość .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
magda_lena napisał(a):
guga- dziekuje za szybka odpowiedz, napewno podejme z nimi kontakt 🙂 kurcze czuje sie zle ze nie zrobilam tego badania, w koncu zdrowie dzidzi ponad wszystko. A tutaj widze ze kazda z was zrobila. ☺️


Proszę znalazlam na swoim wyniku namiary :

Samodzielna Pracownia Cytogenetyki
PAM
ul POŁABSKA 4
SZCZECIN
REJESTRACJA TEL 0914661565
WWW.PREDIAG.COM



dzwonilam ale nie ma szans na poniedzialek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra… Nadal mi ciężko…ale ….

Mój mąż pracuje na morzu… wrócił do domu 28 lutego i dzisiaj w nocy wyjechał na kolejne 4 miesiące…wraca dopiero w październiku. Nie musze mówić ze jest mi bardzo ciężko…i smutno…. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Wczoraj zadzwoniliśmy do teściów – rodziców męża- do Girbraltaru , żeby się pożegnać…. Rozmawialiśmy na Skypie… wiec i oni nas i my ich słyszeliśmy…

W trakcie teściu zapytał kiedy syn wraca do domu i czemu miał tylko 3,5 miesiaca urlopu… więc mówimy ze skoro jestem w 4 miesiącu to chcemy żeby mąż był troszkę przed i po porodzie …raczej oczywiste…

A mój teść na to :
NO WŁAŚNIE JA SIĘ TAK ZASTANAWIAŁEM…. 😮 SKORO MÓJ SYN BYŁ W DOMU 3.5 MIESIĄCA TO JAKIM CUDEM TY JESTEŚ W 4 MIESIĄCU CIĄŻY ???????????????????????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

No nie musze mówić jak się poczułam…. Zawsze byłam ulubioną synową a tu taki POLICZEK.
Uciekłam z płaczem na górę i zostawiłam męża z tą sytuacją…. Miałam ochotę powiedzieć ze listonosz mnie RU...AŁ ale zabrakło mi oddechu żeby mówić….
Mąż oczywiście ojca opier…ł , mama (teściowa) też go zjeb… ale co powiedziane zostało to zostało….
Musiałam się poniżyć i wysłalam smsa do teściowej ze: pierwszy dzien ostatniej miesiączki to 2 marca, owulacja 15 go marca… zaszłam w ciąże własnie wtedy i jestem w 14 tyg 2 dniu… czyłi 4 miesiąc…listonosz nie jest ojcem tylko moj mąż
Ona biedna przepraszała…no bo w sumie Bugu Ducha winna…
Ale mi się przykro zrobiło ...



Jestem sama jak kołek przez kolejne , dlugie 120 dni.... dobrze ze mam Was 😞



Co Wy na to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh biedna Guga
Kochana wiem że ciężko skoro jeszcze sama teraz zostałaś, ale wiesz faceci nie rozumieją sie na tych sprawach dla teścia w 4 miesiącu to wiesz pełne 4 miesiące. ALe to go oczywiście nie tłumaczy. Wiem że stracisz do niego teraz zaufanie... ale kochana trzymaj sie. Najwazniejsze ze Twój mąż od razu stanął za Tobą a nie zwątpił jakby to zrobił ni jeden. Głowa do góry. Dobrze ze to wyrzuciłaś wreszcie. No i jestesmy z Toba jak Ci źle to po prostu pisz 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dobra… Nadal mi ciężko…ale ….

Mój mąż pracuje na morzu… wrócił do domu 28 lutego i dzisiaj w nocy wyjechał na kolejne 4 miesiące…wraca dopiero w październiku. Nie musze mówić ze jest mi bardzo ciężko…i smutno…. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Wczoraj zadzwoniliśmy do teściów – rodziców męża- do Girbraltaru , żeby się pożegnać…. Rozmawialiśmy na Skypie… wiec i oni nas i my ich słyszeliśmy…

W trakcie teściu zapytał kiedy syn wraca do domu i czemu miał tylko 3,5 miesiaca urlopu… więc mówimy ze skoro jestem w 4 miesiącu to chcemy żeby mąż był troszkę przed i po porodzie …raczej oczywiste…

A mój teść na to :
NO WŁAŚNIE JA SIĘ TAK ZASTANAWIAŁEM…. 😮 SKORO MÓJ SYN BYŁ W DOMU 3.5 MIESIĄCA TO JAKIM CUDEM TY JESTEŚ W 4 MIESIĄCU CIĄŻY ???????????????????????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

No nie musze mówić jak się poczułam…. Zawsze byłam ulubioną synową a tu taki POLICZEK.
Uciekłam z płaczem na górę i zostawiłam męża z tą sytuacją…. Miałam ochotę powiedzieć ze listonosz mnie RU...AŁ ale zabrakło mi oddechu żeby mówić….
Mąż oczywiście ojca opier…ł , mama (teściowa) też go zjeb… ale co powiedziane zostało to zostało….
Musiałam się poniżyć i wysłalam smsa do teściowej ze: pierwszy dzien ostatniej miesiączki to 2 marca, owulacja 15 go marca… zaszłam w ciąże własnie wtedy i jestem w 14 tyg 2 dniu… czyłi 4 miesiąc…listonosz nie jest ojcem tylko moj mąż
Ona biedna przepraszała…no bo w sumie Bugu Ducha winna…
Ale mi się przykro zrobiło ...



Jestem sama jak kołek przez kolejne , dlugie 120 dni.... dobrze ze mam Was 😞



Co Wy na to ?



BIDULKOOO 😞 SMUTNE TO,A ZARAZEM TWÓJ TEŚĆ JEST CHAMSKI NA MAXA!!!TAK CZY INACZEJ NIE ZOSTAJESZ ZUPEŁNIE "SAMA" BO Z MALUSIM TWOIM DZIDZIUSIEM,WIĘC JAK CI BĘDZIE SMUTNO TO BĘDZIESZ GO PUKAC W BRZUSIO,GADAĆ DO NIEGO I ZOBACZYSZ ZLECI WAM TEN "120 DNIOWY CZAS ROZSTANIA" :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga, kurcze, nie wiem czy to do smiechu czy do placzu.... Troche bezczelne, nagle mial przeblysk inteligencji, cos sobie w glowie policzyl na szybko i mu sie nie zgadzalo i wypalil bez zastanowienia. Nie martw sie, mysle ze to historia, ktora teraz wydaje sie straszna, ale kiedys jak bedziecie sie z tego smiac wszyscy! 🙂
Co do wyjazdu meza... to moj tez od rana do nocy w pracyw iec go prawie nie widze, dobrze ze sa dziewczyny na forum i telefony 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moją mamę zatkało...tak jak zawsze wygadana przyjęła newsa zmilczeniem... kolezanka sie smiała bo mówi ze brak jej słów... 😮.


Aaaaa przyszła na pocieszenie poduszka C która zamówiłam - rewelacja, polecam... !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do guga
Bardzo mi przykro że tak cię teść potraktował strasznie źle postąpił jeszcze jak w ciąży jesteś!!! Nie przejmuj się jesteś silna ale mi też by się przykro zrobiło ale teściowa spoko i męża masz który broni cię jesteśmy z tobą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ja już wróciłam z pracy dziś naprawdę masakra dużo ludzi i sami tacy upierdliwi bardzo dużo towaru ja już mam dość!!!!Właśnie jestem w domku zachciało mi się zupki jarzynowej i sobie robię!!! Mój mąż dziś wraca z delegacji tydzień go nie było tak się stęskniłam także już będzie wesoło!!!Zaraz idę na pogaduchy do koleżanki!!!!Humor ,mam w sumie dziś dobry bo ludzie już sami zauważają że jestem w ciąży i gratulują to naprawdę mnie wynosi na pielesze!!! hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
A tak w ogóle to ja już wróciłam z pracy dziś naprawdę masakra dużo ludzi i sami tacy upierdliwi bardzo dużo towaru ja już mam dość!!!!Właśnie jestem w domku zachciało mi się zupki jarzynowej i sobie robię!!! Mój mąż dziś wraca z delegacji tydzień go nie było tak się stęskniłam także już będzie wesoło!!!Zaraz idę na pogaduchy do koleżanki!!!!Humor ,mam w sumie dziś dobry bo ludzie już sami zauważają że jestem w ciąży i gratulują to naprawdę mnie wynosi na pielesze!!! hihih


a u nas dzisiaj na odwrot - malo pacjentow wlasnie... a wczoraj nie wiedzialam co pierw robic.
no i brzuszka u mnie tez jeszcze nikt nie zauwaza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
]

a u nas dzisiaj na odwrot - malo pacjentow wlasnie... a wczoraj nie wiedzialam co pierw robic.
no i brzuszka u mnie tez jeszcze nikt nie zauwaza 😞



U mnie też nikt nie widzi...
''nooo co ty, ty w ciąży i to w 15 tygodniu ???? Nooo nie widać nic a nic....''
..........Pewnie dlatego , że to dziecko ''listonosza''.... 😠

A jak nie widac jak z biustonosza mi sie wylewa, brzuszek jak bym kilo fasolki zjadła...ech...kto nie chce, ten nie widzi... ja tam widze ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do chloe!!!
Witam cię kochana no a ty gdzie pracujesz że pacjentów mało??? U mnie właśnie dużo pacjentów i towaru!!!! Nie martw się brzuszek ci wyjdzie dokładnie za 1 tydz lub 1,5 ja w 11 tyg jeszcze nie miałam a teraz się wyjawił zobaczysz głowa do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guga ludzie tacy są tak jak mówisz jak nie chcą nie widzą u mnie powoli zaczynają widzieć i mówić gratulację spokojnie zaraz wam będą gratulować mi za to w cycki nie ma co patrzeć bo ja mam małe i nie rosną 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Guga ludzie tacy są tak jak mówisz jak nie chcą nie widzą u mnie powoli zaczynają widzieć i mówić gratulację spokojnie zaraz wam będą gratulować mi za to w cycki nie ma co patrzeć bo ja mam małe i nie rosną 😞


Ja tez mam male, hihi 😉Takze jak teraz torszke podrosly to sie nimi ciesze i chwale, dekolty nosze i w ogole 😉

a na bruszek cierpliwie czekam. moja mama w drugiej ciazy miala dopiero w 5 m-cu i to malutki. a jets bardzos zczupla wiec powinno niby byc widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...