Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pytałam już o to, czy już stosujecie krem na rozstępy? Piersi też nim smarujecie? a resztę ciała czym? mam oliwkę, ale nie mogę znieść jej zapachu, muszę coś innego, poradźcie.. Można zwykłym balsamem? Dzisiaj znowu o mało nie wymiotowałam... długo coś mnie trzyma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, ja stosuje już od onad miesiąca, codziennie wieczorem wcieram w piersi, brzuch, boczki i pupe:-) a na reszte ciała, czyli ręce i nogi zwykly balsam. Mysle ze lepiej smaruj sie specjalnym kremem, bo zwykly balsam ma inna konsystencje niz taki specjalnym jest bardziej tlusty, a ja oliwki nie moge, bo wbrew rozumowi mnie wysusza skóre;-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 wszytsko w porządku z Twoją oliwką 🙂 Oczywiście zalezy jaki rodzaj, ale generalnie oliwki dziecięce są wysuszające. Niemowlęta mają łojotok naturalny i po to oliwka by wysuszać 🙂 dlategop wazne by smarowac nią codziennie po kapieli głókę dzidzi to się ciemieniucha nie zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny ja od rana byłam na zakupach i kupiłam sobie nową pościel do sypialni jest śliczna 🤪
Basia solaris? kojarzy mi się z autobusami a mój facet w solarisie robi 😜
Chloe szczerze Ci gratuluję 🙂 chciałabym wyrazić tylko zdanie na temat pokoju niebieskiego to mój facet pomalował sypialnie na ten kolor za nim się przeprowadziłam teraz w sierpniu zmieniamy kolor bo jest okropnie zimny nie mogę patrzeć na te niebiesko błękitne ściany 🤢 ale wiadomo zrobisz jak zechcesz 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 wygoogluj terrarium.com tam znajdziesz wszystkie info na temat swojej agamki, ajak nie to jest wiele osob ktore odpowiedza Ci na Twoje pytanie. Od siebie tylko dodam ze nie obcina sie jaszczurkom pazurkow 😉
A tak wogole to witam wszystkie grudniowe mamy, ja chyba rowniez bede grudniowa mamuska ( z USG wiek plodu to 13tyg i 3 dni) wiec termin na koniec grudnia mimo iz mnie marzy sie dokladnie 3 stycznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
postanowilam ze przejde sie jeszcze raz po sklepach i wtedy zdecyduje, bo ciezko tak przez neta ocenic i nie mam nic na oku konkretnego
widzialyscie reklame tego nowego sklepu tez mozna cos fajnego wynalezc
powinien dzialac
ja bym sie widziala w czyms takim ale droga trochee
bubbleroom


ulka a ta...???

http://allegro.pl/vila-sukienka-36-jak-z-bajki-i1675893124.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Cześć dziewczyny ja od rana byłam na zakupach i kupiłam sobie nową pościel do sypialni jest śliczna 🤪
Basia solaris? kojarzy mi się z autobusami a mój facet w solarisie robi 😜
Chloe szczerze Ci gratuluję 🙂 chciałabym wyrazić tylko zdanie na temat pokoju niebieskiego to mój facet pomalował sypialnie na ten kolor za nim się przeprowadziłam teraz w sierpniu zmieniamy kolor bo jest okropnie zimny nie mogę patrzeć na te niebiesko błękitne ściany 🤢 ale wiadomo zrobisz jak zechcesz 😎

Egzamin z Solarisa 10, to jest tez taki system operacyjny oparty na Unixie. Jeden z produktow kiedys Sun Microsystem a teraz Oracla. Jesli mi sie uda zdac bede Certyfikowanym Administratorem tego systemu 🙂
Co do autobusow to tez sie z tego smialam 🙂 Najsmieszniej bylo to ze najpierw poznalam ten system operacyjny a potem dopiero zobaczylam ze te autobusy jezdza. Bylam przekonana ze cos jednak maja wspolnego z tym systemem (oprogramowananie elektroniki czy cos), ale okazalo sie ze nic 🙂 Dobrze ze nie wpadlam na gebialny pomysl zeby dowiadywac sie co wspolnego maja z soba autkobus i ten system 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anetkamm napisał(a):
Basienka84 wygoogluj terrarium.com tam znajdziesz wszystkie info na temat swojej agamki, ajak nie to jest wiele osob ktore odpowiedza Ci na Twoje pytanie. Od siebie tylko dodam ze nie obcina sie jaszczurkom pazurkow 😉

Dzieki wielkie 🙂 Poki co staram sie z nia wychodzic jak najczesciej na podworko i jak biega po betonie to sobie pazurki troche sciera 🙂 Jednak bardzo szybko ucieka na trawke a potem wspina sie na drzewko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
o jaka tania! dzieki za pomoc, na allegro caly czas poluje moze cos upoluje...jak cos kupie to sie pochwale i nie moge sie doczekac jak wam tu wstawie zdjecia ze slubu! kuźwa już za miesiac bede mezatką aaaaa



A wiesz jak fajnie bedzie 🙂 ja sobie bardzo chwale bycie mezatka 😜
Popatrz jeszcze tu... i juz nie szukam wiecej 🙂
http://www.ceneo.pl/Suknie_i_sukienki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulka - mnie tez cos pare razy laskotalo, tak smiesznie, ale do tej pory nie jestem pewna czy to w srodku czy na zewnatrz... 😉

ulka i guga - zgadzam sie - ja tez bardzo sobie chwale bycie mezatka! 🙂

anetkamm - ja tez mialam legwana zielonego jak bylam mlodsza ale niestety raz uciekl z terrarium i moj pies (husky) go zlapal 😞 zebami niestety.

nadia - ja uzywam Elancyl i pachnie slicznie i bardzo fajna skora jesy w dotyku potem, polecam!

pammat - moze masz racje z ttym kolorem. ale my mamy sypialnie sliwkowa i tez juz mam dosyc troche. wszystko sie moze znudzic. moi rodzice maja duzy pokoj 2 sicany blekitne, 2 biale i bardzo przyjemnie jest. ale fakt, w naszym ze scianami takimi cos jak len i kawa z mlekiem jest duzo przytulniej 🙂

sluchajcie bylam dzisiaj po pracy w pasazu handlowym i oczywiscie milion wyprzedazy, wiec gdzie poszlam? do smyka!! i co? nie moglam sie oprzec i kupilam niebieskie ubranko, takie spioszki ze stopkami, welurowe takie milutkie, z piesiami nadrukowanymi!!! jak je zobaczylam to wiedzialam ze bez nich nie wyjde!! na szczescie nie jestem przesadna ani zabobonna 🙂 pokazalam juz mezowi i tez mu sie strasznie spodobaly. pewnie nastepna wyprzedaz bedzie po swietach, troche za pozno na kupowanie wyprawki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jestem załamana.... byłam przed chwila w toalecie i znów pojawiła sie krew, niby niedużo ale....dzwoniłam do mojego lekarza i okazało sie że na urlopie jest, kazał sie zgłosić na izbe przyjęc a ja się boję że znów mnie zatrzymają w szpitalu. normalnie chce mi sie ryczeć, dzwoniłam do kilku gabinetów, wszystko juz pozamykane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
chloe moi chłopcy mają pokój niebiesko zielony takie niebo i ziemia farbami duluxa i śnieżki malowany 🙂
o takich specjalnych dla dzieci nie słyszałam.


malarz umowiony na poczatek wrzesnia - do tej pory mamy duuzo czasu na wymyslenie koloru 🙂 🙂

aach - i mamy juz imie dla maluszka plci meskiej - Kuba 🙂 🙂 Jak na nie wpadlismy, od razu obojgu nam sie spodobalo i jakos tak nam pasuje mowic do brzuszka Kubuś 🙂 🙂 Pomijam fakt ze od 2 miesiecy gadalismy do brzuszka Sarunia :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
dziewczyny jestem załamana.... byłam przed chwila w toalecie i znów pojawiła sie krew, niby niedużo ale....dzwoniłam do mojego lekarza i okazało sie że na urlopie jest, kazał sie zgłosić na izbe przyjęc a ja się boję że znów mnie zatrzymają w szpitalu. normalnie chce mi sie ryczeć, dzwoniłam do kilku gabinetów, wszystko juz pozamykane 😞


spokojnie, bedzie wszystko dobrze!!!!!!!! jedz i upewnisz sie ze z dzidzia ok, moze nie zatrzymaja cie na odzdziele. ale w razie czego wez sobie laptopa!!

ja tez do tej pory po stosunku lub po zalozeniu globulki z lactovaginalu miewam sluz z domieszka krwi, i moja gin uwaza ze to normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyle że żadnego przytulanka nie było.....i nie śluz z domieszka krwi a krew.....po poprzednich przebojach wciąż mam odruch sprawdzania papieru po podtarciu ☺️ no i jak zobaczyłam że zabarwiony to oczywiście zanurkowałam głębiej i okazało się że krwi sporo więcej. Serio chce mi sie ryczeć ale chyba nie pojadę do szpitala, nie mam juz siły leżec tam znów 3 dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Tyle że żadnego przytulanka nie było.....i nie śluz z domieszka krwi a krew.....po poprzednich przebojach wciąż mam odruch sprawdzania papieru po podtarciu ☺️ no i jak zobaczyłam że zabarwiony to oczywiście zanurkowałam głębiej i okazało się że krwi sporo więcej. Serio chce mi sie ryczeć ale chyba nie pojadę do szpitala, nie mam juz siły leżec tam znów 3 dni....


Wanilia.... jedz!!!!!!!!! I głowy nie zawracaj...zawsze możesz po badaniu odmówic przyjecia a jak beda chcieli Cie zbadac po przyjeciu to sie wypiszesz na własne rządanie - bo bedzie wszystko ok !!!
I tak sie bedziesz denerwować i tak a teraz to nie ma mowy o takich stresach...
Jedz i sprawdz...prosze... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki 🙂
Ja znowu po przerwie... Grype mialam i w chodzilam tylko na chwile, bo praktycznie caly czas spalam.. masakra. Do tego maz mial tydzien temu operacje i w srodku tygodnia okazalo sie ze sa komplikacje, bo lekarze powinni troche dluzej zatrzymac saczek czy jakos tak, zeby krew odprowadzala i plyny ale na drugi dzien kazali przyjsc do szpitala i go wyjac.A teraz okazalo sie ze sie po operacji krew zbiera i do poniedzialku czekac trzeba na ponowne badania i decyzje. Ech mowie Wam, jak nie urok to sraczka.
Milego dzionka Wam zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
rubi napisał(a):
chloe moi chłopcy mają pokój niebiesko zielony takie niebo i ziemia farbami duluxa i śnieżki malowany 🙂
o takich specjalnych dla dzieci nie słyszałam.


malarz umowiony na poczatek wrzesnia - do tej pory mamy duuzo czasu na wymyslenie koloru 🙂 🙂

aach - i mamy juz imie dla maluszka plci meskiej - Kuba 🙂 🙂 Jak na nie wpadlismy, od razu obojgu nam sie spodobalo i jakos tak nam pasuje mowic do brzuszka Kubuś 🙂 🙂 Pomijam fakt ze od 2 miesiecy gadalismy do brzuszka Sarunia :P:P


Śliczne imię, było na naszej liście ale już mamy w bliskiej rodzinie 🙂 Mężowi podoba sie Maciej.... nie wiem skąd mu sie to wzieło bo to typowo polskie imię .... a dla dziewczynki.... Emma...Emily...jeszcze myślimy a intensywniej bedziemy w lipcu po badaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...