Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DZIĘKI ZA POCIESZENIE....NIC MI SIE NIE DZIEJE POZATYM ŻE NIE CZUJE GO<ŻADNEGO PLAMIENIA NIE MAM ,NIC,TYLKO BRZUCH MNIE TROCHE BOLI ALE TO MACICA -TYPOWY ROZCIĄGAJĄCY BEBESZKI BÓL > A HALLOWEEN TO 30 PAŹDZIERNIKA -JAKOŚ TAK 🙂 JUŻ WTEDY BĘDĘ "OGROOOOMNĄ DYNIĄ"-I TO BEZ ŻADNEGO "PRZEBIERANIA "SIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
ANIU,JUZ ZJADŁAM SŁODYCZE,POPIŁAM GAZOWANEGO I W SUMIE TO LEŻE PÓŁ DNIA,A TEN NIC....UPARTE TO MOJE DZIECKO I JUZ STRESUJE RODZICÓW !!! 🙂


no co ty Candys, tylko sie nie stresuj, maluszek to czuje i dlatego taki spokojny!! Ja tez tak miałam, że miały sie kilka dni nie odzywał, a potem znowu zaczal jak gdyby nigdy nic. Tylko Tate ochrzań, że Cie dodatkowo stresuje! ma być opoka spokoju, a nie dodatkowo stresowac!! 😎
bedzie dobrze, maly pewnie odpoczywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
WITAJCIE.JA OD WCZORAJ TROSZKE SIE STRESUJE BO "MAŁY" JAKBY PRZESTAŁ SIE RUSZAĆ.JUŻ SAMA NIEWIEM CZY PANIKOWAC CZY POCZEKAC.ZAZWYCZAJ DAWAŁ ZNAC O SOBIE A TERAZ SPOKÓJ...O MYŚLICIE?MIAŁ KTOS MOŻE TEZ TAKI PRZYPADEK ??? 😞


hej, dopiero teraz czytam co napisalyscie caly dzien.
Nie martw sie ja w zeszlym tygodniu 2 dni prawie nie czulam malego!! A jak czulam to bardzo leciutko i gdzies tam w glebi, jakby kopal w kregoslup. Potem zrobil mega fikolka i juz kopal mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze ma miejsce na wiercenie ale z czasem będzie go coraz mniej więc bedzie mocno dawał o osbie znac ja dzisaj ściągłam ze strychu 4 kartony ciuszków kocyków pościeli itp zawaliłam cały bagażnik jeszcze jeden karton został także z teściową wspominałyśmy jak to chłopcy byli takimi kruszynkami 🙂 zmykam do spanka a jutro wieczór wracam do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór śpiącym brzuszkom 🙂

Widzę, że wszystkie gdzieś wybyłyście chociaż na jeden dzionek weekendu bo stosunkowo mało do nadrabiania miałam 🙂

Powiem Wam szczerze, że Kajetan to chyba jakimś tancerzem będzie 🤪
Jak tylko usłyszał muzykę weselną od razu zaczął wić się i kopać 🤪
Od samego początku aż do końca nie przestawał przez co miałam problemy z najedzeniem się bo miejsca nie mogłam sobie znaleźć 😜
Wytrzymałam z tym małym szogunem tylko do 2 w nocy ale i tak fajnie było 😆
Na weselu bawiłam się z kuzynką w moim wieku i też w ciąży, miesiąc wyżej 🙂
Fajne fotki razem mamy no i pamiątka niezła tym bardziej, że za małolata byłyśmy jak papużki nierozłączki 🤪

Ajj nie będę się dzisiaj rozpisywać bo w końcu trzeba się porządnie wyspać 😉

Dobranocka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Blizniaki2 napisał(a):
🙂 Cześć dziewczyny
u mnie piękna dziś pogoda po obiadku u teścia wróciliśmy do domku , powiedzcie mi czy wy też macie już problemy z dłuższym staniem,siedzeniem,leżeniem w jednej pozycji?! ja zaczynam to mieć szok a to dopiero koniec 5miesiąca 😉 co będzie dalej? 🤪

Ja zauważyłam, że po dłuższym staniu w kolejce, czy autobusie bardzo bolą mnie nogi i kręgosłup. Ale to chyba już normalne, brzuszki mamy większe oraz nasza miednica poszerza się coraz bardziej.


oj tak, teraz dlugie kolejki albo stanie w kosciele to koszmar!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Dla mnie dzis dzien jak codzien... juz siedze w pracy.
Ale wymyslilismy z kolega ze ja siedze do 13:00 a on od 13:00 do 18:30 🙂 wiec nie jest tak zle 🙂


Witam wszystkie brzuszki leniuszki 🙂

Basienka...podziwiam Cie...naprawde...ja bym rady nie dała pracowac....juz nie teraz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa.... ja wczoraj z mama miałam akcje 😠 🥴 ale przyznaje sie ze wstałam lewa nogą i szukałam tylko pretekstu 🥴

Candyns... Cisza przed burzą 🙂 Jak Ci niunia zasadzi kopa w pęcherz to Ci głąy na wierzch wyjdą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Cześć brzuszki ja już właśnie po śniadaniu 🙃 niedawno wstałam 😁
i taki na razie bez plan 🙂 mieliśmy jechać na cały dzień nad morze ale ekipa się wykruszyła i duuupa 🤨


nad morzem slońca brak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
candys ja wiem co czujesz... ja mam czasami tak ze 3-4 dni malego wcale nie czuje.. pomijam fakt ze ja ogolnie go słabo czuje tylko czasem bulgotki i laskotki wiec jak przychodza takie dni ze sie skubaniec 3-4 dni nie rusza i cola, lody, czekolada nic nie pomaga to tez mam nerwa.. ale pytalam sie lekarza.. dziecko do 26 tygodnia moze byc nie wyczuwalne.... delikatnie sie czasem poruszy w druga strone i sobie lezy spokojnie ....i nie nalezy panikowac.... bo to nic nie da... i gdyby sie cos dzialo to bysmy plamily albo krwawily albo bol brzucha i skurcze... wiec trzeba myslec pozytywnie.... ja tez na szpilkach bo moj maluch dzis leci 4 dzien a on cicho siedzi... i tez mialam ochote jechac na pogotowie.. ale z drugiej strony przypomnialam sobie slowa lekarza wiec czekamy az sie ruszy.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki ja nie bylam na forum ponad tydzien gdzies od 5 sierpnia a tu tyle stron do nadrobienia ze szok 🙂 byłam tydzień nad morzem pogoda niezbyt sie udala ale sie bardzo zrelaksowałam calkiem o pracy zapomnialam 🙂 fajny reset 🙂 przed wyjazdem bylam u lekarza no i zazywam teraz zelazo -ascofer bo hemoglobina leci .... normalka no i witaminy tez zaczynam dopiero brac bo do tej pory mialam lux wyniki i bralam tylko kwas folowy lekarz mi polecil pharmaton matruelle macie moze jakies zdanie na temat tych witamin ?????

Candys moje malenstwo czasem szaleje caly dzien co chwile a czasem naprawde 3 albo 4 dni nic ale to normalka w tych tygodniach wiec nie stresuj sie naprawde 🙂

no i na połówkowe mam termin 24 (albo 31 awaryjnie bo moj lekarz mowil ze ma dyzur 24 i jakby byly cesarki to mozemy nie zdarzyc rano 24 mam zadzwonic ile ma pacjentek planowych na CC)

a no i moje malenstwo dalej nie zdradzilo kto to...... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja po tygodniu w rozjazdach zjechałam na chwilę do domu. A bylismy trochę u jednych rodzicow i trochę u drugich. Jutro przyjeżdżają znajomi i w środę rano ruszamy w Pieniny na 5 dni. Tak się tylko zastanawiam ile ja z tego wyjazdu będę miała, dziś się ledwo dowlokłam do domu po godzinnym spacerze z psem 😮 Ale to chyba coś z ciśnieniem dziś, strasznie jest duszno i jakos tak do bani mimo że niby ciepło i nawet czasem słońce się pokaże.
Pzed wyjazdem mam jeszcze wizytę, jutro o 17 i żyję nadzieją że mi lekarz powie że tym razem na usg nic niepokojącego nie widzi i alarm "pępowinowy" zostanie odwołany. Ruchy czuję po kilka razy dziennie więc się nie martwię póki co za bardzo. moja lokatorka bardzo ruchliwa jest, ale mamusie tych dzieciaczków co spokojnie sobie czas w brzuszku spędzają niech nie wpadają w panikę - też uważam że w najmniej oczekiwanym momencie przypomną sobie od czego mają kończyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika ja uzywalam pharmaton maturelle, sa fajne, nie odbija sie po nich tranem jak po niektorych 🙂 Cena nie jest niska ale to dlatego ze maja te omega3. no ale bywaja tez drozsze witaminy. jak ci lekarz polecil to jedz. mnie nie mowil jakie konkretnie mam kupic, ale jem na zmiane Femibion natal classic i 2 i pregna plus i wyniki narazie mam idealne 🙂

ja mam usg polowkowe w ta srode 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was moje kochane brzuszki stęskniłam się za wami bardzo!!! Ja dziś właśnie wróciłam z wczasów pogodę miałam superową i nawet przyjechałam opalona!!! Tyle mam do nadrobienia stron że nawet nie wiem czy dam radę dziś mi się nie chce!!!!
Mój mały Wojtuś w brzuszku daje o sobie znać już codziennie rano po popołudniu i wieczór także bardzo się cieszę!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...