Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
novaM cieszy mnie to, że wszystko dobrze u Ciebie 🙂

guga zazdroszczę Ci tych mebelków, które już masz 😁 a mnie czeka malowanie ścian i zakładanie paneli, bo mamy teraz wykładzinę. i w sumie to zastanawialiśmy się czy jest sens wkładać tu kasę jak będziemy nowy dom budować. ale wczoraj gadałam z mamą i uświadomiła mi, że to będzie zima, kurzyć się będzie strasznie a ja nawet nie będę mogła zmyć podłogi na mokro, bo po prostu jej nie mam. no więc wczoraj gadałam z mężem wieczorkiem przez telefon i postanowione, że panele tez będą

happysad gratuluję synka, kolejny chłopak do naszej grudniowej drużyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a tak w ogóle to dzień dobry 🙂

ja wstałam dzisiaj ok 7, nie mogłam spać już, więc czytałam książkę do 9 potem pojechałam do sklepu, zrobiłam zakupy i jak wróciłam to zjadłam śniadanie. i na razie tyle. zaraz się za coś zabiorę tylko jeszcze nie wiem za co 😜 mam dużo do wyboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa....

mebelki to i może mam ale i tak ich nie mozna rozpakowac.... 😮
ja tez mam remont przed soba...
ocieplanie, malowanie, nowa sciana, nowe drzwi(bo powstaje nowy pokoj)....


az sie boje... jak sobie poradze i jak po tym dam rade posprzatac ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas to malowanie dopiero we wrześniu, bo wszyscy zajęci. i nie wiem też jakie kolory. teraz jest na biało. bo to poddasze u rodziców było wykańczane 4 lata temu i od tej pory mieszkam tu tylko ja, no a rok temu wprowadził się mój mąż. i jest tu dużo przestrzeni. bo to dwupoziomowe poddasze. i jest wielki hall. i nie wiem czy bawić się w kolory, bo to pochłonie dużo więcej kasy. no a w planach dom. i mam wielki dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a u nas to malowanie dopiero we wrześniu, bo wszyscy zajęci. i nie wiem też jakie kolory. teraz jest na biało. bo to poddasze u rodziców było wykańczane 4 lata temu i od tej pory mieszkam tu tylko ja, no a rok temu wprowadził się mój mąż. i jest tu dużo przestrzeni. bo to dwupoziomowe poddasze. i jest wielki hall. i nie wiem czy bawić się w kolory, bo to pochłonie dużo więcej kasy. no a w planach dom. i mam wielki dylemat.



Kupuj białą farbe i dodaj barwniki - buteleczka 7zl i mieszasz i tworzysz tak jak chcesz...
Domu w 6 miesiecy nie wybudujesz i sie bedziesz wkurzac ze mieszkasz non stop w nieładzie...małym nakładem ale ja bym cos porobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Jesli chodzi o ulozenie dziecka to moje jest w pozycji posladkowej. Jak to powiedzial moj gin powinno sie jeszcze odwrocic, wiec nie ma sie czym przejmowac 🙂


moje dziecko cały czas jeszcze się wierci i co trochę całkowicie zmienia pozycję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a u nas to malowanie dopiero we wrześniu, bo wszyscy zajęci. i nie wiem też jakie kolory. teraz jest na biało. bo to poddasze u rodziców było wykańczane 4 lata temu i od tej pory mieszkam tu tylko ja, no a rok temu wprowadził się mój mąż. i jest tu dużo przestrzeni. bo to dwupoziomowe poddasze. i jest wielki hall. i nie wiem czy bawić się w kolory, bo to pochłonie dużo więcej kasy. no a w planach dom. i mam wielki dylemat.



Kupuj białą farbe i dodaj barwniki - buteleczka 7zl i mieszasz i tworzysz tak jak chcesz...
Domu w 6 miesiecy nie wybudujesz i sie bedziesz wkurzac ze mieszkasz non stop w nieładzie...małym nakładem ale ja bym cos porobiła 🙂


no niestety ale nie wybudję. łazienkę tu mamy zrobioną nową, kuchnię też łącznie z meblami i sprzętem. w pokojach stoją dość nowe meble. schody są piękne drewniane robione na zamówienie. brakuje tylko paneli no i ściany. oj chyba się Ciebie posłucham i kupię te barwniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Jesli chodzi o ulozenie dziecka to moje jest w pozycji posladkowej. Jak to powiedzial moj gin powinno sie jeszcze odwrocic, wiec nie ma sie czym przejmowac 🙂


moje dziecko cały czas jeszcze się wierci i co trochę całkowicie zmienia pozycję 😁


wlasnie mialam sie was pytac, czy wasze dzieci kopia was w roznych miejscach? bo moj siedzi przewaznie z prawej strony co wyczuwam przez brzuch, nogami w dol, i kopie mnie najczesniej wlasnie z prawej na dole, czasem troche wyzej. i tak od samego poczatku. na usg byl ulozony posladkowo, mysle ze nadal tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
guga z drugiej strony fajnie ci, ze o wszytskim decydujesz, twoj daleko wiec moze inaczej wygląda wasza kłótnia o kolory itd, ja z moim tez staramy cos urządzic ale kazde widzi wszystko inaczej i kompromis ciągle
ja wogole mam chyba jakąs anemie od tygodnia czy dłuzej, tylko leże, nie mam siły, ciągle ziewam jak w pierwszych tyg ciąży, zasypiam o 21, i nawet nie mam siły na nic, okropnie sie czuje bez energii
pozatym moje dziecie w usg równo idzie z terminem okresu , co takie dziwne troche ze tak wszystko lekarze kiedys ustalili normy na kazdy dzien ciazy, dlugosc nogi czy brzucha i moje idzie dokładnie z normami co do dnia
i w moim usg było ze jest ulozone miednicowo, ja dokładnie zreszta wiem jak bo mnie kopie tylko z jednej strony od poczatku i sie nie przesuwa i sie zastanawiam teraz kiedy powinno sie zaczac obracac, czy wasze dzieci leza juz głowkami na dół???? bo jakos dr zwrocil mi uwage ze miednicowo jest jakbym wiedzała jeszcze co to znaczy dla mnie teraz, to znaczy ze powinno byc inaczej na tym etapie czy ze co


ooo, dokopalam sie do posotow wlasnie na ten temat 🙂 🙂 ulka, mnie tez kopie z jednej strony od poczatku i tez siedzi pupa w dol. czasem obroc sie w poprzek ale tez nozkami w prawo i tam kopie. czytalam gdziej ze wiekszosc dieci obraca sie do 28tc glowa w dol, niektore przed samym poredem, a niektore juz tak zostaje (3%).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Ja regularnie dostaje w pecherz.... 😮
Jakies 2 tyg temu było walenie z prawej na dole teraz z lewej strony...a jednego dnia to niunia z pewnoscia zmieniala miejsce bo kopala tak ze pepek podskakiwał 😜

co do zmiany miejsca to jest najsmieszniejsze uczucie, bo rozpycha sie wtedy ja slon doslownie!!! przy probie obrotu wypycha mi caly brzu i czuje jak sie tam gramoli, hihi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
No ja to samo mam...wypycha mi tyłek chyba bo brzuch sie robi niesymetryczny... piekne uczucie ale czasami az zakrawa o dyskomfort ale i tak sie ciesze... 😁


haha, dokladnie, robi sie az dziwnie, ale i tak sie usmiecham zawsze 🙂 🙂):
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
No ja to samo mam...wypycha mi tyłek chyba bo brzuch sie robi niesymetryczny... piekne uczucie ale czasami az zakrawa o dyskomfort ale i tak sie ciesze... 😁


haha, dokladnie, robi sie az dziwnie, ale i tak sie usmiecham zawsze 🙂 🙂):


ja też zawsze się uśmiecham jak mój mały zaczyna się wiercić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 😉
U mnie dzisiaj pogoda żyć nie daje 😞
Ukrop nie z tej ziemi 😞

Co do remontów to dzisiaj mój ojciec skończył układać panele w "moim" pokoju i zawiesił lampę 🙂
Jeszcze tylko kafelki w kuchni i holu i będziemy mogli przenieść się na dół na normalne warunki 😉
Tzn. w miarę normalne bo np. bez kuchni i wszystko pozaczynane 😉

Jutro na wiejskie weselicho idziemy 🤪
I najbardziej się nie mogę doczekać pieczonego wczoraj przez moją ciocię chleba no i smalcuszku i ogóreczkach i w ogóle wszystkiego tego co wiejskie 🤪 🤪 🤪
Ale się będę objadać 😉
No i ciasta ... mmmm....i wszystko to moje ciotki lub kuzynki robią 🤪
...rozmarzyłam się 😉
Kiecka trochę poszerzona więc myślę, że dam radę to wszystko zmieścić 😉
Dzisiaj jeszcze muszę nad paznokciami popracować więc żel i kryształki svarowskiego pójdą dzisiaj w ruch 🙂

Spadam już bo tyyyyle jest jeszcze do zrobienia w domu i koło siebie, że nie wiem w co mam pazury wsadzić 😉

Udanego weekendu laseczki 🙂
Jak mi ktoś z rodziny ładną fotkę zrobi to wrzucę ją w nasze zdjęcia 😉

Buziale 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 mialam dzis prenatalne, ogolnie wszystko dobrze mala wazy 340 gram, ale na serduszku jest biala plamka, lekarz powiedzial,ze mam sie nie martwic bo ogolnie obraz serca jest prawidlowy(komory i odplywy) nie ma nic niepokojacego, ale ja i tak sie martwie ta plamka. Czy ktoras z Was też to ma?potwierdzil mi rowniez dziewczynke 🙂 buziaki pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...