Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
czesc dziewczynki ja nie bylam na forum ponad tydzien gdzies od 5 sierpnia a tu tyle stron do nadrobienia ze szok 🙂 byłam tydzień nad morzem pogoda niezbyt sie udala ale sie bardzo zrelaksowałam calkiem o pracy zapomnialam 🙂 fajny reset 🙂 przed wyjazdem bylam u lekarza no i zazywam teraz zelazo -ascofer bo hemoglobina leci .... normalka no i witaminy tez zaczynam dopiero brac bo do tej pory mialam lux wyniki i bralam tylko kwas folowy lekarz mi polecil pharmaton matruelle macie moze jakies zdanie na temat tych witamin ?????

Candys moje malenstwo czasem szaleje caly dzien co chwile a czasem naprawde 3 albo 4 dni nic ale to normalka w tych tygodniach wiec nie stresuj sie naprawde 🙂

no i na połówkowe mam termin 24 (albo 31 awaryjnie bo moj lekarz mowil ze ma dyzur 24 i jakby byly cesarki to mozemy nie zdarzyc rano 24 mam zadzwonic ile ma pacjentek planowych na CC)

a no i moje malenstwo dalej nie zdradzilo kto to...... 🙂

Pharmaton matruelle maja dobry skad, ale sa bardzo drogie, bo za 30 sztuk trzeba zaplacic ok 42 zl, wiec to zalezy jaki masz budzet 😉 Ja kupuje Prenatal Classic 90 szt. za 36 zl i jak do tej pory wszystki wyniki krwi mialam bardzo dobre, wiec nie zmieniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja biorę Prenatal Classic. Taki smak maja bardzo ziolowy i sa ogrooomne. W pudelku jest 90 tabletek i kosztuja kolo 40-45zl, ale starcza na 3 miesiace wiec chyba cenowo nie wypada tak zle. U mnie najgorsze jest to, ze zapominam o braniu ich ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Ja biorę Prenatal Classic. Taki smak maja bardzo ziolowy i sa ogrooomne. W pudelku jest 90 tabletek i kosztuja kolo 40-45zl, ale starcza na 3 miesiace wiec chyba cenowo nie wypada tak zle. U mnie najgorsze jest to, ze zapominam o braniu ich ☺️

Zamawiaj sobie przez internetowa apteke, Tu masz adres strony i plac przy odbiorze w najblizszej aptece, cena tylko 36 zl, i wszystko inne tez masz tam taniej, rowniez kremy na rozstepy i inne 🙂 Goraco polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga nic się nie przejmuj, przeprosicie się z tatą. 🙂
Wanilia zazdroszczę Tobie tych Pienin, spokojnie sobie wypoczniesz, wcale nie musisz dużo chodzić, już sama obecność w górach dużo dobrego Ci da.
A ja się Brzuszki chyba nie zabiorę z tym wszystkim co mi siostra przywiozła, chyba paczką będę słała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Witam mamusie ! Zajrzałam na chwilkę bo wróciłam z nad morza. Jutro postaram się poczytać co się działo i podzielić się wrażeniami. A rano jadę na badania do szpitala bo mocz mam nadal zły 😞 miłego wieczorku życzę !

Gosiu a jakie masz wyniki?? bo ja ostatnie miałam też niezbyt ciekawe i mam do zrobienia jeszcze raz mocz+posiew moczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Aga nic się nie przejmuj, przeprosicie się z tatą. 🙂
Wanilia zazdroszczę Tobie tych Pienin, spokojnie sobie wypoczniesz, wcale nie musisz dużo chodzić, już sama obecność w górach dużo dobrego Ci da.
A ja się Brzuszki chyba nie zabiorę z tym wszystkim co mi siostra przywiozła, chyba paczką będę słała 😁

paczka nawet sie opłaca, moja ciocia wysyłała swojej córce do UK wózek i zapłaciła około 50 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wyniki dopiero za miesiac bede robila i tylko ogolne krew i mocz mi zawsze kaze robic... wiec moze nawet nie wiem ze cos nie tak jest....ale mam nadzieje ze wszystko ok.... ehh dlugi weekend sie skonczyl.... szkoda... fajnie czas z mezem spedzilam....spijcie dobrze brzuszki.... aaaaa i jeszcze jedno.. a apteka to jak zamierzacie kapac maluszka w plynie oilatum to w promocji jest.. w marketach kosztuje okl 60-65 ... bynajmniej ja za tyle widzialam.... a tu w tej aptece placilam 52,50 🙂 wiec mozna sobie kupic na dobry poczatek do kapania maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aga nic się nie przejmuj, przeprosicie się z tatą. 🙂
Wanilia zazdroszczę Tobie tych Pienin, spokojnie sobie wypoczniesz, wcale nie musisz dużo chodzić, już sama obecność w górach dużo dobrego Ci da.
A ja się Brzuszki chyba nie zabiorę z tym wszystkim co mi siostra przywiozła, chyba paczką będę słała 😁

paczka nawet się opłaca, moja ciocia wysyłała swojej córce do UK wózek i zapłaciła około 50 zł


Moja siostra się orientowała na poczcie i chyba do 5 kg jakieś 100 zł wyjdzie.
Dziś jeszcze mój mąż zrobił zakupy, wszystko co było na jego głowie, więc mam radochę, bo z dnia na dzień staliśmy się prawie całkowicie wyposażeni 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki ja właśnie wróciłam od teściowej taka straszna burza i ulewa złapała mnie po drodze że nic nie widziałam a akurat jechałam pod stromą górkę także jak się ledwo wytoczyłam stanełam koło jakiejś knajpy i przeczekałam najgorsze a mój Grzesio ze strachu prawie płakał. No ale juz jestem w domu samochód rozpakowany także zmykam do łóżka bo jestem strasznie zmęczona co do ruchów mój Szymon dzisiaj cały dzień się udzielał upatrzył sobie mój pęcherz także miałam częste wizyty w kibelku 🙂 ale miewam także takie dni że go nie czuję więc napewno wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Aga nic się nie przejmuj, przeprosicie się z tatą. 🙂
Wanilia zazdroszczę Tobie tych Pienin, spokojnie sobie wypoczniesz, wcale nie musisz dużo chodzić, już sama obecność w górach dużo dobrego Ci da.
A ja się Brzuszki chyba nie zabiorę z tym wszystkim co mi siostra przywiozła, chyba paczką będę słała 😁


no już się w sumie z tatą przeprosiliśmy, ja poszłam i mu się poryczałam. no i już jest chyba dobrze. oglądałam dziś razem z tatą wózki i łóżeczka na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aga nic się nie przejmuj, przeprosicie się z tatą. 🙂
Wanilia zazdroszczę Tobie tych Pienin, spokojnie sobie wypoczniesz, wcale nie musisz dużo chodzić, już sama obecność w górach dużo dobrego Ci da.
A ja się Brzuszki chyba nie zabiorę z tym wszystkim co mi siostra przywiozła, chyba paczką będę słała 😁


no już się w sumie z tatą przeprosiliśmy, ja poszłam i mu się poryczałam. no i już jest chyba dobrze. oglądałam dziś razem z tatą wózki i łóżeczka na allegro.


No to brawo 🙂 Tacy jesteśmy, że w nerwach czasami chlapniemy coś niemiłego a potem żałujemy - najlepiej szybko się przeprosić i zapomnieć.
Ale mnie ta moja mała kruszynka kuje. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mnie nie przywitał szkoda!!!
Ja jutro rano na badania moczu i krwi idę i krzywa cukrowa po raz 3 już mam dość a zaraz właśnie idę spać!!!!
co do witaminek to brałam prenatal potem elevit i teraz znowu coś muszę kupić tylko że elevit jest drogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
ja biore Femibion natal 2, i ostatnio przezyłam szok. Przewaznie za 30 tabletek placiłam ok 43 zł, a teraz poszłam do innej apteki i zapłaciłam 59zł. Szok, różnica 16zł na 30 tabletkach to masakra!!!juz tam napewno nie bede kupowac, bo ceny maja z kosmosu


aniqua to bardzo tanio kupowalas, chyba ze chodzilo ci o femibion natal classic, bo ja po cenie hurtowej kupuje je za 50zl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
witam was moje kochane brzuszki stęskniłam się za wami bardzo!!! Ja dziś właśnie wróciłam z wczasów pogodę miałam superową i nawet przyjechałam opalona!!! Tyle mam do nadrobienia stron że nawet nie wiem czy dam radę dziś mi się nie chce!!!!
Mój mały Wojtuś w brzuszku daje o sobie znać już codziennie rano po popołudniu i wieczór także bardzo się cieszę!!!!

witaj holi,
fajnie ze juz regularnie czujesz kopniaczki 🙂))
milej lektury w takim razie 🙂

no i dlugi weekend niestety dobiega konca, a szkoda bo milo go spedzilismy. wczoraj pracowicie, przeprowadzalismy sie z sypialnia i duzym pokojem a dzisiaj pelen relaks 🙂 czytalismy maluszkowi wiersze i postanowilismy lipic kolysanki na cd, bo nie da sie niestety nigdzie sciagnac mp3... chyba ze znacie jakiegos linka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Justynko 🙂
odbębniłam wesele i poprawiny a na koniec wczoraj pojechałam do dziadka do szpitala ponad 100 km więc mam dosyć samochodu 🤢 (na wesele jechaliśmy 50km w jedną stronę i oczywiście ja prowadziłam-poprawiny w tym samym miejscu i do tego pasażerowie na gapę bo przecież nie mieliśmy kompletu...).wesele się udało a że znajomi brali ślub to przy okazji spotkaliśmy się ze starymi dobrymi znajomymi z podstawówki 🙂 mamy nawet takie 'rodzinne' zdjęcie 😎.z mniej super rzeczy to dziadka mam chorego...ma wodę w brzuchu i w płucach...całkiem nie wygląda najgorzej na pierwszy rzut oka ale już bardzo jest zmęczony a z tego co wujek mówił to lekarze nie wiedzą jak dużo jeszcze czasu mu zostało...może tydzień może miesiąc...może więcej...ma 81 lat więc wszystko może się zdarzyć.pojechałam i jest mi lepiej.takie małe pożegnanie bo mogę nie zdążyć... ryczeć mi się chce...tak się cieszył że przyjechaliśmy i mówił że się nie spodziewał że przyjedziemy...ma 6 dzieci i wszyscy mieszkają tam blisko tylko my daleko a wiecie co...pojechałam do jego syna i chciałam żeby jego żona z nami pojechała jako pilot a ona mówi że jeszcze nie była u dziadka... i nie pojechała z nami tylko wujek nam wytłumaczył drogę... dziadek może nie był najkochańszy bo każdemu potrafił wbić gwoździa ale teraz?? wstydziła by się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...