Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

novaM napisał(a):
Właśnie okupuję allegro 🤪 🤪 🤪
Wypłaty w sumie na koncie jeszcze nie ma ale trzeba korzystać z kończących się dzisiaj okazyjnych aukcji co nieeeee 😜 ???
Troszkę zaszaleję no ale lepiej teraz na raty kupować niż później na wariata wszystko na raz 😉


o ja tez z tym ze ja to nie mam wyjscie ale jakos dzis tak slabo bylam w lubelskim sklepie i kupilam tylko skarpetki no nie mam natchnienia i wkur... mnie go prosic o kase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oficjalnie oswiadczam ze mam meeega doła...nawet nie musicie komentowac, po prostu musze sie wyzalic i nawet nie potrafie Wam podac konkretów dlaczego mam taki nastroj. Po prostu wszystko dzis do dupy, siedze nic nie robie,nawet mieszkania nie chce mi sie ogarnac, mysle, analizuje, czekam, caly dzien sama jak palec, nawet poplakac sie nie mam siły. Mialam wyjsc na zakupy, po prezent i siedze jak ta miotła, rozczochrana i blada jak sciana w domu w pelnej rezygnacji...kryzys jakis "końcówkowy" wypalenie czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
oficjalnie oswiadczam ze mam meeega doła...nawet nie musicie komentowac, po prostu musze sie wyzalic i nawet nie potrafie Wam podac konkretów dlaczego mam taki nastroj. Po prostu wszystko dzis do dupy, siedze nic nie robie,nawet mieszkania nie chce mi sie ogarnac, mysle, analizuje, czekam, caly dzien sama jak palec, nawet poplakac sie nie mam siły. Mialam wyjsc na zakupy, po prezent i siedze jak ta miotła, rozczochrana i blada jak sciana w domu w pelnej rezygnacji...kryzys jakis "końcówkowy" wypalenie czy co?


Yyyyy...nie skomentuję ale przytulę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Happysad przesylam buziaka 😘 Taki dzien, masz do niego prawo -> czasami takie dni biora sie nie wiadomo skad. Jutro bedzie dobrze 🙂 Pociesze Cie, ze ja tez dzis jak miotla rozczochrana wygladam, do tego stopnia, ze postanowilam nie wychodzic nawet do sklepu po szpinak, bo boje sie ludzi straszyc. Na Halloween to ja w calej gotowosci nic nie trzeba poprawiac - ot tak wysypiam sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Brzuszki moje ...az sie usmiechnelam calkiem spontanicznie. Faktycznie jakby dzis bylo to przyjecia na Halloween to nie musialabym nic ze soba robic, przebranie gotowe...Ale faktycznie moze ten stan wynika z kolejnej nieprzespanej nocy, skurczów nocnych, bolesnego twardnienia brzuchola i wstawania na szczocha na okrągło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happysad napisał(a):
Dzięki Brzuszki moje ...az sie usmiechnelam calkiem spontanicznie. Faktycznie jakby dzis bylo to przyjecia na Halloween to nie musialabym nic ze soba robic, przebranie gotowe...Ale faktycznie moze ten stan wynika z kolejnej nieprzespanej nocy, skurczów nocnych, bolesnego twardnienia brzuchola i wstawania na szczocha na okrągło...


doskonale cię rozumiem "tuilimy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziewczyny lece do mojej malej bede az jutro poniewaz musze ja nakarmic wykapac ululac pozniej soba sie troche zajac posprzatac troszke by czuc sie wreszcie domowo a tu jak mieszkanie kawalera nic nie ma z wyjatkiem lozka lodwoki na piwo telewizora i kanapy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maz mi oszalal 😮 Codziennie mi znosi slodkosci z cukierni 😁 A do tego dzis pyszna kanapke arabska mniamm - oby mu tak zostalo 😁
Brzuszki, to w Polsce dlugi weekend sie zaczyna? tutaj dzieciarnia i studenci maja dwa tygodnie wolnego tak w zwiazku z swietem Wszystkich Swietych 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
ja dziewczyny lece do mojej malej bede az jutro poniewaz musze ja nakarmic wykapac ululac pozniej soba sie troche zajac posprzatac troszke by czuc sie wreszcie domowo a tu jak mieszkanie kawalera nic nie ma z wyjatkiem lozka lodwoki na piwo telewizora i kanapy


przytulaski od Gugi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a ja wrocilam z wycieczki po miescie... melduje ze materac kupiony, stelaz do wanienki tez i tym samym zakupy dla malego mozna uznac za zakonczone... no nie mam jeszcze laktatora i stanika do karmienia no ale to juz nic w porownaniu do tego czego mi brakowalo jeszcze niedawno....odebralam tez wyniki od gina... i wynik paciorkowca ujemny... wiec jedno zmartwienie mniej 🙂))
Wanilia witamy w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
no a ja wrocilam z wycieczki po miescie... melduje ze materac kupiony, stelaz do wanienki tez i tym samym zakupy dla malego mozna uznac za zakonczone... no nie mam jeszcze laktatora i stanika do karmienia no ale to juz nic w porownaniu do tego czego mi brakowalo jeszcze niedawno....odebralam tez wyniki od gina... i wynik paciorkowca ujemny... wiec jedno zmartwienie mniej 🙂))
Wanilia witamy w domu 🙂

Fajnie, ze udaly ci sie zakupy, a co do laktatora to polecam elektryczny, bo wiem z doswiadczenia, ze lepiej wydac wiecej kasy na porzadzny, niz sie meczyc i cierpiec z recznym 🙂
No i tez dobrze, ze nie masz tego robala, wiec dzien masz udany 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Agami napisał(a):
no a ja wrocilam z wycieczki po miescie... melduje ze materac kupiony, stelaz do wanienki tez i tym samym zakupy dla malego mozna uznac za zakonczone... no nie mam jeszcze laktatora i stanika do karmienia no ale to juz nic w porownaniu do tego czego mi brakowalo jeszcze niedawno....odebralam tez wyniki od gina... i wynik paciorkowca ujemny... wiec jedno zmartwienie mniej 🙂))
Wanilia witamy w domu 🙂

Fajnie, ze udaly ci sie zakupy, a co do laktatora to polecam elektryczny, bo wiem z doswiadczenia, ze lepiej wydac wiecej kasy na porzadzny, niz sie meczyc i cierpiec z recznym 🙂
No i tez dobrze, ze nie masz tego robala, wiec dzien masz udany 😆

a dziekuje za cenna rade 🙂) zobaczymy po porodzie jak to bedzioe z tym moim pokarmem 🙂))no z braku robala ciesze sie niezmiernie ;D hihi a Tobie jak wieczorek mija?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchole,
dopiero nadrobilam zaleglosci. Ja tez od rana taka jakas nieogarnieta jestem...zaczał mi sie dzisiaj 36 tydzien 🙂 i powiem wam, chcialabym juz urodzic, tak mnie ten stan meczy, chce juz odzyskac swoje ciało, moze nie bylo idealne, ale przynajmniej plakac mi sie nie chcialo jak na siebie patrzalam...poza tym wykonywanie najprostszych czynnosci to jest dla mnie jakis wyczyn (np. ubranie sie, czy pomycie naczyn - poł dnia sie do tego zbieram). Bylam dzisiaj na zakupach spozywczych, ieduzych, a jak wrócilam po pol godz musialm sie polozyc spac na 2 godz, bo czulam sie jakbym 12 godz pracowala w kamieniołomie jakims 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa pod wzgledem meczenia sie rozumiem Cie doskonale. Wlasnie zawloklam sie do lozka z goraca herbata, bo tym jak troche w kuchni cos porobilam -> juz sie do niczego nie nadaje tylko do lezenia, nie pamietam kiedy zrobilam jakis sennsowny obiad nawet 😮
Nad wygladem nie placze, podoba mi sie jeszcze 😜
Ale glowa do gory zostalo juz Ci tak niewiele i Kalinka z Toba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój małżonek tez wraca do domu ale zadzwonił i powiedział że przyjedzie z bandażem na głowie i chciał mnie wcześniej uświadomić zebym się nie wystraszyła ale rozcięcie ma duże więc aż boję się pomyśleć co zobaczę pod tym bandażem grunt że nic poważniejszego się nie stało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
mój małżonek tez wraca do domu ale zadzwonił i powiedział że przyjedzie z bandażem na głowie i chciał mnie wcześniej uświadomić zebym się nie wystraszyła ale rozcięcie ma duże więc aż boję się pomyśleć co zobaczę pod tym bandażem grunt że nic poważniejszego się nie stało


nieborak guza sobie nabił 🙂 ale Rubi wycałuje i bedzie git 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...