Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem po wizycie mała miała na wypisie 1683g teraz ma 2150g więc magiczna 2 przekroczona 🤪 jestem w 34 tygodniu a ona ma nogi jak na 36 tydzień takie długie 🤪 robił mi ktg serduszko jak pociąg chodzi ładnie 🤪 szyjka nic się nie zmieniła czyli widać że grzecznie leżałam 🙂 jeszcze 2 tygodnie luteine i odstawiamy 🙂 w poniedziałek zostałam zaproszona na usg 3d i 4d i jak się ładnie ułoży dostanę fotki buzi itd... więc teraz czekam na poniedziałek 🙂 następna wizyta 18 listopada za 3 tygodnie 😎 dziękuje za uwagę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
Agami napisał(a):
no a ja wrocilam z wycieczki po miescie... melduje ze materac kupiony, stelaz do wanienki tez i tym samym zakupy dla malego mozna uznac za zakonczone... no nie mam jeszcze laktatora i stanika do karmienia no ale to juz nic w porownaniu do tego czego mi brakowalo jeszcze niedawno....odebralam tez wyniki od gina... i wynik paciorkowca ujemny... wiec jedno zmartwienie mniej 🙂))
Wanilia witamy w domu 🙂

Fajnie, ze udaly ci sie zakupy, a co do laktatora to polecam elektryczny, bo wiem z doswiadczenia, ze lepiej wydac wiecej kasy na porzadzny, niz sie meczyc i cierpiec z recznym 🙂
No i tez dobrze, ze nie masz tego robala, wiec dzien masz udany 😆

a dziekuje za cenna rade 🙂) zobaczymy po porodzie jak to bedzioe z tym moim pokarmem 🙂))no z braku robala ciesze sie niezmiernie ;D hihi a Tobie jak wieczorek mija?

A mi wieczorek minal spokojnie, na zabawie z synusiem, bo on jak nie spi to spokoju nie daje, ale ogolnie jest grzeczny 🙂 Teraz spi wiec mam troche czasu dla siebie i meza 😜
Ide zrobic jakas kolacyjke i pewnie potem jeszcze zajze przed snem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki kochane moje!!!
PAMMAT ekstra że u Was wszystko w porządeczku, fajnie widzisz mała Konsti waży już ponad 2 kiloski ekstra!!!
Ja dziś ogólnie nudy ale spacerowałam więcej niż zwykle więc kręgosłup mnie napierdziela!!!
Byłam na szkole rodzenia z Gosią ona już nic po niej nie napisała więc pewnie zmęczona biedulka!!! jeszcze jedne zajęcia za tydzień i koniecccccc!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki kochane moje!!!
PAMMAT ekstra że u Was wszystko w porządeczku, fajnie widzisz mała Konsti waży już ponad 2 kiloski ekstra!!!
Ja dziś ogólnie nudy ale spacerowałam więcej niż zwykle więc kręgosłup mnie napierdziela!!!
Byłam na szkole rodzenia z Gosią ona już nic po niej nie napisała więc pewnie zmęczona biedulka!!! jeszcze jedne zajęcia za tydzień i koniecccccc!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Jestem po wizycie mała miała na wypisie 1683g teraz ma 2150g więc magiczna 2 przekroczona 🤪 jestem w 34 tygodniu a ona ma nogi jak na 36 tydzień takie długie 🤪 robił mi ktg serduszko jak pociąg chodzi ładnie 🤪 szyjka nic się nie zmieniła czyli widać że grzecznie leżałam 🙂 jeszcze 2 tygodnie luteine i odstawiamy 🙂 w poniedziałek zostałam zaproszona na usg 3d i 4d i jak się ładnie ułoży dostanę fotki buzi itd... więc teraz czekam na poniedziałek 🙂 następna wizyta 18 listopada za 3 tygodnie 😎 dziękuje za uwagę 😘


Super gratulacje Księżniczki 😜

Ja tez sie powolutku tocze ku sypialni... jeszcze baja i idziemy spac...

Sweet dreams

ps. NovaM ... Kajtek niech sie tez juz ulozy i won do spania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny my wstałyśmy i będziemy jadły śniadanko 🙂
idę na targowisko i do zoologicznego po smakołyki dla stefanka 🙂 🙂
Agami nie koniecznie czekam na 3kg z przodu 😁 najważniejsze dla mnie że jest 2 🙂
Dzięki dziewczyny 😘 udanej soboty będę zaglądać co jakiś czas ale pewnie szału nie będzie bo weekend się zaczął 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry spokojny weekend się zaczął 🙂
ja już po zakupach szaleństwo jak przed świętami ludzie nie mają umiaru
a na obiad rybka ziemniaczki i zielona szparaga czekam na męża jak wróci nawet w aptecie kupiłam mu cały zestaw opatrunkowy na to rozciecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...