Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka ciążówki-ciężarówki 😉

Kajetan to jakiś pobudzony ewenement 😮 Wyobraźcie sobie, że wczoraj do 1:30 się łomotał 😠
Agami mój to chyba też za Twojego się rusza bo na serio przez tyle czasu żeby się dziecko w brzuchu ruszało to nie słyszałam 😮
Myślałam, że chociaż rano da pospać ale się pomyliłam...koło 6-tej znowu dał znać o sobie...echhh...ciekawe co mi lekarz powie na tą jego aktywność 😮

Co do nocki jeszcze to Olka mi niezły koncert zrobiła...kaszel jej spać nie dawał no i z rana zgarnęłam ją do lekarza bo gorączka od wczoraj nie schodziła...biorąc pod uwagę, że od urodzenia choruje co jakiś czas na zapalenie oskrzeli to wolałam nie czekać do poniedziałku...no i matczyna intuicja i tym razem się nie pomyliła 😉 ...na szczęście na tym etapie jeszcze oskrzela są czyste więc damy radę bez większych ekscesów chorobowych 🙂

Dzisiaj ciąg dalszy mojego zamówienia na allegro 🤪 Właśnie widziałam, że sprzedawca u którego wczoraj zaczęłam zamawiać wystawił rzeczy, które mnie baaardzo interesują 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej kochane no fakt weekendzik spokojnie się rozpoczął!!! Ja rano wstałam po 8 ale oczywiście z godzinnymi przerwami na sikanie!!! Wyspana się czuję lecz popołudniowa drzemka na pewno będzie!!! Ja już byłam przed 10 na zakupach z mamą pochodziłam teraz robię obiadek!!!! Reszta dnia to chyba lenistwo bo nie mam żadnych planów!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM a na co tak polujesz na tym allegro? Ja powiedziałam mojemu że gdybym podliczyła ile godzin spędziłam tam szukając pierdół a nie kupiłam żadnej z nich to by się mocno zdziwił. No i chyba w pon podjedziemy do wro do hurtowni dziecięcej. Przeglądałam oferty iluś tam sprzedawców i zaden nie ma wszystkiego. Dziś spacerek do Rossmana zrobiłam i zakupiłam pieluchy i mleko w proszku bo mnie koleżanka uprzedzała że warto mieć w domu nawet jak się piersią karmi - w razie jakby się jaiś kryzys laktacyjny trafił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hejka dziewczynki 😉

Wanilia ja się uparłam na firmę Tommee Tippee a ten właśnie gościu ma najwięcej rzeczy 🙂
A przy okazji jakieś tetrowe pieluszki, termometr, zestaw do pazurków, gaziki, niedrapki, gruszka itp. itd. 🙂

A dlaczego ta firma? Masz dobre doświadczenia? Ja np chciałabym chyba smoczki i butelki nuka a mało który sprzedawca ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm...firma jak firma ale np. smoczki do butelek mają naprawdę kształt mamusinego sutka 😉 No a co do całej reszty to wiesz...wszystko później pasuje do siebie...laktator do butelek, pojemniki na ściągnięty pokarm do butelek itd. 🙂
A widziałaś może te butelki np. ???
One mają jeszcze takie rurki wewnątrz, które pokazują czy temperatura mleka jest odpowiednia...to w sumie na przyszłość jak mieszanki będę wprowadzać no ale kto wie kiedy moje mleko babciunia będzie musiała podgrzać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie myślę że chyba faktycznie lepiej kupic jakis bardziej popularny zestaw w przyszłości bo jak kupie butelki nuka to potem będę miała problem żeby coś dokupić. O Avencie słyszałam średnie opinie. Więc może faktycznie tt? Daj proszę linka do sprzedawcy, luknę sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do laktatorów to 100 to i tak sporoooo 😉
Mój w zestawie z butelką i pojemnikami na pokarm i jeszcze z pojemnikiem do sterylizacji 87 zł kosztuje 😉
Dorianna pisała, że ona woli elektryczny...no ale to koszt spory a ja np przy Oli sporadycznie używałam...a do tego pamiętam,że jak mnie w szpitalu do elektrycznego podłączyli to myślałam, że mi macica przez brzuch wyskoczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A przy ręcznym to sama sobie regulujesz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja podrzemałam troszkę ale teraz wstałam bo sikać mi się zachciało!! Ja mam laktator ręczny i elektryczny i to mam wszystko pożyczone więc tylko wyparzę!!!! Dziś siedzę już w domku nie chce mi się nic nudy i lenistwo!!! Pierogi ruskie mniam mniam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Piłki 🙂 Powiedzcie mi jak wygląda ten cały czop śluzowy??? Czy on wychodzi w całości czy tez moze wyjsc na raty? Mi dzisiaj jakas taka galaretka sie wydostaje (przepraszam za drastyczne opisy) i na bieliznie to widziałam i w toalecie raczej żółtawo-brunatna albo przezroczysta....matko! what the fuck? żadnych innych objawów....tylko noc w plecy bo Mały tak szalal ze pierwszy raz mialam juz dosc. no i brzuchol twardy i takie pobolewanie jak do miesiaczki ale bardzo delikatne nie jakies bolesne strasznie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...