Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Miałam tutaj zaglądnąć na moment ale się nie da 😆
Ja dalej w szoku jestem jeśli chodzi co się to podziało na naszym wątku. Został mi wylany kubeł zimnej wody na głowę i powiem Wam, że chyba zdjęć mojego babasa po urodzeniu nie zamieszczę tutaj tylko wyślę, którejś z Was która będzie aktywna wtedy na forum na maila a potem ona roześle innym. Bo szoku normalnie doznałam jakie jajka są 😲


Myslalam o tym samym. W ogole jestem sceptyczna do umieszania zdjec dzieci w necie, ale myslalam eh niemowlak jak kazdy inny, to mozna wstawic...
Beatka to ze czyta to pewne, a co gorsza moze juz miec nowe oblicze, w koncu admin pisal, ze amieszczala posty z roznych adresow IP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
gosia20101 napisał(a):
Miałam tutaj zaglądnąć na moment ale się nie da 😆
Ja dalej w szoku jestem jeśli chodzi co się to podziało na naszym wątku. Został mi wylany kubeł zimnej wody na głowę i powiem Wam, że chyba zdjęć mojego babasa po urodzeniu nie zamieszczę tutaj tylko wyślę, którejś z Was która będzie aktywna wtedy na forum na maila a potem ona roześle innym. Bo szoku normalnie doznałam jakie jajka są 😲


Myslalam o tym samym. W ogole jestem sceptyczna do umieszania zdjec dzieci w necie, ale myslalam eh niemowlak jak kazdy inny, to mozna wstawic...
Beatka to ze czyta to pewne, a co gorsza moze juz miec nowe oblicze, w koncu admin pisal, ze amieszczala posty z roznych adresow IP.

w watklu oszusci podałam 4 adres IP z jakich zameiszczane były posty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
gosia20101 napisał(a):
Miałam tutaj zaglądnąć na moment ale się nie da 😆
Ja dalej w szoku jestem jeśli chodzi co się to podziało na naszym wątku. Został mi wylany kubeł zimnej wody na głowę i powiem Wam, że chyba zdjęć mojego babasa po urodzeniu nie zamieszczę tutaj tylko wyślę, którejś z Was która będzie aktywna wtedy na forum na maila a potem ona roześle innym. Bo szoku normalnie doznałam jakie jajka są 😲


Myslalam o tym samym. W ogole jestem sceptyczna do umieszania zdjec dzieci w necie, ale myslalam eh niemowlak jak kazdy inny, to mozna wstawic...
Beatka to ze czyta to pewne, a co gorsza moze juz miec nowe oblicze, w koncu admin pisal, ze amieszczala posty z roznych adresow IP.


też tak myślę co do zdjęć... jakoś nie wiem...

a co do tego czy czyta czy nie, to tez myślę że tak. ale ciekawa jestem co kieruje taką osobą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Jesli ma zmienny adres Ip to za kazdym razem kiedy wylacza i wlacza kompa adres jest inny. tak mi sie wydaje,ale oczywiscie moge sie mylic,bo nie znam sie za bardzo.
Co do zaburzen psychicznych to na pewno takowe posiada.


tak to jakoś jest, tylko chyba jak jest zmienny adres IP to chyba max 4 są różne, a tak to się powtarzają. coś tak mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
też tak myślę co do zdjęć... jakoś nie wiem...
a co do tego czy czyta czy nie, to tez myślę że tak. ale ciekawa jestem co kieruje taką osobą...


Moim zdaniem choroba - i to tak na powaznie.
Mysle sobie, ze chyba zdecyduje sie na wysylanie na priva zdjec jak ktos bedzie chcial mojego Okruszka zobaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a tak zmieniając temat to mój Maciek wariuje... cały dzień dzisiaj tak boleśnie kopie i się rusza, że masakra... tęskni za tatusiem 😉


Hahaha to ja tak mialam jak do tatusia wrocilysmy z wakacji, szlenstwo!!! 🙃


mój mały zawsze dużo i często się rusza, ale dzisiaj to już po prostu przesadza 😜 chociaż mimo że boli to i tak wolę jak tak się ma ruszać niż jakby się mniej ruszał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wslasnie zalozylam sobie konto na facebooku 😁 (a taka bylam przeciwniczka), ale pomyslalm sobie ze jak tak mi sie nudzi, to chociaz do porodu czas zleci.
Ale kurde powiem wam, ze bladze tam jak dziecko we mgle 😁 za glupia chyba jestem na te wszystkie nowosci, hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
tymczasem lecę wziąć prysznic 🙂 i potem pod kołderką z laptopem będę szaleć dalej 🙂


Aga szlenstw z laptopem pod koldra sie zachciewa? no ladnie!!!

Aniqa gratuluje wejscia na nowa facebooko'wa droge zycia 😁


🙂 chyba to dla mnie za skomplikowane:-)
kiedys NovaM podawala linka do fb, na którym mialy byc brzuchy, jesli sie nie myle. Masz moze tego linka, bo nie chce mi sie szukac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wronika czy jak jej tam ma poprostu skrzywienie mózgu albo go wogóle nie ma niech czyta i się dowie co o niej myślimy
ale skoro już na mamusie poszła to ciekawie na ilu jeszcze forach robi zamęt brak słów
dobrej nocki brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Jesli ma zmienny adres Ip to za kazdym razem kiedy wylacza i wlacza kompa adres jest inny. tak mi sie wydaje,ale oczywiscie moge sie mylic,bo nie znam sie za bardzo.
Co do zaburzen psychicznych to na pewno takowe posiada.

tak widac ma dynamiczne IP ale poczatek IP jak widac ciagle miała raczej podobny... tez ide sie kapac.. tzn prysznic i do wyra.... ehhh po durnych biszkoptach z herbata sie zgaga nawet pojawila no masakra 😞 dobranoc brzuchole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
tymczasem lecę wziąć prysznic 🙂 i potem pod kołderką z laptopem będę szaleć dalej 🙂


Aga szlenstw z laptopem pod koldra sie zachciewa? no ladnie!!!

Aniqa gratuluje wejscia na nowa facebooko'wa droge zycia 😁


🙂 chyba to dla mnie za skomplikowane:-)
kiedys NovaM podawala linka do fb, na którym mialy byc brzuchy, jesli sie nie myle. Masz moze tego linka, bo nie chce mi sie szukac


http://www.facebook.com/find-friends/browser/?ref=tn#!/pages/Grudni%C3%B3weczki-2011/293657883993613
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
beata26 napisał(a):
Jesli ma zmienny adres Ip to za kazdym razem kiedy wylacza i wlacza kompa adres jest inny. tak mi sie wydaje,ale oczywiscie moge sie mylic,bo nie znam sie za bardzo.
Co do zaburzen psychicznych to na pewno takowe posiada.


tak to jakoś jest, tylko chyba jak jest zmienny adres IP to chyba max 4 są różne, a tak to się powtarzają. coś tak mi się wydaje

chyba ze ma internet z orange albo cos innego mobilnego... wtedy chyba za kazdym razem jest inny ip

a co do mojego cisnienia to na moim aparacie nadal 132/100, ale pozyczylam od sasiadki i na tamtym 123/75 wiec ciut lepiej, moe z tym moim jest cos nie tak... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
tymczasem lecę wziąć prysznic 🙂 i potem pod kołderką z laptopem będę szaleć dalej 🙂


Aga szlenstw z laptopem pod koldra sie zachciewa? no ladnie!!!



nie mam innego wyjścia coq 😉 a tak na serio to oddałam mężowi na ten miesiąc dekoder n-ki i nawet tv pooglądać u siebie nie mogę, a do rodziców na dól mi się schodzić nie chce ;p czyli pozostaje laptop 😁 a kołderka, żeby cieplutko mi było 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
beata26 napisał(a):
Jesli ma zmienny adres Ip to za kazdym razem kiedy wylacza i wlacza kompa adres jest inny. tak mi sie wydaje,ale oczywiscie moge sie mylic,bo nie znam sie za bardzo.
Co do zaburzen psychicznych to na pewno takowe posiada.


tak to jakoś jest, tylko chyba jak jest zmienny adres IP to chyba max 4 są różne, a tak to się powtarzają. coś tak mi się wydaje

chyba ze ma internet z orange albo cos innego mobilnego... wtedy chyba za kazdym razem jest inny ip

a co do mojego cisnienia to na moim aparacie nadal 132/100, ale pozyczylam od sasiadki i na tamtym 123/75 wiec ciut lepiej, moe z tym moim jest cos nie tak... 🤢


a jaki masz aparat? bo jak masz to drugie ciśnienie o wartości 100, to już niebezpiecznie, bo jak mówiłam już moja pani ginekolog powiedziała mi że max dla kobiet ciężarnych to 145 jedno i 95 drugie. i wystarczy że tylko jedno przejdzie ponad granicę i już jest niebezpiecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...