Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Chloe a tak poza tym to mi po tym moim wysokim ciśnieniu kazała sobie codziennie mierzyć, zrobiła mi na kartce taką tabelkę: data, ciśnienie, podpis i kazała mi chodzić do przychodzi i mierzyć. powiedziała, że w domu nie mogę bo te wszystkie aparaty to badziewie. no i miałam iść, ale tata mój mi powiedział, że on kupił taki sam aparat jak u nas w przychodni więc bez sensu codziennie chodzić. a mamy aparat naramienny firmy OMRON -to jest taka dobra firma zajmująca się wyrobami medycznymi. A tata kupował taki sam jak w przychodni bo jest wysokociśnieniowcem i on musi taką książeczkę z zapisem ciśnień sobie prowadzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Chloe a tak poza tym to mi po tym moim wysokim ciśnieniu kazała sobie codziennie mierzyć, zrobiła mi na kartce taką tabelkę: data, ciśnienie, podpis i kazała mi chodzić do przychodzi i mierzyć. powiedziała, że w domu nie mogę bo te wszystkie aparaty to badziewie. no i miałam iść, ale tata mój mi powiedział, że on kupił taki sam aparat jak u nas w przychodni więc bez sensu codziennie chodzić. a mamy aparat naramienny firmy OMRON -to jest taka dobra firma zajmująca się wyrobami medycznymi. A tata kupował taki sam jak w przychodni bo jest wysokociśnieniowcem i on musi taką książeczkę z zapisem ciśnień sobie prowadzić

mam jakis firmy sein,
wlasnie myslalam czy jutro do przychodni nie isc zmierzyc...
wiem ze ten drugi wynik 100 jest niebezpieczny nawet dla nieciezarnych.. no ale na drugim aparacie wychodzi 75!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a tak zmieniając temat to mój Maciek wariuje... cały dzień dzisiaj tak boleśnie kopie i się rusza, że masakra... tęskni za tatusiem 😉


Hahaha to ja tak mialam jak do tatusia wrocilysmy z wakacji, szlenstwo!!! 🙃

to widze ze nie jestesmy sami, nasz Julek mi dzisiaj nie dal spac w nocy tak sie wiercil 🤪 i po zebrach kopal w najlepsze, masakra! 🙂 ale i tak to kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
beata26 masz racje jak masz neostradę w domu to za każdym razem jak się włancza kompa ma się inny adres ip który się nie powtarza a ni razu mój M miał to ale że mu się często walał internet to zmienił na kablówke


W takim przypadku kolezanka szlec moze 🙃
Pammat a Ty co spalas, Przyznaj sie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednak jeszcze chwile bede bo zgaga zabojca... nie moge sie polozyc bo jest makabra.. wiec jeszcze posiedze chwile.... co do tego IP to razem z nova przesledziłysmy kilkadziesiąt stron postów róznych jej, tatomich tej deajany czy jakos tak i wyłapałysmy te 4 ip... a pisala z nami dlugo wiec mozliwe ze na nasze szczescie ma jedynie przydzielane zmiennie koncowki.. ale ip sa podobne do siebie...
ehhhh Chloe mi kazal mierzyc zawsze na jednym aparacie... ale cos w tym musi byc bo jak na pogotowiu mi mierzyli albo u mamy mierze to jest wyzsze niz na moim.... ale suma sumarum ie az taka roznica;/
dobranoc Basienka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dobranoc Pammcia!
Ja ogladam "Tajemnica Brokeback Mountain" - kurcze do tej pory nie udalo mi sie go zobaczyc.


podobał mi się ten film


Mnie tez sie spodobal-skonczyl sie wlasnie.
Maciek dalej szaleje,czy daje mamie odpoczac?
Aga a pranie juz robilas? Bo to chyba my dwie bylysmy zwolenniczkami prania " pozniej" 😎 Ja dzis ostatnie skarpetki i czapeczki popralam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaraz ide na powtorke "porodowki" na TLC, bo bedzie o 23.30, jak nie zasne to ogladne calosc 😉
A mam takie pytanko: was tez boli, kluje pod zebrami?
No i jeszcze jedno jak dzisiaj wstalam z kanapy to tak mnie cos zarwalo w pachwinie, ze boli mnie do teraz, az piecze, mam wrazenie, ze mi cos tam nadpeklo i nie wiem co to moze byc... Macie jakis pomysl? Ktoras ma podobne bole?
Pewnie na tym etapie to juz wszystko jest norma, ale od tego tu jestesmy zeby siebie pytac na wzajem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj w końcu się do kompa dorwałam 😉
Oblegany był przez Olkę do późnaaaaaa...ale pozwoliłam bo tata przyjechał więc niech się nacieszy 😉
Nie wiem czy dam radę przeczytać co naskrobałyście bo spać mi się chce jak cholera...no i te krokiety, a raczej stanie przy nich bokiem mi wychodzi...plecy mnie nie bolą...ona napier**lają 😠
Jutro mam wizytę i znowu trola zobaczę mojego 🤪
Więc jeśli się z rana nie odezwę to na pewno popołudniu napiszę co tam u niego słychać 😉

Właśnie "ciąża z zaskoczenia " leci na TLC 😉


Mam nadzieję, że wszystkie "poturbowane" dzisiaj lub choruski mają się dobrze 😘
A Kanapowce nasze leżą nadal grzecznie do góry kołami i sobie dogadzają 😘
No i te "normalne" heh miały dobry dzionek 😘
I w końcu, że wszystkie będą miały spokojną przespaną nockę 😉
TEGO WAM ŻYCZĘ 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja prałam jakieś 2 tyg temu i jeszcze mi troche zostało. Ale w razie W to co najpotrzebniejsze poprane już i poprasowane. A dziś przyszły 2 paczki z allegro i okazało się że moja torba jest za mała więc chyba jutro pójde kupić coś większego 😮 Bo się nie spakuję przecież w walizkę do szpitala....W drugiej paczce klatka transportowa dla psa - to się zdziwi Korba 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dobranoc Pammcia!
Ja ogladam "Tajemnica Brokeback Mountain" - kurcze do tej pory nie udalo mi sie go zobaczyc.


podobał mi się ten film


Mnie tez sie spodobal-skonczyl sie wlasnie.
Maciek dalej szaleje,czy daje mamie odpoczac?
Aga a pranie juz robilas? Bo to chyba my dwie bylysmy zwolenniczkami prania " pozniej" 😎 Ja dzis ostatnie skarpetki i czapeczki popralam.


Maciek szaleje 🙂

a pranie zaczynam od soboty 😁 bo w tym momencie mam zajętą suszarkę i nie mam gdzie wywiesić, bo prałam rzeczy męża, które przywiózł i je już tu zostawił.

a w ogóle to mama zaproponowała że mi wszystko popierze i poprasuje, ale ja chcę sama 🙂 przynajmniej te pierwsze prania 🙂 po porodzie to już mama może mi prać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
No i jeszcze jedno jak dzisiaj wstalam z kanapy to tak mnie cos zarwalo w pachwinie, ze boli mnie do teraz, az piecze, mam wrazenie, ze mi cos tam nadpeklo i nie wiem co to moze byc... Macie jakis pomysl? Ktoras ma podobne bole?
Pewnie na tym etapie to juz wszystko jest norma, ale od tego tu jestesmy zeby siebie pytac na wzajem 😜

A może to coś związanego z żylakami? Mi też się porobiły i czasem jak rano wstaję to nie moge na nogach ustac tak mnie boli 🤢 Ale rozchodzę i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...