Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak akcja z reklamami Nie znacie ej ale mój serial przewijam nagrywam hehehe
tak jakoś żeby było do śmiechu. Nova wiadomo że lepiej jak by mały Kajtek siedział jeszcze ale jak się zacznie to nic donoszony jest!!! spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam dzisiaj dużo zapału do robienia czegoś, ale niestety chęci brak 😉

zaraz przyjedzie facet od okien, żeby wymierzyć jakie potrzebne. bo już 4 okna mamy, udało nam się nówki dostać od wujka, bo jemu źle wymierzyli a u nas na etapie budowy to mogliśmy sobie te 5cm w tą czy w tą stronę zmienić. no i teraz przyjeżdża facet z tej firmy co już mamy okna, żeby wymierzyć resztę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle u mnie cały czas trzyma mrozik, teraz nieduży bo minus 1, ale jest. i czuć go 😉 postałam chwilę na dworze patrząc jak robią na dachu i zmarzłam. i tak sobie teraz myślę, że im to dopiero musi być zimno 🤢 cały dzień na dworze...

i w sumie to pomyślałam sobie o moim mężu kochanym, bo on teraz na budowach pracuje i też na zewnątrz. a potem jak ze mną chce porozmawiać po pracy to musi wyjść na balkon, bo mieszkanie mają małe i nie ma gdzie usiąść żeby go nikt nie słyszał. i ja wczoraj obraziłam się na niego, że krótko ze mną rozmawia... ☺️ a on wtedy, że ja sobie leżę albo coś a on po całym dniu ciężkiej pracy jest wymęczony i zmarznięty i chciałby po prostu się położyć albo chociaż usiąść w cieple... i dopiero teraz do mnie dotarło, że muszę go przeprosić za swoje wczorajsze pretensje ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchadla!!!!

🤪 Ale rewelacyjna noc mialam!!! No normalnie spalam 😁 Chyba gdzies okolo 1;30 leglam i dosc szybko z usnieciem poszlo. Obudzilam sie rano. Bombastikowo -> chce tak kazdej nocy!!!!
Agami mimo dobrej nocy, wiem co czujesz -> nie rob dzis nic i sie wyleguj!!!

Dorianna ja o masazu krocza czytalam latem, ale sie jeszcze nie zabralam do tego ☺️ Tzn. wyczytalam, ze warto to robic pod koniec ciazy, wiec tak sobie to zadanie na przyszlosc odlozylam-> chyba sie wezme za to.

W ogole tak sie ciesze, ze Yasminowy kat w koncu gotowy 😆
Brzuchy milego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOZINKA no tak niedaleko mieszkamy siebie fajnie!!!! Ja u mamy kawę wypiłam!!! wiecie jak ja sobie dziś pozwoliłam a mam tą cukrzycę a zjadłam rurkę z kremem małą i kokosankę i kawałek serniczka kurde raz tylko podczas tej diety!!!! Masakra nawet cukru nie mierzę!!! A co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh Rita bolec to moze nie boli bo przenioslo sie wo okolicy pachwin i dolem czasami zakłuje... ale zgaga nie dala usnac... mialam wrazenie ze 1 trymestr sie wrocil i bede haftowac 😞((( coq i nova dziekuje;* ja dzis dzien w lozku spedze na bank.... nie widze inaczej... wypilam lyzke gavisconu ale moj przelyk juz chyba wypalony jest.....no nic na pol siedzaco poogladam dzis tv... a najgorsze ze jutro mam zjazd;/ ja nie wiem ... jak ja tam wysiedze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami moze jutro bedziesz jak nowa i na zjezdzie nie bedzie zle-> ciaza zaskakuje 😎 ni z tego ni z owego mozesz miec super dzionek 😘
Nova zdjecia jakies zapodam jak moj kabelek w domu se pojawi 🙃 Kurde robic zdjecia w tej chalupie to jakas masakr, takie swiatlo!! 😠 No ale to typowa kamienica zoknemna podwyyyyyrek! ech
A Holi mi o kawie przypomniala. Jak sie zaciazowalam to odstawialam kawe -> no jedna espresso na miesiac na miescie, a potem wrzesien/pazdziernik mialam parcie na kawuche. Teraz cisza, ale sobie dzis strzele, oczywiscie taka z kafeterki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...