Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak mam, jeszcze jak nie byłam w ciąży to juz sobie zaklepałam dla córci Zosia to po babci,ona była dla mnie największym autorytetem,a dla syna Kornel, to imie raczej Seba wybrał.
Ja czuje jednak ze bede miała tą Zosie moją wymarzoną 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
TYDZIEŃ 19



Twoje dziecko zaczyna słyszeć! Powoli docierają do niego znajome i kojące dźwięki - wasze głosy, spokojny szum domu. Ale może też reagować lękiem na głośne hałasy.
Czwartek 16 kwietnia

Po wstaniu z łóżka masz zawroty głowy i czujesz, że zaraz zemdlejesz? To normalne, w twoich naczyniach krąży teraz znacznie więcej krwi, układ krwionośny jest nieco przeciążony. Po prostu mniej gwałtownie zmieniaj położenie.
Piątek 17 kwietnia

Jeśli masz wadę wzroku, przed porodem potrzebna będzie konsultacja okulistyczna. W rzadkich przypadkach (bardzo duża krótkowzroczność, zły stan dna oka - siatkówki) lekarz zaleca poród przez cesarskie cięcie lub skrócenie II fazy porodu. Ale nie martw się na zapas - nawet przy wadzie powyżej -6 dioptrii można mieć zdrowe dno oka i rodzić siłami natury.
Sobota 18 kwietnia

Skóra na brzucha zaczyna być porządnie napięta i rozciągnięta, a to może spowodować uporczywe swędzenie. Kilka razy dziennie stosuj nawilżający krem lub oliwkę.
Niedziela 19 kwietnia

Wybierając na targu warzywa i owoce na obiad sięgaj szczególnie po te ciemnozielone i żółto-pomarańczowe. Pierwsze zawierają kwas foliowy, pierwsze i drugie - solidną dawkę potrzebnego ci beta-karotenu.
Poniedzialek 20 kwietnia

Zastanówcie się, czy podczas badania USG będziecie chcieli poznać płeć dziecka. Wsłuchajcie się w to, co wam serca podpowiadają, nie ulegajcie naciskom rodziny.
Wtorek 21 kwietnia

Twój maluch mierzy 13-15 cm i waży 200 g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzuszki.
Od ranka mam 18stron do nadrobienia...wiec jestem, ale czytam.

Mandy jesli chodzi o płyn zpiersi, to siara zaczeła Ci leciec, to naturalne w ciazy. Gdy masz ubrany biustonosz, to tego nie zauwazasz, a w nocy naciskajac na piers podczsa snu, mogło Ci nieco więcej wyciec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu we mnie porady nie znajdziesz bo ja anty kosmetykom jestem...nigdy tuszu nie uzywałam, wiec ktos inny Ci musi poradzic... 🙂

Dziewczyny wracajac do tematu wesel...teraz po 6 latach jestem zdania takiego jak Mandy 🙂Wolałabym mieszkanie niz wesele. Kiedy my bralismy slub, obie strony wydały po 12tyś. wliczajac wszystko w tym równiez tygodniowy pobyt w Zakopanym 🙂
Kasa Nam sie zwróciła w 3/4 tak ok...jak zliczac obie rodzinki. Jednak teraz jest wszystko drozsze...
Nasza Polska gościnnosc jest niestety chwalona na całym świeci. To Nasza tradycja 🙂

Mandy pojawienie sie siary, nie spowoduje, ze zabraknie Ci pokarmu 🙂
Kochana mi leci siara od póki przestalam karmić Bartka, a teraz to niekiedy musze wkładki laktacyjne zakładac...to jeszcze nie jest mleczko dla dzidzi...poprostu zalezy od hormonów...innym kobietom leci mało, innym duzo...to nie znaczy nic złego 🙂

...a ja podpiłam sie kawka i ide ten sernik rocznicowy piec...bo mnie noc zastanie...
Młody padł po działce...
moja buzka znów rumiana od słoneczka...a raczki w plamkach...Mnie słoneczko jednak zawsze wytropi na działce...nie narzekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja już też po spacerku, zaraz zjem sobie zupkę, bo troszkę zmarzłam i muszę się rozgrzać 🙂

Mówiłam Mady że to siara i że może już tak wcześnie się pojawić 🙂 więc cieszę się Karolcia że potwierdzasz moją teorię 😁

serniczek to bym zjadła, mmm...

a co do tuszu, to wszystkie są takie same... Dużo zależy od szczoteczki, w reklamach same bzdury gadają o wydłużaniu i pogrubianiu, w większości modelki mają sztuczne rzęsy doklejone...
Fajne są takie które nie gęstnieją i nie robią grudek, dzięki czemu rzęsy wyglądają naturalnie, ja osobiście nie lubię grubo nakładanego tuszu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tojus przesyłam Ci wirtualnie...
normalnie mam jakies siły werbalne w sobie...
...zaczełam nawet drzwi obmywać...normanie padło mi na mózg chyba:P
...prania nie miałam dzis w palnie, a juz 2 pralke wstawiałm...szaleje normalnie...ale ja wam mówie to przez Nasza Atę:P

zartuję ona taki pracus to i Nam sie udziela:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...