Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiesz normalnie bym zrobiła wszystko w jeden dzień, ale teraz z duzym brzuchem nie daje rady...co można to maz robi, a jak bardziej tylko układam 🙂

od jutra mam gosci z Niemiec na 2 tygodnie, jeszcze nie wiem czy u mnie spia czy u mojej mamy wiec musze tyroszke ogarnąc...jutro sernik chce upiec, i tak jakos leci...jak Tom w domu to go wykorzystuje jak moge...
potem na poczatku lipca wyjezdzamy na 2 tygodnie to wesz ni nie bede robić a potem to juz z górki dlatego biore się zawczasu...pózniej tylko pomału sobie poodświezam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Pa kochana 🙂 For you 😘 [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Jezioro__003-8ec7b5648101dd5a62a62336e5089e18.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


ale miło mi Atuś 🙂
ulalala az się uśmiechnełam, choć za oknami burza:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂

ja od rana w biegu, na szczęście z mężem u boku 🙂
Najpierw gastrolog - mam brać ranigast i pić siemię lniane. Gastroskopią nie chciała mnie męczyć. Pod koniec czerwca mam wizytę kontrolną...
Teraz muszę zarejestrować się do urologa i tam już będę jeździć stale. Jak na razie czuję się dobrze, nerka czasem się odzywa, ale obfite picie i leżenie na lewym boku pomaga na razie.

Po lekarzu, podjechaliśmy do Jyska, po materac dmuchany (będą goście w sobotę 😁 ) i parę drobiazgów. A koło Jyska jest taki wielki lumpeks i dzisiaj wszystko było po 3 zł 🤪
🤪 nawet nie przymierzałam tego co wybrałam, M. też buszował. Za wielką reklamówkę ciuchów zapłaciłam 24zł!!! No i mam fają dżinsową spódnicę z materiałowym wykończeniem, nie ciążowa, ale elastyczna więc suuuper 😁 😁 😁

Asiu, w dzień mojego ślubu padało i było okropnie! Rano lało jak z cebra - płakałam u fryzjera... Potem już tylko siąpiło... Mieliśmy fioletowy parasol więc pasował do naszych dodatków i nawet fajnie to wyglądało, ale poza tym kicha. Jedyny plus że na sali nie było gorąco i wszyscy się dobrze bawili.

No a plener mieliśmy dopiero w poniedziałek i była piękna pogoda - w razie czego dogadajcie się z fotografem i zróbcie sobie zdjęcia w inny dzień 🙂

Atuś, wierzę Ci że Ci trudno gdy wspominasz Marysię i wolałabyś mieć ją przy sobie, a nie aniołka w niebie... Nie odpychaj od siebie żalu... Dobrze robisz że spotykasz się ze znajomymi i idziesz do przodu, ale pozwól sobie na żałobę. To naturalne... Jestem blisko myślami kochana i pamiętam w modlitwie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Toja.
Ja dziś szalalam na maxa z porzadkami, bo chciałam miec popołudnie wolne. Udało się juz mam spokój, jeszcze prasowanie, ale to codziennosc dnia 🙂

Po obiedzie układaliśmy calą trójeczka puzzle, co sprawiło kazdemu duzo smiechu i radości.
Potem pojechaliśmy do McDonalda na lody, i na spacerniak nad Wisłę. Deszcz Nas przegonił, ale swój wielorybek: uwieczniłam 🙂
Jak obrobie foteczki to powstawiam na n/k.

Miłego wieczorku kochane.Ja na 19-ta mykam do mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też czeka trochę roboty, na którą się już cieszę - mąż kończy regał więc wypakuję w końcu książki z kartonów 😁 😁 😁

fajnie się Ciebie czyta gdy piszesz o rodzince 🙂
A lody z McDonalda też lubię! McFlurry z sosem czekoladowym i kitkatem, mniam...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tojus takie własnie jadłam:P
Pysznosc!!!

Mi tez radosc sparwiają takie rozpakowywania...fajnie sie wtedy czuje i moge troszke poszaleć:P
Teraz mam wizje i polowac musze na szmatkach na rózne indiańskie chusty i takie tam...bede je uzywac na stoły, a niekiedy jako przewieszke na karnisz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uwielbiam takie chusty!!! Mam jedną taką wielką żółto - zieloną w żółwie - robię sobie z niej sukienkę na plażę 🙃 🙃 🙃
Chętnie bym zobaczyła zdjęcia jak już sobie wszystko urządzicie 😉
ja na razie mam pełno planów co do nowego mieszkania... Jakoś tak najczęściej mi biel w głowie...
Tutaj kuchnie mam zieloną a pokój słomkowy. Tam mam więcej powierzchni będzie można zaszaleć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...