Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Laseczki - ja nadal w łózku ... a co jak moge sie wybyczyc to korzystam, ale sniadanie musze sama sobie zrobić. Moja niunia tak mi daje popalic w nocy dlatego spanie zostawiam na poranek, wtedy jest "cisza" .... nie mówic o nocnym siusianiu ... koszmar!!!

Nie wiem czy Wy tez tak macie, czytajac rozne fora czy blogi w necie na temat ciaz - ale tego jak cos dzieje sie nie tak z dzidzia - wtedy zaczynam sie bardzo denerwowac !!! Mój Adi powiedzial, ze chyba odlaczy mi neta abym juz wiecej nie czytala. Ja nie moge brac witami, bo mam straszne wymioty - probowalam Falvit, Prenatal i kupe innych!!! Lekarz powiedzial, ze moja "dieta" jaka serwuje sobie i malenstwu jest wystarczajaca i organizam sam odrzuca sztuczne witaminy!I tym sie martwie ze moze cos zabraknac mojej niuni ... .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oleńka, nie martw się, niczego Twojej niuni nie zabraknie - w razie czego korzysta z Twoich zapasów 🙂
no i nie ma sensu się tak przejmować.
Ja mam problem z nerką, możliwe że czeka mnie cewnikowanie z nerki do pęcherza bo mocz mi nie odpływa... I na początku świrowałam, ale teraz jestem spokojna - będzie co ma być.

Trzymaj się dzielnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki!!!A ja po poobiedniej drzemce, zaraz idziemy z męzem myc podłogi po malowaniu i to by było na tyle uff 🙂 🙂 Najgorsze było to domywanie i wręcz drapanie paznokciami podlogi 😲 😲 ale to juz za nami 🙂 🙂 Wieczorkiem zajrze, buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak Twoje samopoczucie Karola???Pewnie już skonczylas porządkowanie rzeczy po remoncie 🙂 My teraz zastanawiamy sie czy jeszcze nie polakierowac paneli podłogowych 🤨 ale sama nie wiem, w sumie parkiet jest w dobrym stanie, tylko troszkę brakuje mu połysku jak dla mnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...