Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola, Moniu ja tez juz uciekam powoli myc sie a potem spac, bo ręce mnie tak bolą po tym szorowaniu podłogi, że szok 😲 Ale jutro same przyjemności idziemy z męzem na zakupy po jakąś ładną tunike dla mnie, bo w niedziele mamy komunie 🙂 🙂
dobrej nocki kochane brzuszki, śpijcie dobrze, kolorowych snów 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimi, cieszę się, że kończycie remont, a co do porodu, to masz bardzo dobre podejście, brawo 🙂 Ja przy narodzinach Gabrysi i teraz przy Marysi miałam bóle krzyżowe i nie powiem , że nie boli, ale ten ból jest do wytrzymania. Głowa do góry 🙂

Monia, cieszę się razem z Tobą, gratuluje studniówki 🙂

Karolcia, nie szalej za bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MiP napisał:
oooo Atusia nie spi 😘 Co nslychac, jakie plany na dzis? 🙂


Dzieci do przedszkola a potem jakieś sprzątanko i siedzenie w domku 🙂 Wczoraj cały dzień latałam i dziś chcę sobie nieco odpocząć 🙂
A popołudniu, to zależy od pogody 🙂

A Ty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mimi, cieszę się, że kończycie remont, a co do porodu, to masz bardzo dobre podejście, brawo 🙂 Ja przy narodzinach Gabrysi i teraz przy Marysi miałam bóle krzyżowe i nie powiem , że nie boli, ale ten ból jest do wytrzymania. Głowa do góry 🙂

Monia, cieszę się razem z Tobą, gratuluje studniówki 🙂

Karolcia, nie szalej za bardzo 🙂


Ja pozniej nadrobie i poczytam zaleglosci, bo znowu nie w temacie jestem hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
MiP napisał:
oooo Atusia nie spi 😘 Co nslychac, jakie plany na dzis? 🙂


Dzieci do przedszkola a potem jakieś sprzątanko i siedzenie w domku 🙂 Wczoraj cały dzień latałam i dziś chcę sobie nieco odpocząć 🙂
A popołudniu, to zależy od pogody 🙂

A Ty??
0

Ja zaraz male sprzatanko i jedziemy na zakupy spozywczo- chemiczne do auchana bo pustki mamy:P
Wroce, zjemy cos i do roboty znowu trzeba sie brac:P
Ata a Ty faktycznie dzis sobie odpocznij, pobycz sie- a co:P heheh tez taki mam zamiar...hmm.. tylko kiedy? moze w sobote? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Martuś, muszę uciekać, bo dzieciaczki moje trzeba budzić. Zaspało mi się dzisiaj trochę i mam mało czasu. Miłego dzionka 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘


Papapa i milego dnia 😘
Ja tez uciekam narazie. Postaram sie pozniej zagladnac.Pozdrowienia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki. Ano sobie dzis pospałam do 9.30 🙃 mąz poszedł po chorobowym i urlopie do pracy, wiec my w wyrkach dłuzej poleżelismy:P

za oknami znów szaro, buro i ponuro...mam nadzieje, że lipiec bedzie ładniejszy...urlop mi sie zbliza a tu taka plucha 🤨 dziś nie mam żadnych planów...hehe ciekawe co bede robić...

Miłego Dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

u mnie po staremu, nerka trochę się odzywa w dalszym ciągu.
Dzisiaj mam wizytę u ginekologa - ciekawe co mi powie na to wszystko...
Ech...

No i mam nadzieję że zajrzy na tą nerkę czy nie większa a przy okazji potwierdzi że Ania to Ania 🙃

buziaki
i miłego dnia Bąble!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Szwabską:
ziemniaki
ogórki kiszone
jajka
cebula sparzona
kukurydza
I to wszystko w dość grubą kostkę kroję, majonez, sól, pieprz do smaku 🙂 Polecam. Ja dodaje jeszcze tuńczyka i fasole czerwoną 🙂


nazwa odpowiednia do moich gosci z Niemiec 🙂
chyba dzis ja sobie zrobie, tylko cebulke dam małą, bo mam długie zeby na te warzywko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...