Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie tylko dziś pustki :laugh: :laugh: 🤔

dziewczyny, na kogo głosujecie? Normalnie chyba będzie radosna twórczość podczas głosowania. Oglądałam audycje komitetów wyborczych i tylko się uśmiałam, nic konkretnego nie wynosząc dla siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki!!!!My już wróciliśmy z komunii, pogoda dopisała słonce i nawet gorąco było po południu, a teraz piękny zachód się zapowiada 🙂 Impreza udana ogólnie była, objedzona jestem ze szok 🤪 🤪
No ja niedawno z wyborów wróciłam Toja i głosowałam na Piotrowskiego bo on od nas z lubelskiego był na liście i w poprzednich wyborach tez na niego głosowałam i wszedł do parlamentu europ.
Uciekam sie trochę zdrzemnąć, bo podróż godzinke trwała i troche zmęczona jestem jazda samochodem 🙂
Miłego popołudnia!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byliśmy sobie dzisiaj na wycieczce w Tarnowie 🙂
Pogoda dopisała i było wspaniale 🙂
Łaziliśmy po takich fajowych ruinach 🙂 🙂 🙂 [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF6125.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki. My dzis do 18-tej w domcu. Ja cały dzien w łózku, taka jakas monotonnia deszczewa mnie dopadła. Pod wieczór sie poczułam super zajeb[...] i poszłam do rodziców z małym. Przyjechała moja kuzynka z rodzinka ze Sląska i dopiero teraz wróciłam. Mąz na wyjezdzie jest, więc wróci pewno po 23-ciej.
Widze, ze pogoda tylko u mnie taka do d...była, ważne, ze Wam niedzielka się udała. Ja na wyborach nie byłam.
Miłego wieczoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ide dalej spac, weszłam tylko na chwilke aby sprawdzic czy wygrałam aukcje na allegro, no i niestety wygrałam, a juz mi sie nie podobaja te kolczyki a musze zapłacic 60 zł!!!!! ale jestem głupia ciotka po cholere licytowałam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...