Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane!!!Ja dopiero weszłam, bo od rana coś robiłam koło domu jak to na wsi 🙂 Jestem po rzodkiewce ze śmietaną i szczypiorkiem i całej czekoladzie milka 🤪 :laugh: :laugh:Mąż własnie zwolnił mi komputer i teraz drzemie, a ja korzystam 😉
U nas gorrrąco strasznie uff, byłam trochę na grządkach, ale tak słońce dopieka, że schowałam się do mojego chłodnego pokoiku 🙂 Kurcze samej mi się chce spać, zaraz polegnę, miłego popołudnia brzuszki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane moje 😉
Ale u mnie dziwna pogoda dziś,rano zimno było jak diabli,później się rozpogodziło zaraz potem burza na maksa a teraz znowu gorąco.. 🙂
Senna cosik jestem ale nie będę się kładła bo w nocy nie usnę 🙂
Ok lecę na działeczkę po truskawy 🙂 namieszam sobie ze śmietanką:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Moniś 🙂
Pogoda u Nas taka sama. Rano pochmurno, przedpołudnie i do 17-tej upał, jak wybralismy sie na spacer to burza się zrobiła i Nas grzmoty przegoniły. Wrócilismy na kawke do domku, a tu znów slonecznie. Robimy za kilkanascie minut kolejne podejście do specerku...mam nadzieje, ze sie uda tym razem.
Miłego wieczorku mamuski 🙂
Monia smacznych truskawek.

ps. dzis kupowalam z Tomem 2kawałki ciata wegierskiego do kawki, pani ekspedientka dała mi opr 🤪 🤪 🤪 że jem ciasto do którego dodawany jest alkohol...myslałam, ze ja pogryze normalnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis namówiłam mojego M na wyjazdw weekend nad morze. Dokładnie jeszcze niewiem gdzie, ale albo piatek albo niedziela jedziemy najodowac organizmy 🙂
W sobote natomiast jedziemy na slub Naszych znajomych do Miasta zakochanych- Chełmna. Mam nadzieje, ze również troszke pozwiedzamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...