Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toja napisał:
Asiula! Zdjęcia super, tylko nie wiem czemu nie mogłam zostawić swojego komentarza pod nimi??? 🤔 🤔

Monia, i Ty tak codziennie te pączki na śniadanie? Nie męczą Cię zgagi???


Toja no codziennie jem te paczki z różnym nadzieniem 🙂troszkę mnie męczą ale jak je zajadam to nie myśle o tym ,że będzie mnie zgaga męczyc 🙂 teraz właśnie zajadam pączusia z nadzieniem toffii:P i popijam kawusią:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia podziwiam, nie dałabym rady 😉 zresztą ja zawsze mówiłam, że ze słodyczy to ja najbardziej lubię golonkę 😉 😁
i ciąża tego nie zmieniła o tyle że teraz najbardziej ze słodyczy lubię rzodkiewkę 😉


Karola, u mnie psychicznie lepiej niż fizycznie. Nerka coraz bardziej dokucza, wczoraj łyknęłam nospę, ale nie pomogła, więc więcej nie będę. Termofor na plecy o do łóżka - tyle mogę. No i codziennie wypijam niemal 3 litry płynów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmmmmmmm Karola polecam są rozkoszne 🙃

Wiecie co dziewczyny zauważyłam ,że teraz strasznie puchnę 😞 nie wiem co robic ,bo to uciążliwe jest,mama moja mówi ,że to przez wysiłek tez który ostatnio miałam(sprzątanie,malowanie mieszkania,mało odpoczywam) nie wiem co mam robic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi bardzo mi przykro,mam nadzieje,że wyjdzie z tego 😞
U nas dziecko 10 miesięczne zmarło na sepse..matko to jest straszne a mój mały pokasłuje od kilku dni...normalnie sie boje 😞

Toja dziękuje za wskazówki ,w sumie tak robie ale mało to pomaga 😞 ale jeszcze 3 miechy i po puchnieciu stóp będzie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM...JESTEM MAMA 9-LETNIEJ AGATKI..5-LETNIEGO MIKOŁAJA..NO WE WRZESNIU URODZI SIE NAJPRAWDOPODOBNIEJ OLAF...TAKA MAŁA KINDER-NIESPODZIANKA..PO TRZYDZIESTCE..HEH..
POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY.. 🙂
NIEBARDZO SIE JESZCZE TU ORIENTUJE CO I JAK... 🙂
DO TEJ PORY...NAJCZESCIEJ "SIEDZIAŁAM" NA BENCU....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Bartkiem ok, troszke główka go boli. Spanikowałam bo zaczał starsznie ryczec, a do tego mówił, ze nie widzi mamy i wymiotowac chce. Dlatego wolałam to sprawdzić.

Niestety ja wczasie powrotu dwa razy osunęłam się z braku tchu. Normalnie az zabrakło mi swiadomości. Szybko sciagnełam męa i juz jest ok w domku leze.Pogoda widze ze niezle da mi w kośc w lato...

Mimi bede pamietac o kuzynie w modlitwie. Oby wszystko było dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...