Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiu gratuluję córeczki!!!
Imię już wybraliście??


Jeny, ja się wzięłam za moje szpargały, nawet nie wiedziałam że ze mnie taki chomik!!! 🤪 🤪 cała podłoga w pokoju załadowana, segreguję to od południa (kupiłam parę kartonów w maki w Castoramie żeby to powrzucać) i normalnie końca nie widać!!!
🤨 🤨 🤨
Nawet jeszcze się za obiad nie brałam... 🤔

Dobrze, że mąż też zajęty...
Idę wstawić ziemniaki...

A za oknem zadyma jak sto-pięćdziesiąt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki. Ja popołudnie całe przelezałam, jednak ciśnienie słabe i mnie bierze. Oczywiście zaraz zlot wszystkich rodziców z wykładami ze za duzo latam, a ja uwazam ze za duzo w domu siedze bo mnie nosi:P:P zreszta same wiecie, jak Wam nie raz pisze.

Atuś moze krople: xylometazolin, albo sulfarinol Ci pomogą 🙂
Asiu wielkie gratulacje córuni 🙂A jak na imie chcecie dać??
Toja ja z chomikowaniem tak samo, do teraz z takimi duperelami porzadku nie zrobilam, tylko poupychałam po szufladach 🙂

🙂idę po chlebus pszenny i dorsza wedzonego i tak sobie tu posiedze, moze ktos wpadnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem , troszke poczytałam zaległości, ale tyle tego że nie dam rady.
Karola , dobrze że z Batim wszytsko o.k.
Asiu , gratuluje córeczki.
Tyle doczytałam. Więc reszte dziewczyn przepraszam z góry że nie jestem na bierząco z informacjami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
moni napisał:
Dzień dobry,
dawno mnie tu nie było. Pamietacie mnie jeszcze?


kurde chyba nie 🤨 🤨 🤨
oczywiscie żartuje:P:P:P
Hejka co tam słychać?? Co robiłaś jak Cie nie bylo??



A nic , tak w sumie to czas mi tak leci , wiecznie zajeta jestem i nie mam czasami ani siły ani ochoty siedzieć przed kompem. Ale ogólnie wszytko o.k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ja najadalam się rybka wedzoną i teraz mała szaleje 🤪 🤪 🤪 🤪


Rybka w ciąży wskazana jest:P Też bym sobie zjadła 🙂 narobiłaś mi smaka 😉

Kurcze net mi szaleje,zresetowałam kompa mam nadzieje,że spokój będę miała przez jakiś czas..

Asiu gratuluję córuni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Moni najwazniejsze, ze sa ruchy i młody daje czadu 🙂
Ja dzis miałam dwa omdlenia, ale nie jechałam do szpitala bo panikowac nie chciałam. Ruchy czuje, zadnych plamien nie ma, wiec nie chce paniki siać 🙂


Tak , tak najważniejsze że młody daje znaki mamusi 🙂 .
Kurcze , ja ostatnio byłam z koleżanką w mieście i tez jej padłam na chodnik 😞 . Lekarz po przepadaniu stwierdził że to z przemęczenia , bo tak to wszytko było o.k.
Więc odpoczywaj Karolciu ile możesz kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Kar_ola napisał:
Moni najwazniejsze, ze sa ruchy i młody daje czadu 🙂
Ja dzis miałam dwa omdlenia, ale nie jechałam do szpitala bo panikowac nie chciałam. Ruchy czuje, zadnych plamien nie ma, wiec nie chce paniki siać 🙂


Tak , tak najważniejsze że młody daje znaki mamusi 🙂 .
Kurcze , ja ostatnio byłam z koleżanką w mieście i tez jej padłam na chodnik 😞 . Lekarz po przepadaniu stwierdził że to z przemęczenia , bo tak to wszytko było o.k.
Więc odpoczywaj Karolciu ile możesz kochana.


u mnie bardziej dziś pogoda dała czadu...nie było czym oddychać...a mdlałam świadomie...więc nie doprowadziłam do upadku...ale wiem, ze tak nie jest zawsze nieraz od razu mozna paść...ja zdazyłam wejsc do baru, a pózniej za drugim razem z banku juz dzwoniłam po siostre i meza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Ja zauważyłam ,że jem jak szalona ostatnio 🥴 cos czuje ,że waga podskoczy do góry jak nic ☺️ 🤢 ale nie mogę się opanowac,ciągle coś miele i miele ☺️


Monia ja już 7kg do przodu jestem , a tu jeszce 3 msc tycia przedemną/nami. W pierwszej ciązy przytyłam 13kg, a w drugiej 10kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...