Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inka906 napisał:
Kar_ola napisał:
a tak wogóle to za tydzień juz się z Wami rostaje na 14 dni 😞


Ale Ci zazdroszczę 🙂 U mnie nie ma szans, żeby wyjechać na dłużej niż weekendzik, bo mój M. całe lato w pracy 😞


Jak ja Cię doskonale rozumiem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Kar_ola napisał:
a tak wogóle to za tydzień juz się z Wami rostaje na 14 dni 😞


Ale Ci zazdroszczę 🙂 U mnie nie ma szans, żeby wyjechać na dłużej niż weekendzik, bo mój M. całe lato w pracy 😞


ja jade z tesciami i moim synkiem, mój T nie ma urlopu w wakacje, dopiero jak urodzę...bedzie codziennie dojezdzał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
inka906 napisał:
Kar_ola napisał:
a tak wogóle to za tydzień juz się z Wami rostaje na 14 dni 😞


Ale Ci zazdroszczę 🙂 U mnie nie ma szans, żeby wyjechać na dłużej niż weekendzik, bo mój M. całe lato w pracy 😞


ja jade z tesciami i moim synkiem, mój T nie ma urlopu w wakacje, dopiero jak urodzę...bedzie codziennie dojezdzał 🙂


Zawsze to coś innego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zmykam dziewczynki, bo mi nóżki przy biurku już drętwieją, a mój M. oczywiście nie zostawił mi laptopa, pojechał na piłkę i wozi go w aucie 😞
Ale chociaż mi łóżeczko pościelił, to lecę pod prysznic i wskakuję z książką pod kołderkę :P

Słodkich snów mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Zmykam dziewczynki, bo mi nóżki przy biurku już drętwieją, a mój M. oczywiście nie zostawił mi laptopa, pojechał na piłkę i wozi go w aucie 😞
Ale chociaż mi łóżeczko pościelił, to lecę pod prysznic i wskakuję z książką pod kołderkę :P

Słodkich snów mamusie 😘


Dobranoc kochana, słodkich snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
inka906 napisał:
Kar_ola napisał:
a tak wogóle to za tydzień juz się z Wami rostaje na 14 dni 😞


Ale Ci zazdroszczę 🙂 U mnie nie ma szans, żeby wyjechać na dłużej niż weekendzik, bo mój M. całe lato w pracy 😞


ja jade z tesciami i moim synkiem, mój T nie ma urlopu w wakacje, dopiero jak urodzę...bedzie codziennie dojezdzał 🙂


Zawsze to coś innego 😉


Dokładnieeee 🙂
Pa,pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
A co będziesz jutro porabiać??


w sumie mam duzo rzeczy po Batim do przebrania, gorsze chce wydac tutaj sasiadom bo oni z domu dziecka, a lepsze obiecałam Mady 🙂mam troszke rzeczy po sobie, moze na allegro bym opchneła jak sie uda 🙂

i ogólnie okna wolają o litośc:Pale tak sie zastanawiam czy nie umyć ich po powrocie z wypoczynku i wtedy juz przed porodem nie bede myła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...