Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
własnie, wszystko to pogoda...
ja napewno w niedziele jade na wieś, bo tam mam łózeczko po Batim i inne szpargały....musze pomału zwozić...coby na miejscu było 🙂w poniedziałek przywiozałm troszke tez ze wsi ale od innej ciotki...boze jak pomysle ze to miałabym miec jeszcze w szafach to chyba bym tira pod domem musiała miec stac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Babolki kochane wrześniowe 🙂

Serniczek dzisiaj zaliczyłam 😉
Oprócz tego nic nie załatwiłam w Opolu oprócz szmatek...
Glukozę zrobię w przyszłym tygodniu, bo wtedy wypada ok. 3 tygodni od ostatniej wizyty u gina, tak jak zalecał 😉 dzisiaj rano wstałam przed 6:00, siadłam na kibelku i myślę kiedy byłam na ostatniej wizycie i mnie olśniło że mogę dalej do wyrka 😁 😁 😁

ale i tak musiałam jechać do Opola do pracy po zaświadczenie o dochodach... Nic nie załatwiłam bo księgowa będzie dopiero w piątek, skleroza, miesiąc nie była w pracy i już nie pamięta kiedy jest księgowa... 🤔

no ale szmatki i serniczek były 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór,
ja troche późno ale miałam problemy z netem. Teraz troche Was poczytałam. Historie z porodów i nie tylko super:laugh: . Oby same takie wesołe porody były 🙂

Karola i Mimi -życze żebyście urodziły w terminach Waszych rocznic. My tak mielismy z Jagodą-urodziłam 2 czerwca w 6 rocznice slubu 🙂 . Teraz młody mógłyby się urodzić 22 sierpnia, bo to by była 16 rocznica Naszego związku.
No ale to już odemnie/nas niezależne. Ważne żeby każda urodziła szybko i szczęśliwie 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
moni napisał:
Kar_ola napisał:
hej laseczki 🙂
no my napewno w sierpniu rozpoczniemy 🙂


Karola , a ty juz na pewno masz cc?


tak 🙂


Kurcze, mnie ten mój gin tez nastawia na cc. Chociaż ja bym nie chciała, no ale jak będzie trzeba to nie mam co nosem kęcić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...