Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Babolki, ja zaraz zmiatam do Opola, ale przyszłam się przywitać...
Wczoraj wieczorem znów miałam randkę z termoforkiem. Mam nadzieję że dzisiaj się obejdzie 🤨

Inka, czy to jest ten kojec z Motherhood?
Kurcze coraz częściej się nad nim zastanawiam - przestałam się wysypiać totalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej lasczki, ależ się dziś wyspałam... Wieczorem przyszła taka porządna burza, orzeźwiła powitrze i spałam jak mopsik, nawet nocneego siusianka nie było :P
Za to od rana znów duchota, że od samego ubierania się mam zadyszkę 😉 A mam dziś tyle sprzątania 😞
Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:

Inka, czy to jest ten kojec z Motherhood?
Kurcze coraz częściej się nad nim zastanawiam - przestałam się wysypiać totalnie...


Hej Toja, nie to inny, wyszukałam na allegro for you:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=669802117

Jest rewelacyjna, całą nockę z nią przespałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki!

Od rana jak zwykle zabiegane 🙂 ja zresztą też już pranie wstawiłam a później za sprzątanie się biorę.

Chciałam Wam polecić sklep dla dzieci 5-10-15 są fajne wyprzedaże nawet o 50%. Ja kupiłam dla swojej pocieszki np. fajny komplecik welurowy był za 24 zł przecena z 50zł! co prawda rozmiar 74 (bo nie było mniejszych ale i tak pewnie się przyda).

Udanego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam pyatanie. bo kiedys piasalyscie ze tu na suwaku sobie termin porodu wpisalyscie wg ost. okresu. zatem tak naprawde termin macie o ok. 2 tygodnie przeklamany- zgadza sie?ja mam termin na 13 wrezesnia wg usg, bo okresu nie mialam, wiec nie maja jak sie"zaczepic", ale tak naprawde powinnam odjac te 2 tygodnie, aby wspolgralo z wami? 🙂bo roznica ciazy miedzy wielkoscia plodu a ost miesiaczka jest ok. 2 tygodnie i te 40 tygodni prawidlowo powinno liczyc sie od miesiaczki?dobrze ja to rozumuje? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprzątanko jakoś poszło, tylko odkurzanie zostało, ale o to poproszę mężusia jak wróci, ja już nie mam siły 😞
Pranie też się suszy i zupka ogóreczkowa gotowa. A do zupki zrobię placuszki zimniaczane :P
Pojadłam truskaweczek ze śmietanką i teraz poleżę sobie z nóżkami do góry 🙂
Miłego dzionka mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...hehe ale kazdy ma dzis dzień zapracowany 🙂
ja wczoraj wyprałam maskotki i dzis je segreguje i wystawiam na allegro...
ciuszki teraz sie piora...dzis chyba z 5 pralek puszcze...ale jak pogoda nie sprzyja to chociaz w domu porzadek mozna porobić 🙂jejeku przy tych ciuszkach na sentymenty Nas z T wzieło...jak to Bati nosił...a to wszystko takie "minimini" w porównaniu do teraz:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...