Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eh dzisiaj musialam podjechac na pogotowie z moja mala siostrzyczka ( nic powaznego) ale samo wejscie do szpitala sprawilo ze wyobraznia zaczela mi intensywniej działac :P
Ale od zawsze twierdze ze tyle kobiet z porodem sobie radzi wiec co my przyszle mamy, mamy sobie nie dac rady?! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Brzuszolki 🙂

Mam pytanie, bo ostatnio zaczęłam rozglądać się za pościelą i upatrzyłam sobie fajny komplet 13 elementowy w skład którego wchodzi m.in baldachim i w sumie o taki mi chodziło ale ostatnio przeczytałam w gazecie, że pediatrzy odradzają baldachimów, bo prze nie, nie ma dobrej cyrkulacji powietrza itp. I teraz nie wiem co mam robić, bo w sumie baldachim to chyba tylko ma ładnie wyglądać ale skoro nie jest zbyt odpowiedni to może nie kupować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już wróciłam z coniedzielnego obiadku u moich rodziców, a teraz chyba się zdrzemnę... U mnie ciągle leje i zazdroszczę tym co mają pogodę ( nawet upał ) bo naprawdę zaczynam się bać podtopienia. Niedaleko domu płynie rzeka, która już porządnie się rozlewa po okolicy 😞

Mimi, dzięki za zaproszenie, zaraz lecę przyjąć 😉

Karola83, zawsze mi się wydawało, że taki baldachim to jest siedlisko kurzu i bakterii, nie wiem czy dobrze mi się wydaje, ale jestem przeciwna. Ja dla swojego maleństwa mam pościel 3-elmentową: poszewka na poduszkę i kołdrk i ochraniacz na szczebelki 🙂

Zgodnie z obietnicą ślę następnego 😘 Tym razem do Kar_oli.

Trzymajcie się, idę spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Jak Wam niedziela mija?
Ja dzisiaj miałam wolne od kuchni 🙂 Miałam zaproszenie do babci na obiadek i pyszne ciacho 🙂Dopiero wróciłam ,pełna ,ciężka i senna 🙂

Karola powiem Ci ,że ja też właśnie się rozglądam za pościelą dla Dobrusi i też chcę z baldachimem 🙂 Mój Hubi miał baldachim i nic mu tam nie szkodziło a ładnie to wygląda.Teraz szukam coś w tonacji zieleni może różu ,bo po Huberciku mam żółty w misie,też będę go używac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie w sumie nudy teraz...Na spacer nie chce mi się iśc chyba ,że z parasolem,syn z siostra u mojej mamy,chyba zaraz przyjadą bo coś długo ich nie ma...tęskno mi za mężem 😞 dzwoniłam do niego i kazałam mu natychmiast wracac do domu...ale co ja moge 😞 przecież to nie od niego zależy.
Wiesz co w sumie jestem przerażona,inne dziewczyny maja juz cos dla dzidziusiów naszykowane a ja w sumie nic i zaczynam wpadac w panikę..no ale czekam grzecznie na męża jak mu obiecałam i razem pokupujemy rzeczy dla maleństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki, wpadłam na chwilę, bo jestem u rodziców 😉

Inka buuuuziam mocno w podzięce 😘

W Oławie pod Wrocławiem nawet zaświeciło słoneczko 😁
Byłam dzisiaj na klunkrach - taki sklep ze starociami, niekompletną porcelaną, kubeczkami, filiżankami, wazonikami i mnóstwem innych rzeczy. A wszystko wyłożone na antykach, które też można kupić... Wszystko oprócz mebli za grosze. Aż mi ciężko zawsze stamtąd wyjść. Kupiłam sobie dwie duże puszki na mąkę i cukier, wazonik na kwiaty i osłonki do kwiatów, jedną taką wypasioną podłużną na moje zioła 🙃 🙃
M. kupił sobie ekstra kufel na piwo:laugh: :laugh:
ostatnio kupiłam sobie tam śliczne dwa kubki na grzane wino...
same cuda normalnie!
Szczęśliwa jestem zawsze po takich zakupach :laugh: :laugh:
dobrze że w Opolu takiego sklepu nie ma, bo miałabym cały dom zagracony 🤪 🤪 :laugh: :laugh:

zmykam kochane, miłego popołudnia!
Mniej mnie będzie bo zabieram ze sobą siostrę na tydzień 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atuś i Inka Dziekuję bardzo.
Ata 😘

a my niedawno wrócilismy ze wsi...opaleni i zmeczeni...zaladowani po sam dach bo wiozłam łózeczko i 2 torby rzeczy dla małej...ale teraz juz wszystko jest u Nas i moge spokojnie sobie przygotowywać 🙂

czuje się dobrze 🙂

Dziewczyny jutro mam badanie krwi. Kupiłam 50glukozy jak ja mam ja zrobić - cała w szklance rozpuscic , po godzinie mam iśc na pobranie krwi...kurna nie pamietam jak mówił lekarz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki
kurcze zloszcze sie bo mam dziwna sytuacje z tymi brzuszkami. od kilku dni jak chce wejsc na brzuszki loguje mnie automatycznie jako gosc:/ i nie moge wtedy nic pisac...ale teoretycznie widnieje jako zalogowana jako MiP. nic z tego nie czaje i aby moc cos napisac musze wyslac powiadomienie ,ze zapomnialam hasla ,wtedy ono zostaje przyslane i dopiero wtedy moge w pelni sie logowac:/ to uciazliwe bardzo.

dzis bylam u rodzicow i znajomi wreczyli nam zaproszenie na slub jakos 29 sierpnia;D oczywiscie idziemy pod warunkiem, ze nie urodze jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...