Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Masakra co się dzieje z tą stroną 😠 w końcu udało mi się wejśc i naskrobac parę słów,ale widzę,że nie tylko ja miałam takie problemy.Nawet nie mogę poczytac o czym pisałyście bo zaraz się zawiesza i muszę logowac się jeszcze raz 😞

Ja zakończyłam walkę z czereśniami 🙂 już są w słoikach i zamrażalce dla mężusia 🙂
Upał daje się we znaki 🤪 puchę jak bańka ledwo dyszę 😮Siostra namawiałam mnie abyśmy pojechały nad jeziorko,ale boję się ,że tam nie usiedzę,nie wiem czy znajdę cień i w ogóle czuje się niepewnie w takich miejscach w moim stanie,na basen to jeszcze jeszcze ale jeziorko... 🤨 no nie wiem...
Ok uciekam,zajrzę później,buziaczki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO LASKI...TROSZKĘ SIE WYPŁAKAŁAM I JUZ wAM PISZE 😞
otóż cukrzyce mam ciazowa i ide w poniedziałek do szpitala na kilka dni 🥴 no ale wiem, że to dla mojego dobra...
po drugie przytyłam 0,5kh 🤪 a Natalka waży juz 1850g 🤪 niezły kolosik z niej rosnie 😉 niestety wredota jedna mieśniak urósł na 54mm więc tak jak wtedy gdy wywołał u mnie skurcze 😞 i niestety troszke uciska na główkę, co mnie najbardziej przeraża 😞 i wywołuje niepokój 😞
Hemoglobina mi spada...szyjka twarda, długa i zamknieta 🙂
Poród najprawdopodobniej będzie naturalny 🙃 co mnie normalnie zwaliło z nóg 🙃 no ale on wie lepiej 🙂 PTP - 12sierpień 🤪 ...i kolejna wizyta juz 21 lipca...musimy kontrolować mięsniaka na bieząco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!

Karola nie ma co się zamartwiać (choć łatwo mówić) poleżysz kilka dni, "naprawią" wszystko i będzie ok, bo inaczej nie może być! Twarde kobitki jesteśmy więc dasz rade.

Chyba jako pierwsza z Nas będziesz tuliła swoja kruszynkę 😁

3mam kciuki żeby Natalka zdrowo rosła a to co nie powinno przestało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Inka.
Własnie sobie tak myslę, że tenPTP jest jakiś z kosmosu...to jest miesiac za szybko...ale usg nieraz podaje takie zwariowane daty. Najważnijsze że Natka ładnie na wadze przybrała przez 1 miesiac równy 1kg 🙂
juz troszke inaczej patrze na to wszystko zawsze na świezo pierwsze sa emocje i głupie mysli 🙂
Miłego popołudnia laseczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia, masz buziaka na wzmocnienie 🙂
Głowa do góry, napewno będzie dobrze wszystko, zobaczysz 🙂 Ważne, że Natalka jest zdrowa i rośnie dzielnie 🙂 🙂 🙂
A co do cukrzycy, to będziesz miała specjalną dietę i będzie dobrze 🙂
Na pewno 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje kochane 🙂
Ale dzisiaj ukrop,masakra 🤪

Droga Karolciu moja no przykro mi ,że masz tą cukrzyce 😞mam nadzieje ,że w szpitalu zrobia co maja zrobic i wypuszcza Cie szybko...i do tego ten mięśniak 😞 🤢
A co do terminu porodu to w szoku normalnie jestem 🤪
Moja babcia mówiła mi,że też mogę szybciej urodzic bo ruchy dziecka szybko wyczułam :P ,że nawet pod koniec sierpnia mogłabym miec juz swoja Dobrusię 🙂

Teraz opycham się zapiekanką brokułową,juz tyle za mna chodziła,ze musiałam sobie zrobic,ciekawe czy będę po niej miała zgagę:P No i przyznam się jeszcze ,że zapijam zimna pepsi 🙃 wiem wiem ,że nie powinnam 🥴 ale oprzec się jej nie mogłam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam Bąbelki radzicie sobie z tymi upałami?
Ja ciągle siedzę w domu bo nie ma możliwości żeby wyjść bo od razu słabo mi się robi 😞 Już mam dość chciałabym żeby już było po wszystkim...
Za to moja Pocieszka szaleje 😆 dziś udało mi się telefonem nagrać jak kopie, tak mi brzuch podskakiwał :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytalam kilka stron , wiec chcialabym sie odniesc 🙂
Ata- gratulacje dla Ciebie i Twoich dzieci 😁 z powodu jazdy na rowerku woooow
Karola- ciesze sie ze mala juz tyle wazy i ze bedzie jednak naturalny porod.
Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Karolcia, masz buziaka na wzmocnienie 🙂
Głowa do góry, napewno będzie dobrze wszystko, zobaczysz 🙂 Ważne, że Natalka jest zdrowa i rośnie dzielnie 🙂 🙂 🙂
A co do cukrzycy, to będziesz miała specjalną dietę i będzie dobrze 🙂
Na pewno 😘 😘 😘


Dziekuję 🙂
Narazie zrobia mi prowokacje i podadza wiecej glukozy..i przez 4h beda pobierac krew...moze nawet wyjde w ten sam dzień 🙂oczywiście po cichu na to licze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MiP napisał:
Hej dziewczyny
Juz po wszystkim- obroniłam sie! 🙂
zatem bardzo dziekuje za pamiec i wsparcie. Karola i Toja buziaczi dla Was.
Ide spac 😜


Gratulacje Martuś 🙂
Byłas wytrwała i dzielna, a Hania napewno dlatego była taka grzeczna, aby mamusia na spokojnie mogła doprowadzić wszystko do końca 🙂
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Droga Karolciu moja no przykro mi ,że masz tą cukrzyce 😞mam nadzieje ,że w szpitalu zrobia co maja zrobic i wypuszcza Cie szybko...i do tego ten mięśniak 😞 🤢
A co do terminu porodu to w szoku normalnie jestem 🤪
Moja babcia mówiła mi,że też mogę szybciej urodzic bo ruchy dziecka szybko wyczułam :P ,że nawet pod koniec sierpnia mogłabym miec juz swoja Dobrusię 🙂

Moniś no ja własnie ruchy miałam bardzo szybko bo w 16tc...dlatego moze tak wychodzi.

Szczerze mówiąc, juz po kilku godzinach ochłonełam. W ten termin i tak nie wierze...a z tym porodem to ja juz sama nie wiem...od poczatku gadał ze cc, a teraz nagle naturalny- który ma byc bardzo ciezki, gdyz w dalszym ciagu miesniak zagradza droge małej...a na wykonanie cc nie ma miejsca bo główka małej jest w miejscu gdzie zawsze sie tnie...
mi juz wszystko obojetne jest... 🙃 najważniejsze ze Natka zdrowa wg lekarza...i prawidłowo przybiera na wadze... 🙂
co ma być to bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Słoneczka !
Ale dzień, u Was też jest tak gorąco i duszno? Masakra 🤢 Dzisiaj cały dzionek spędziłam z dziewczynkami w ogrodzie i jmyślałam, że już nie wyrobię 😞 Wysmarowana od stóp do głów blokerem na słońce, z kapelusikiem :P na głowie roztapiałam się na tej patelni 😎 Ale ważne, że dziewczyny miały frajdę z basenu 🙂

Kar_ola sdzkoda, że chcą Cię tak od razu położyć 😞 W końcu wynik masz niewiele ponad normę i zawsze można najpierw powtórzyć badanie... Ale może lepiej dmuchać na zimne? Dam Ci 😘 na lepszy nastrój i trzymam kciuki.

MiP gratulacje !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...