Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ciekawe ile jeszcze te upaly potrwaja, przez wysokie temperatury tez mozna szybciej urodzić...


:laugh: :laugh: :laugh: Podobno nie ma być za dużo takich upalnych dni, ale różnie to bywa z prognozami... I wcale nie było by tak źle urodzić trochę wcześniej, byle nie za wcześnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Ci, ze ja juz sama głupia jestem po tych terminach...wcale juz w nic nie wierze bo co wizyte to zmienia decyzje...dziś najpierw sie pytałam czy orietacyjnie moze mi powiedzieć, w jakim terminie mam być przygotowana a on że skoro termin na wrzesień to we wrzesniu...a pózniej po usg ze 12 sierpnia 🤪
trzeba brac jeszcze poprawke, ze natura może spłakac figla i sama zadecyduje inaczej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Kar_ola napisał:
tak???
a czemu??


Bo różnie to bywa i może się tak zdarzyć 🙂 Poza tym ja też czułam ruchy już w 16 tyg., więc może akurat???


no fakt 🙂
ja z Bartkiem poczułam ruchy równo 5b miesiecy przed porodem 🙂 wiec u m6nie tak ok 22 sierpień:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
powiem Ci, ze ja juz sama głupia jestem po tych terminach...wcale juz w nic nie wierze bo co wizyte to zmienia decyzje...dziś najpierw sie pytałam czy orietacyjnie moze mi powiedzieć, w jakim terminie mam być przygotowana a on że skoro termin na wrzesień to we wrzesniu...a pózniej po usg ze 12 sierpnia 🤪
trzeba brac jeszcze poprawke, ze natura może spłakac figla i sama zadecyduje inaczej 😁


Pewnie, że tak. Mi na jednym usg wyszedł 18 sierpnia. Równie dobrze może się to jeszcze przeciągnąć i urodzimy w połowie września 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zmykam Karolciu, bo pizzę sobie w piekarniku odgrzewam i zaraz się przypali... Zgaga w nocy murowana, ale co zrobię jak mi się tak baaardzo chce :P
Buziole i gdybym nie wróciła ( bo mąż może okupować komputer ) to słodkich snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Kar_ola napisał:
a nie wiesz co sie dzieje jak hemoglobina spada???
bo tez mi wykryto w morfologi 🥴


Wiem, że ponuiżej normy to anemia i za mało żelaza... Akle zależy jeszcze jak bardzo niska...


aha czyli juz wszystko sobie skumałam...zmienił mi witaminy i dał dodatkowe z zelazem...no norma jest od 12 a ja mam 10,4...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂
Martuś 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 :laugh: :laugh: 😆 😆 😆 😉 😉 😉 :P :P :P 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😘 😘 😘 🤪 🤪 🤪

wiedziałam, że dasz radę, gratuluje i masz buziaczka na dzień dobry 🙂 🙂 🙂 Strasznie się cieszę i mam nadzieję, że teraz będziemy się częściej spotykać na forum 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...